Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Oopsy Daisy
Piłka nożna, hokej ;)

Aktualnie ćwiczę.Brzuszki-200 6x w tygodniu.Orbitrek 6x w tygodniu 45 minut.I różne fitnessy przed tv

a co to jest Orbitrek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie fitness, salsa, raz w tygodniu ćwiczenia z większym obciążeniem. Oprócz tego zajęcia spinning idealnie poprawiające kondycję i wydolność organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daffodil
U mnie fitness, salsa, raz w tygodniu ćwiczenia z większym obciążeniem. Oprócz tego zajęcia spinning idealnie poprawiające kondycję i wydolność organizmu.

widzę, ze jestem bardzo aktywna, pięknie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Margeritka przekonałam się na własnej skórze, że sport uzależnia :)
Na początku ciężko było mi się zmusić, żeby raz w tygodniu się na godzinę fitnessu wybrać i tysiące wymówek potrafiłam znaleźć. Ale jak już się wciągnęłam, zobaczyłam że są efekty i jak bardzo mi to nastrój poprawia, to teraz źle się czuję jak nie poćwiczę intensywnie przynajmniej te 2-3 razy w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daffodil
Margeritka przekonałam się na własnej skórze, że sport uzależnia :)
Na początku ciężko było mi się zmusić, żeby raz w tygodniu się na godzinę fitnessu wybrać i tysiące wymówek potrafiłam znaleźć. Ale jak już się wciągnęłam, zobaczyłam że są efekty i jak bardzo mi to nastrój poprawia, to teraz źle się czuję jak nie poćwiczę intensywnie przynajmniej te 2-3 razy w tygodniu.

to ja jestem jeszcze na etapie wymowek...:36_1_73:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie uprawiam sportu, ale mieszkając na wsi, zawsze ma się pod dostatkiem aktywności fizycznej:)

Oglądać lubię piłkę nożną.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiktoria25
Ja wyczynowo uprawiam spacerowanie

:smile_move:

to ekstra, ja czasem jak pospaceruję z wózkiem po moim pagrókowatym osiedlu to tez czuję się, ajkbym uprawiala wyczynowy spot:D, a dziś latałam z wózkiem od 8.20, nie powiem gdzie mi nogi wchodzą...:yyy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Margeritka
Wiktoria25

to ekstra, ja czasem jak pospaceruję z wózkiem po moim pagrókowatym osiedlu to tez czuję się, ajkbym uprawiala wyczynowy spot:D, a dziś latałam z wózkiem od 8.20, nie powiem gdzie mi nogi wchodzą...:yyy:

Spacerki z wózkiem to chyba najpopularniejszy sport u mam :)
A poczekajcie aż Wasze smyki zaczną na rowerkach jeździć... wtedy spacerki trzeba zamienić w jogging, a chwilami nawet w sprint :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daffodil
Margeritka
Wiktoria25

Spacerki z wózkiem to chyba najpopularniejszy sport u mam :)
A poczekajcie aż Wasze smyki zaczną na rowerkach jeździć... wtedy spacerki trzeba zamienić w jogging, a chwilami nawet w sprint :)

jakby nie było, dla mnie to brzmi pocieszajaco:36_1_67:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś tańczyłam regularnie... Niestety w trakcie ciąży musiałam przerwać... I jak na razie nie wróciłam do tego :( Strasznie żałuję i muszę się w końcu zebrać, bo bardzo mi brakuje tych zajęć. Chociaż wiem, że teraz to już na pewno nie będę mogła chodzić tak często jak kiedyś. :(

“If evolution is fact, why do mothers only have two hands?” - Milton Berle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja uprawiam karate kiokushin z przerwami od liceum. to jedyna sztuka walki z orginalną wschodnią etykietą. bardzo wymagająca fizycznie ale i na kazdy egzamin trzeba przyswoić materiał teoretyczny.
uprawiałam też inne sporty walki ale właśnie kiokushin najbardziej mi podpasował właśnie z powodu etykiety, nastroju, szacunkku.
tak przyznaje sport uzależnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zaczęłam grac w siatke z ekipa z pracy zaczynalam mozna powiedziec od zera bo w szkole zawsze gralam w kosza ale teraz uwazam ze ten sport jest swietny, duzo smiechu, ruchu i coraz lepsza jestem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...