Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Soczewki kontaktowe w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

noszę normalnie te same co i przed ciążą - Bausch&Lomb SofLens ( kwartalne ) i również kupuje z allegro.

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ardhara
noszę normalnie te same co i przed ciążą - Bausch&Lomb SofLens ( kwartalne ) i również kupuje z allegro.

ja te noislam, ale dla mnie były za twarde, i teraz zmieniłam na miesieczne air optix, cenowo chyba nie ma jakiejś strasznej różnicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja całą ciąże nosiłam te co i przed ciążą Pure Vision niestety po porodzie oczy zaczęły się buntować i przerzuciłam się na okulary. Zobaczymy jak zareagują oczy po leczeniu...

Ania :mama:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość curry

Ja tez nosilam te same co wczesniej Johnson Oasis. Kupuje przy okazji innych zakupow albo w Vision Expres albo w innych punktach. Nie zauwazylam zmian jesli chodzi o suchosc oczu w ciazy.
Ps. Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja byłam u swojej okulistki, która jest na bieżąco z tymi rzeczami i powiedziała, ze według specjalistów soczeki to nic dobrego dla oka, ale to nie znaczy, że ludzie nie będą tego używali, polecała air optix, ja nosze te soczeki od dawna i nie wiedziałam, ze są takie dobre:D powiedziala nawet, że można w nich być przy cięciu cesarskim, nie trzeba ich zdejmować, ale podejrzewam, ze żadne anestyzjolog się na to nie zgodzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość luccy

To na pewno indywidualna sprawa, i trzeba najpierw zrobic badanie oka. Wówczas też będziesz miała idealnie dobrane soczewki. A co do tego jak je zakładać, żeby było to proste i przyjemne polecam odwiedzić tą stronę https://dabrowski24.pl/20201224355621/jak-prawidlowo-zakladac-soczewki-kontaktowe

To wcale nie jest trudne. Najgorszy jest pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...