Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
malenstwo

Szpital w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elinaa

No szpital bardzo w porządku, mega standard - nie ma co porównywać do nfz. Lekarz nazywa się Jankowski i jest bardzo miłym i pomocnym Panem. Służy dobrą radą, uspokaja przy porodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sashhaaaa

Agnieszka, ja o siemiradzkim slyszalam rozne opinie, ale w koncu tam nie poszlam. Wybralam Femine - te co dziewczyny polecaly i tam bede rodzila. Szpital wyglada rewelacyjnie i obsluga wyglada na bardzo profesjonalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rodziłam w Żeromskim i byłam bardzo zadowolona. Poród z komplikacjami, ale wszystko dobrze się skończyło dzięki położnym i lekarzom. Opieka poporodowa także bardzo dobra. Z mojego doświadczenia wynika, że jak się nie gwiazdorzy, nie cuduje i względnie współpracuje z personelem to wszystkim jest prościej. Szpital to w końcu nie hotel, a poród nie wczasy. Teraz próbuje szczęścia w Siemiradzkim, ale to ze względu na możliwość kompleksowego prowadzenia ciąży na NFZ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emeczka78

~Sashhaaaa
Agnieszka, ja o siemiradzkim slyszalam rozne opinie, ale w koncu tam nie poszlam. Wybralam Femine - te co dziewczyny polecaly i tam bede rodzila. Szpital wyglada rewelacyjnie i obsluga wyglada na bardzo profesjonalna.

Sasha, a ile kosztuje poród tam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sashhaaaa

Wszystko zależy od tego jaki to porod. Naturalny z 8 tysiecy, cesarka bedzie tansza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emeczka78

I co tam wchodzi w pakiet takiej ceny? Tez mnie interesuje naturalny i powaznie mysle o tej Feminie bo przeczytalam duzo fajnych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sashhaaaa

Wszystkie znieczulenia, w razie potrzeby również cięcie cesarskie, 2-krotne badanie neonatologiczne, niezbędne szczepienia. No pakiet full.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marrika9

Ja też rodzilam w tej Feminie. Dwa razy juz w sumie. 5/5 moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość halinka

jeśli chodzi o moje doświadczenia z porodem i tym, gdzie najlepiej rodzić, to ja myślę, że najlepiej w klinice Femina. Można liczyć na fachową pomoc i opiekę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość unana

Drogie mamy,
czy znajdę tu kobiety, które chcą urodzić w Krakowie w najbliższych miesiącach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PysiaMysia

Ze szpitalami to naprawdę różnie bywa, nasłuchałam się opowieści od koleżanek na temat warunków jakie tam panują :/// Dlatego sama zdecydowałam się na poród w prywatnej Klinice Femina i był to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rodziłam w Żeromskim co prawda 7 lat temu ale znajome rodziły nie dawno i też zachwalały pobyt cudowne położne, które pomagały mi bardzo....drugie też zamierzam rodzić tam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AsienkaWywr

Dla mnie też jednak co prywatne to prywatne, nie ma co ryzykować! Feminę polecam całym serduszkiem <3<br />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mrv

~AsienkaWywr
Dla mnie też jednak co prywatne to prywatne, nie ma co ryzykować! Feminę polecam całym serduszkiem <3<br />

A w razie komplikacji wyrzuca cie za brame i kaza jechac do innego panstwowego szpitala ktory ma sprzet i fachowcow zamiasy blyszczacej recepcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mrv

Jako swiezo upieczony ojciec widze cala sprawe tak:
1. Priorytetem jest zdrowie matki i dziecka. Jesli nie ma sygnalow ze cos moze byc nie tak z ciaza i zdrowiem mamy to robcie co chcecie - nawet dawajcie do hoteli z opcja rodzenia. Jesli jest inaczej miejcie szpital o wysokiej referencyjnosci.
2. Kilka dni po urodzeniu w komfortowych warunkach nie jest warte przeplacania i walki. Po czasie zrozumiecie ze porod to dopiero poczatek problemow i lepiej ekspediowac energie na inne rzeczy niz ladniejsza i milsza polozna czy wygodniejsze lozko
3. Bylem w pewnej klinice bo myslalem: zaplace i bedziemy mieli z glowy. Tymczasem juz przy pierwszej wizycie pan doktor wyjasnil nam i dobrze poradzil zeby juz tu nie przychodzic bo jedt to miejsce w ktorym nas zostawia samych sobie gdy pojawia sie problemy przy porodzie.
4. Niektore Panstwowe szpitale reprezentuja naprawde rewelacyjny poziom kompetencji lekarzy i poloznych. Wezcie pod uwage ze w prywatnym szpitalu lub z udzialem prywatnego kapitalu moze sie zdazyc ze decyzje lekarzy beda bardziej nakierowane na ekonomie niz dobro pacjenta.
5. Ukloncie sie, jak juz bedzie po wszystkim, nisko ludziom - czesto sfrustrowanym pracujacym w panstwowych szpitalach - a dajacych z siebie naprawde wiele. Czy naprawde jako spoleczenstwu tak trudno nam zrozumiec ze ktos ratujacy zycie zasluguje na krocie za swoja robote? Niedopuszczalne jest by czlowiek ktory nie moze sobie pozwolic na blad zarabial tyle co sredniej klasy prawnik czy informatyk. Ci ludzie powinni wychodzic z roboty i myslec jak odpoczac a nie jak dostac sie do swojej prywatnej praktyki by dorobic.

Moja rada na koniec. Nie sadzcie po pozorach, plotkach i Glupkowatych opiniach internetowych, kolorach scian i jadlospisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda, co pisze użytkownik powyżej. Nie wiadomo co się może stać podczas porodu i po porodzie, lepiej iść do normalnego szpitala z dobrym personelem , specjalistami i sprzętem, niż inwestować w uprzejmość i ładne ściany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...