Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
anulkaWB

Miejsce na wesele w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kama1983

Dziewczyny fajnym miejscem w centrum Warszawy na wesele jest także Imperia. Sala i na mniejsze i na duuuże wesele. Może kogoś zainteresuje i się przyda:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Warszawianka

Z czego się orientuje sala popularna, więc nie wiem jak z terminami. Najlepiej jest dowiedzieć się u samego źródło idąc obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wereczka

Ja bawiłam się jakiś czas temu na weselu organizowanym przez koleżankę nad Jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą. Ośrodek nazywał się Promenada. Byłam tam pierwszy raz, nawet nie sądziłam,że pod Warszawą mamy takie fajne miejsce. Bardzo ładne otoczenie, zielono, piękna plaża.
Sama obsługa weselna również na wysokim poziomie. Szczególnie jedzenie przepyszne. Zdecydowanie w top 3 najlepszych miejsce w jakich byłam na weselu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laura1985

Proszę o opinie kogoś kto organizował wesele we wspomnianej tu już Imperii. Jakie macie wrażenia? Jak koszty, obsługa, jedzenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto przeszukać wiele ofert i wybrać te najlepszą i najtańszą. Ponadto często w serwisach skupiających tego typu usługi można znaleźć komentarze i opinie a także zdjęcia. Dodatkowo za powołanie się na dany serwis dostaniemy rabaty!

http://www.favore.pl/search/?q=%C5%9Blub&sdescr=1&city=Warszawa&pid=0&dist=10km&mp=0&addr=&lat=0.0&lon=0.0&cid=17

Sama korzystałam z usług firmy z tej strony, znalazłam dobre opinie, dodatkowo dostałam aż 20% rabatu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam ślubną imprezę w Zaciszu Pomiechówek. Idealne miejsce na niestadardową ceremonię i tańce oraz piknik. Ceremonię lub ślub można zorganizować w ogrodzie. Na nowoczesne przyjęcie fajna może też być Oczyszczalnia czy Stodoła Wszystich Świętych, jakoś tak to się nazywa.

Oglądałam też miejsce Wierzbowe Ranczo, też w miarę OK, trochę bardziej tradycyjne.

Nad Zalewem Zegrzyńskim fajnym w miarę miejscem z terenem zielonym jest ośrodek Allianz, byłam tam na szkoleniu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam do Was pytanie. W sierpniu moja siostra bierze ślub. Jestem świadkową więc biorę czynny udział w przygotowaniach. Wesele będzie w fajnym, przestronnym miejscu pod Wawą na wsi... ale bez mebli. Szukam więc jakiegoś rozwiązania i znalazłam firmę Movement. Powiem jednak, że nie wiem czy wynajem mebli eventowych to dobry pomysł. Rzućcie okiem http://movement.com.pl/meble-eventowe/ warto? A może ktoś korzystał z ich usług?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aleks9992

My miejsce już mamy, gorzej niestety idzie nam z zespołem i nie możemy nic konkretnego znaleźć... Mam nadzieję, że w końcu się nam uda, bo w przyszłym tygodniu jesteśmy umówieni z zespołem NotoGramy w Warszawie. Nie mieliśmy okazji jeszcze być z nimi na jednym weselu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My woleliśmy kawałek pod Warszawą, bo ceny w stolicy nieźle nas zszokowały :D Zdecydowaliśmy się na Dom Weselna Astoria w Kaniach. Płaciliśmy 190 zł za osobę, ale to takie najbogatsze menu już było. Sala elegancka, stylowa. Wszystko było tego dnia idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście mogę polecić Klub Sosnowy w Warszawie. Jest to wręcz idealne miejsce na organizację wesela - okolica robi wrażenie. Sama sala jest przestronna, a goście mogą skorzystać z nowego hotelu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marlena80

Zawsze organizacja wesele to wiele pracy z naszej strony. Najwięcej jest chyba ze znalezieniem odpowiedniej sali. Większość par młodych nie wie na co się zdecydować ponieważ nie ma konkretnych oczekiwań. Dlatego jest to pierwsza kwestia do omówienia z najbliższą rodziną. Także szukanie sali tylko i wyłącznie w swojej okolicy jest dużym błędęm. Na dobrą sprawę możemy szukać ofert z całego kraju, dlatego korzystajmy z tej dogodności. Jeśli chodzi o porady odnośnie organizacji to znajdziemy je chociażby tutaj - https://www.weselezklasa.pl/poradnik/ Warto korzystać z wiedzy oraz doświadczenia innych 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...