Skocz do zawartości
Forum

Czy kreska na teście ciążowym musi być SUPER WYRAŹNA?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny u mnie jest 34 dc. Dziś zrobiłam test. Bardzo blada kreska. W poniedziałek byłam u lekarza powiedziała, że jak nie dostanę okresu to pod koniec tygodnia test. Ale jakoś obawiam się że ta słaba kreska to nie ciąża.

Odnośnik do komentarza

Cześć również mam jasną kreskę na teście, dodam że test strumieniowy. Powtórzyłam test i wyszło to samo. Trzeci test wykonałam plytkowy I wyszedł wynik negatywny. 

Okres spóźnia mi się ok 4 dni. Odczuwam ból piersi i ból brzucha szczególnie w dniu kiedy powinnam dostać okres. 

Czy jest szansa że jestem w ciąży? 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Kasiaaa napisał:

Cześć również mam jasną kreskę na teście, dodam że test strumieniowy. Powtórzyłam test i wyszło to samo. Trzeci test wykonałam plytkowy I wyszedł wynik negatywny. 

Okres spóźnia mi się ok 4 dni. Odczuwam ból piersi i ból brzucha szczególnie w dniu kiedy powinnam dostać okres. 

Czy jest szansa że jestem w ciąży? 

Szansa jest. Niech idzie Pani na betę 

Odnośnik do komentarza
Gość Cześć dziewczyny :)

Okresy mam nieregularne, spóźnia mi sie z 8/6 dni. Zrobiłam z 6 testów, każdy wyszedł pozytywny, drugie kreski blade na każdym, dziś poszłam na krew, niestety wynik jutro dopiero, dzisiaj od rana mam plamienia, żadnej mazi, ani skrzepów, ciemna aż brozowa krew, jakbym się zraniła po prostu i swoje musi wylecieć, bardzo się tego obawiam, u lekarza jeszcze nie byłam, może podpowiecie mi bardziej czy to normalnie czy się obawiać. 

Odnośnik do komentarza

To i ja się podepnę, okres spóźnia mi się dopiero 3 dni a że jestem nie cierpliwa wczoraj wieczorem zrobiłam test, i ja i mąż widzieliśmy na nim bladą kreskę, drugi wykonałam z porannego moczu dzisiaj rano i już tylko jedna kreska. Jeśli przez kilka kolejnych dni spacer.png

Odnośnik do komentarza
Gość Calinkaaaaa

Hej dziewczyny . !Jestem świeżo po miesiączce . Przed miałam dolegliwości po których pomyślałam ze mogę być w ciąży . Chciałam zrobić test ale pojawiła się miesiączka trwała ona dwa dni krócej niż zwykle ale była bardziej obfita . Wczoraj zrobiłam test wyszedł z blada kreska wiec dziś go powtórzyłam . Wynik ten sam ( od paru dni mam stany podgorączkowe 🤒)  czy mogę być w ciąży ? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Calinkaaaaa napisał:

Hej dziewczyny . !Jestem świeżo po miesiączce . Przed miałam dolegliwości po których pomyślałam ze mogę być w ciąży . Chciałam zrobić test ale pojawiła się miesiączka trwała ona dwa dni krócej niż zwykle ale była bardziej obfita . Wczoraj zrobiłam test wyszedł z blada kreska wiec dziś go powtórzyłam . Wynik ten sam ( od paru dni mam stany podgorączkowe 🤒)  czy mogę być w ciąży ? 

Idź do laboratorium na bete ona powie czy na 100% jesteś w ciąży.  Bete możesz zrobić o każdej porze dnia i nie musisz być na czczo 

Ja miałam fałszywie dodatnie testy  i poszłam na bete 2 razy i sie  wyjaśniło że w żadnej ciąży  niebylam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...