Skocz do zawartości
Forum

brak zabkow


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich
Jestem mama 3letniej Nicol,i niestety takze osamotniona w poradach jak dbac o mleczaki a wlasciwie te cztery miejsca po mleczakach:(
Sytuacja jest nastepujaca,jakies poltora roku temu mojej corce w bardzo szybkim tepie pruchnica zjadla jedynke zaraz druga ,ponich polecialy dwie 2 a wszystko to w gornej szczece.teraz tylko pozostaly 4czarne miejsca po zabkach,(nadmienie ,ze zabki robily sie bardzo miekkie)
Dodam jeszcze ,ze mieszkamy w Anglii ,i tutaj stomatolog nic konkretnego mi nie poradzil,stwierdzil tylko,ze musi pic wiecej mleka i wody.
minelo 1,5,roku a ja nie widze jakich kolwiek zmian w uzebieniu,nic sie niepolepsza ,ani tez nie rosna jej nowe.zastanawiam sie kiedy z tych miejsc wypadnie ta pozostalosc,PROSZE O POMOC,CO MAM ZROBIC

Odnośnik do komentarza

asico zgodnie z ogłoszeniem Małgosi

Małgosia
Drodzy Użytkownicy,

W związku z pojawiającym się ostatnio zjawiskiem "sztucznego" nabijania postów, aby zadać pytanie Ekspertowi, informujemy, że podnosimy poprzeczkę. Wynosić ona będzie w tej chwili minimum 100 postów.

Pamiętajcie proszę, że każdy z Ekspertów ma ograniczony i bardzo cenny czas, warto aby pytania kierowane do nich były pytaniami ważnymi, zrozumiale pisanymi i wnoszącymi wiedzę dla wszystkich użytkowników.
Zanim napiszecie pytanie, warto o tym pomyśleć.


Zanim założycie nowy wątek, skorzystajcie z wyszukiwarki, może temat był już poruszany i nie trzeba go dublować.

Pozdrawiam,
Małgosia

evelin nie może zadać pytania na forum expreckim, ale może sweet coś doradzi.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...