Skocz do zawartości
Forum

Dobry mikser w rozsądnej cenie..


Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym miała coś podpowiadać to powiem ze swojego doświadczenia. Używam od kilku tygodni robota Gotie (to jest model GSR-800 dokładnie). Bardzo fajny design, najwyższa jakość elementów, mocny silnik. To co ważne, to fakt, że zajmuje bardzo mało miejsca w kuchni, a praktycznie może służyć za kilka maszyn.

Odnośnik do komentarza

A nie lepiej zamiast miksera zainwestować w dobry robot kuchenny? Do tej pory to były dość drogie urządzenia. Moja kuzynka już dobry kawał czasu posiada taki - wydała chyba całą wypłatę ale wiem, że ciągle był w użyciu. A teraz można robot tej firmy dostać już za kilka stówek. Wcztywałam się w opis modelu kalorik HA800 i można nim zrobić praktycznie wszystko - od krojenia, po ciasto drożdżowe czy jednoczesne mieszanie i gotowanie potraw i warzyw na parze. No, ale to jednak trochę wydatek. Jakie macie opinie o Thermomaster? Słyszał ktoś w ogóle?

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś ma moze Kitchenaid? 

https://www.gastropuls.pl/miksery-planetarne/mikser-kitchenaid-heavy-duty-4-8l-5kpm5-bialy-5kpm5ewh

Chciałabym sobie kupić mikser planetarny w celu robienia ciast oraz.... ugniatania ciasta na chleb. Jakiś czas temu kolezanka nauczyła mnie robić domowy chleb ale zagniatanie ciasta po prostu mnie dobija.Nie wspominając o tym, ze samodzielnie trudno jest zagnieść naprawdę dobrej jakości ciasto.

Chcę kupić sobie coś porządnego na na długie lata, co na pewno mi sie nie popsuje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...