Skocz do zawartości
Forum

Termin: Marzec 2013. Ktoś jeszcze?


Rekomendowane odpowiedzi

_Alfa_
Mnie najbardziej przeraża sam fakt wkłucia, ale nie zapomnę dziury po wenflonie, dla mnie to była dziura jak krater :sofunny:
miałam tylko raz w życiu, przy drugim porodzie na szczęście nie użyty (nie wiem po cholerę mi to wbijali!) i jakoś nie oglądałam tej dziury, wolałam nie patrzeć hehe :P
nigdy kroplówki nie miałam...
a teraz codziennie zastrzyki, na szczęście igiełka mini mini i sąsiadka delikatna :P siadam na krzesełko, odwracam głowę a ona mnie zagaduje hehe :P

Odnośnik do komentarza

Hej dziewuszki:)
Jestem wsztsko pozamykane, szyjka jeszcze dluga... Wiec moze ten tydzien jeszcze damy rade....
Jedyne co mnie martwi ze maly to klocuszek wielki jest.... Dzis waga wyniosla 3750.... Jak ja go urodze.... Przeciez mnie rozerwie....:(
Niestety moja lekarka w przyszlym tygodniu ma urlop i nie ma jej na miejscu... Wiec jak sie bedzie cos dziac to od razu szpital....

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw15nm7hj2hc0g.png

Odnośnik do komentarza

Kasia_tygrysek
Hej dziewuszki:)
Jestem wsztsko pozamykane, szyjka jeszcze dluga... Wiec moze ten tydzien jeszcze damy rade....
Jedyne co mnie martwi ze maly to klocuszek wielki jest.... Dzis waga wyniosla 3750.... Jak ja go urodze.... Przeciez mnie rozerwie....:(
Niestety moja lekarka w przyszlym tygodniu ma urlop i nie ma jej na miejscu... Wiec jak sie bedzie cos dziac to od razu szpital....

Zobacz jak Kaika sobie poradziła :D Dasz radę! Poza tym wiesz, że to nie jest dokładne, to tylko waga orientacyjna :) Zależy od pomiarów, więc nie bój żaby, jak będzie rzeczywiście klocuszek to nie będą Cię tak męczyć... chyba :36_6_5:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...