Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka przekonałam się na własnej skórze, że sport uzależnia :)
Na początku ciężko było mi się zmusić, żeby raz w tygodniu się na godzinę fitnessu wybrać i tysiące wymówek potrafiłam znaleźć. Ale jak już się wciągnęłam, zobaczyłam że są efekty i jak bardzo mi to nastrój poprawia, to teraz źle się czuję jak nie poćwiczę intensywnie przynajmniej te 2-3 razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Margeritka przekonałam się na własnej skórze, że sport uzależnia :)
Na początku ciężko było mi się zmusić, żeby raz w tygodniu się na godzinę fitnessu wybrać i tysiące wymówek potrafiłam znaleźć. Ale jak już się wciągnęłam, zobaczyłam że są efekty i jak bardzo mi to nastrój poprawia, to teraz źle się czuję jak nie poćwiczę intensywnie przynajmniej te 2-3 razy w tygodniu.

to ja jestem jeszcze na etapie wymowek...:36_1_73:

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Wiktoria25
Ja wyczynowo uprawiam spacerowanie

:smile_move:

to ekstra, ja czasem jak pospaceruję z wózkiem po moim pagrókowatym osiedlu to tez czuję się, ajkbym uprawiala wyczynowy spot:D, a dziś latałam z wózkiem od 8.20, nie powiem gdzie mi nogi wchodzą...:yyy:

Spacerki z wózkiem to chyba najpopularniejszy sport u mam :)
A poczekajcie aż Wasze smyki zaczną na rowerkach jeździć... wtedy spacerki trzeba zamienić w jogging, a chwilami nawet w sprint :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Margeritka
Wiktoria25
Ja wyczynowo uprawiam spacerowanie

:smile_move:

to ekstra, ja czasem jak pospaceruję z wózkiem po moim pagrókowatym osiedlu to tez czuję się, ajkbym uprawiala wyczynowy spot:D, a dziś latałam z wózkiem od 8.20, nie powiem gdzie mi nogi wchodzą...:yyy:

Spacerki z wózkiem to chyba najpopularniejszy sport u mam :)
A poczekajcie aż Wasze smyki zaczną na rowerkach jeździć... wtedy spacerki trzeba zamienić w jogging, a chwilami nawet w sprint :)

jakby nie było, dla mnie to brzmi pocieszajaco:36_1_67:

Odnośnik do komentarza

Kiedyś tańczyłam regularnie... Niestety w trakcie ciąży musiałam przerwać... I jak na razie nie wróciłam do tego :( Strasznie żałuję i muszę się w końcu zebrać, bo bardzo mi brakuje tych zajęć. Chociaż wiem, że teraz to już na pewno nie będę mogła chodzić tak często jak kiedyś. :(

“If evolution is fact, why do mothers only have two hands?” - Milton Berle

Odnośnik do komentarza

ja uprawiam karate kiokushin z przerwami od liceum. to jedyna sztuka walki z orginalną wschodnią etykietą. bardzo wymagająca fizycznie ale i na kazdy egzamin trzeba przyswoić materiał teoretyczny.
uprawiałam też inne sporty walki ale właśnie kiokushin najbardziej mi podpasował właśnie z powodu etykiety, nastroju, szacunkku.
tak przyznaje sport uzależnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...