Skocz do zawartości
Forum

Czy kreska na teście ciążowym musi być SUPER WYRAŹNA?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! okres spóźnia mi się 2 tygodnie. Zrobiłam 3 testy: 1 w dniu spodziewanej miesiączki, 2 po tygodniu, a 3 po kolejnym tygodniu... Każdy robiłam z porannego siusiania. I tak oto po 2 tygodniach od spodziewanego dnia miesiączki pojawiła się taka bladzina (zdj), ale po pewnym czasie przybierała na siłe, ale nie byłam w takim kolorze jak ta kontrolna. Więc do Was mam pytanie-Czy mogę mieć pewność, że jestem w ciaży? Nie mam żadnych oznak ciążowych... piersi bolą owszem ale myślę, że to wina torbieli,które ostatnio mi wykryli. Dzisiaj zrobiłam BeteHCG, ale wynik dopiero w czwartek popołudniu wiec do tego czasu oszaleję. Na razie nic nie mówiłam narzeczonemu bo boję się jednak, że to fałszywy alarm.

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!! wczoraj odebrałam wyniki BetyHCG (600,600 mIU/ml) .... i jak zobaczyłam wynik to w oczach od razu pojawiły się łzy... łzy szczęścia!!!Pobiegłam zaraz do sklepu z akcesoriami dla maluszków i zakupiłam śpioszki z napisem "Najlepszy Tata" ... przyszłam do domu ładnie zapakowałam prezent dla moje TŻ do pudełeczka dołączyłam również test ciążowy, który widziałyście i mu wręczyłam... gdy otworzył.. miał łzy w oczach wstał i tulił mnie i powtarzał, że bardzo mnie kocha!!!! Mateczko jak ja się poryczałam....!!!! Niestety mój gin nie odbiera więc chyba mnie czeka wycieczka do innego bo już nie mogę się doczekać USG!! by sprawdzić czy na pewno wszystko jest w porządku i zobaczyć już serduszko!!!! Do tej pory nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży!!!

Odnośnik do komentarza

Witam. Może i ja odświeże bo strasznie się martwie.
Od tygodnia robie testy ciązowe. codziennie z porannego moczu i codziennie wychodza mi słabe kreski . strasznie sie martwie. jestem juz 5 dni po terminie spodziewanej @ a kreski nadal słabe a na @ sie nie zapowiada.
pomóżcie :(

Odnośnik do komentarza
Gość Kacha Z

Hej. Mam mętlik : wczoraj miałam dziwne brązowe plamienie jednorazowe , dziś rano zrobiłam test i wyszła bardzo jasna różowa kreseczka , ciąża??
Wcześniej jak robiłam testy zawsze były negatywne i żadnej ani nawet zarysu kreseczki nie było...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...