Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Użytkownik Miesiąca - Lipiec"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
Użytkownik Miesiąca Lipca :36_3_15:

Do wygrania cudowna misiowa poduszeczka:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/mismama.jpg

Ta poduszeczka może trafić do Ciebie, bo Użytkownikiem Miesiąca, może zostać każdy, kto wyróżni się w danym miesiącu na naszym Forum.

Będziemy się Wam bacznie przyglądać!:15_4_128:

Brane pod uwagę będą: wartościowe posty, a więc liczy się jakość, nie ilość, zaangażowanie w życie forum, regularne odwiedziny, podziękowania, udział w konkursach, grach i zabawach, liczba osób, zaproszonych przez Was na Forum itp.

:angel1:

Zapraszamy do pisania w wątku konkursowym dlaczego to Wy powinniście zostać Użytkownikiem Miesiąca. Można pisać, wstawiać zdjęcia, wierszyki - ilość postów dowolna. Można także zgłaszać czyjeś kandydatury!

Serdecznie zapraszamy do zabawy!!
Redakcja

:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Mam jedno pytanie: czy w konkursie brane pod uwagę są jedynie te osoby, których kandydatura została zgłoszona lub te które w tym wątku wykazały się swoją radosną twórczością? :)
Zapoznałam się z regulaminem, ale przyznam, że nie do końca jest to dla mnie jasne.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Mam jedno pytanie: czy w konkursie brane pod uwagę są jedynie te osoby, których kandydatura została zgłoszona lub te które w tym wątku wykazały się swoją radosną twórczością? :)

W konkursie, brani pod uwagę są wszyscy Użytkownicy Forum, nie tylko ci, którzy wykażą się radosną twórczością w wątku :)
Aczkolwiek bardzo byśmy chcieli aby każdy skrobnął coś od siebie, albo wstawił sympatyczną fotkę. W końcu jakoś wpaść w oko trzeba! ;)
Redakcja
:zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Daffodil
Mam jedno pytanie: czy w konkursie brane pod uwagę są jedynie te osoby, których kandydatura została zgłoszona lub te które w tym wątku wykazały się swoją radosną twórczością? :)

W konkursie, brani pod uwagę są wszyscy Użytkownicy Forum, nie tylko ci, którzy wykażą się radosną twórczością w wątku :)
Aczkolwiek bardzo byśmy chcieli aby każdy skrobnął coś od siebie, albo wstawił sympatyczną fotkę. W końcu jakoś wpaść w oko trzeba! ;)
Redakcja
:zwyrazami_milosci:

Dziękuję bardzo za odpowiedź :zwyrazami_milosci:

Jak już mam wpadać w oko, to wrzucę fotkę w bikini :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Kochani,

zostały ostatnie dni lipca, a więc ostatnie dni konkursu Użytkownik Miesiąca - lipiec.

Misiopodusia czeka na właściela bądź właścicielkę!

Wpisujcie swoje propozycje kto powinien zostać Użytkownikiem Miesiąca i dlaczego.

Możecie głosować na siebie. :36_3_1:

Podajcie nick i krótkie uzasadnienie w dowolnej formie. Może być krótki opis, wierszyk, fotka (nawet w bikini!) - wszystko, czym tylko chcecie się pochwalić i wyróżnić.

Może właśnie Ty zasługujesz na miano Użytkownika Miesiąca - napisz nam o tym!

Kochani, czekamy na Wasze propozycje!!

Redakcja

:love_pack:

Odnośnik do komentarza

Redakcja
My również jesteśmy pełni podziwu dla aktywności Margeritki na forum, jednak Margeritka jest użytkownikiem funkcyjnym - moderatorem i nie może brać udziału w konkursach.

Prosimy o kolejne typy!!
:23_30_126:

Aaaaa... Szkoda, ale mam nadzieję, że jest wynagradzana w inny sposób, bo jej się to należy:)))

To proponuję:

Daffodil
Świeżynka81
Martek73
Blondi22

bardzo wyróżniające się kobietki!

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...