Skocz do zawartości
Forum

Szpital w Krakowie


malenstwo

Rekomendowane odpowiedzi

Rodziłam w Żeromskim i byłam bardzo zadowolona. Poród z komplikacjami, ale wszystko dobrze się skończyło dzięki położnym i lekarzom. Opieka poporodowa także bardzo dobra. Z mojego doświadczenia wynika, że jak się nie gwiazdorzy, nie cuduje i względnie współpracuje z personelem to wszystkim jest prościej. Szpital to w końcu nie hotel, a poród nie wczasy. Teraz próbuje szczęścia w Siemiradzkim, ale to ze względu na możliwość kompleksowego prowadzenia ciąży na NFZ.

Odnośnik do komentarza

~Sashhaaaa
Agnieszka, ja o siemiradzkim slyszalam rozne opinie, ale w koncu tam nie poszlam. Wybralam Femine - te co dziewczyny polecaly i tam bede rodzila. Szpital wyglada rewelacyjnie i obsluga wyglada na bardzo profesjonalna.

Sasha, a ile kosztuje poród tam?
Odnośnik do komentarza
Gość PysiaMysia

Ze szpitalami to naprawdę różnie bywa, nasłuchałam się opowieści od koleżanek na temat warunków jakie tam panują :/// Dlatego sama zdecydowałam się na poród w prywatnej Klinice Femina i był to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.

Odnośnik do komentarza

~AsienkaWywr
Dla mnie też jednak co prywatne to prywatne, nie ma co ryzykować! Feminę polecam całym serduszkiem <3<br />

A w razie komplikacji wyrzuca cie za brame i kaza jechac do innego panstwowego szpitala ktory ma sprzet i fachowcow zamiasy blyszczacej recepcji

Odnośnik do komentarza

Jako swiezo upieczony ojciec widze cala sprawe tak:
1. Priorytetem jest zdrowie matki i dziecka. Jesli nie ma sygnalow ze cos moze byc nie tak z ciaza i zdrowiem mamy to robcie co chcecie - nawet dawajcie do hoteli z opcja rodzenia. Jesli jest inaczej miejcie szpital o wysokiej referencyjnosci.
2. Kilka dni po urodzeniu w komfortowych warunkach nie jest warte przeplacania i walki. Po czasie zrozumiecie ze porod to dopiero poczatek problemow i lepiej ekspediowac energie na inne rzeczy niz ladniejsza i milsza polozna czy wygodniejsze lozko
3. Bylem w pewnej klinice bo myslalem: zaplace i bedziemy mieli z glowy. Tymczasem juz przy pierwszej wizycie pan doktor wyjasnil nam i dobrze poradzil zeby juz tu nie przychodzic bo jedt to miejsce w ktorym nas zostawia samych sobie gdy pojawia sie problemy przy porodzie.
4. Niektore Panstwowe szpitale reprezentuja naprawde rewelacyjny poziom kompetencji lekarzy i poloznych. Wezcie pod uwage ze w prywatnym szpitalu lub z udzialem prywatnego kapitalu moze sie zdazyc ze decyzje lekarzy beda bardziej nakierowane na ekonomie niz dobro pacjenta.
5. Ukloncie sie, jak juz bedzie po wszystkim, nisko ludziom - czesto sfrustrowanym pracujacym w panstwowych szpitalach - a dajacych z siebie naprawde wiele. Czy naprawde jako spoleczenstwu tak trudno nam zrozumiec ze ktos ratujacy zycie zasluguje na krocie za swoja robote? Niedopuszczalne jest by czlowiek ktory nie moze sobie pozwolic na blad zarabial tyle co sredniej klasy prawnik czy informatyk. Ci ludzie powinni wychodzic z roboty i myslec jak odpoczac a nie jak dostac sie do swojej prywatnej praktyki by dorobic.

Moja rada na koniec. Nie sadzcie po pozorach, plotkach i Glupkowatych opiniach internetowych, kolorach scian i jadlospisie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...