Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie rower nigdy nie kręcił, zdecydowanie wolę jeździć na rolkach :-)) A ostatnio polubiłam fitness domowy, z Chodakowską, Mel B i kilkoma innymi trenerkami, które mają filmiki w sieci :) Na początku szło mi kiepsko, zwłaszcza ćwiczenia na brzuch, bo na podłodze wszystko mnie gniotło, a na łóżku było zbyt sprężyście, ale w końcu uprosiłam męża i kochany zgodził się na extra wydatek i tu kupiłam sobie profesjonalną matę do ćwiczeń (kosztowała 250 zł więc teraz mam motywację, a nawet obowiązek, żeby jej używać haha) :D I coraz bardziej mi się te ćwiczenia podobają, mojej figurze też :)

Odnośnik do komentarza
Gość sandraserafin

Ja próbowałam biegać, ale szczerze mówiąc taka aktywność nie przypadła mi do gustu. Dużo lepiej trenuje mi się na rowerku [reklama usunięta], mogę polecić też steper.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość kinga112

Ja uwielbiam biegać, staram się codziennie, ale czasem niestety różnie to wychodzi. Dużo też czytam na temat zdrowia i sportu  [reklama usunięta]. Dzięki wiedzy teoretycznej wiem, na co zwracać uwagę w praktyce

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Również uwielbiam biegac. Kiedyś myslalam, że bieganie jest możliwe jedynie latem. Ale od czasu od kiedy sprawiłam sobie porządną bieliznę termoaktywną to biegam równięż teraz zimą. Poprawia mi to humor. Poza tym zauważyłam,że cellulit rownież jest o wiele mniejszy.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza
Gość Mama Gumisia

Pływanie! Pływam od najmłodszych lat, staram się też zarazić dziecko pasją. Synek chodzi na zajęcia do szkółki [reklama usunięta], tam uczą się pływać w małych grupkach, atmosfera jest bardzo przyjazna 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Witajcie, co sądzicie o treningach siłowych w domu? Właśnie zaczynam przygodę z ciężarami i znalazłam takie obciążniki [reklama usunięta]. Ich wykonanie wygląda bardzo porządnie a ceny myślę są jak najbardziej odpowiednie. W ich ofercie widziałam również rowerki, bieżnie, atlasy, worki bokserskie, ławki treningowe, itd.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...