Skocz do zawartości
Forum

Długie cykle a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

a widzicie dziewczyny - Wasze przykłady dają nadzieję :)
ja też miałam długie cykle, ale teraz po Duphastonie mam 27 dniowe - jutro powinnam dostać @... I w połowie grudnia wizyta u gina, bo jestem już po 3 opakowaniach Duphastonu i wizyta kontrolna ma być... Boję się tej wizyty, zresztą teraz kiedy się staramy będę się bała już chyba każdej... Ehhhhh

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=44647
http://www.suwaczek.pl/cache/9c5237c786.png
http://ovufriend.pl/thumb/51b52775b73a1af59c1b061b8c585df1.png

Odnośnik do komentarza

ja też mam trzylatka :D
U mnie obecny cykl wygląda na bezowulacyjny...ale nie będę się upierać,szyjka macicy otwarta,śluzu albo nie ma albo się leje,temperatura robi co chce,bólu jajnika nie mam...zobaczymy,to pierwszy cykl starań więc tak bardzo się nie nakręcam,ale gdzieś tam w głowie człowiek myśli "a może się uda" :D

Odnośnik do komentarza

Blondi22
no u mnie dopiero wczoraj był ból jajnika ale temperatura skacze jak chce.szyjka to juz ponad tydzien otwarta. pokrecone mam strasznie

moze po kilku cyklach bede widziedziała przynajmniej jak to u mnie z ta owulacją jest.

napewno się tego nauczysz,gdy uslyszałam od mojej ginekolog o mierzeniu temperatury odrazu mi się udało,teraz nie będę myślęć a bynajmniej postaram sie by nie myśleć że teraz też tak łatwo pójdzie...co do mojego cyklu,owulacja chyba była,mam wykres temperatury robiony od 27 listopada ale widzę skok i dzisiaj mam sucho jak na pustyni,więc śluzu brak co by pasowało na fazę lutealną...jeśli owulacja była efektowna to umnie jest szansa na ciążę...ale różnie bywa z tego co się przekonałam,ale na pocieszenie mam to że postaraliśmy się akurat w czwartek i piątek w sobotę miałam mało śluzu,w niedzielę jeszcze mniej a dzisiaj sucho...widzę skok to będę czekała 16 dni by potem myśleć o robieniu badania krwi

Odnośnik do komentarza

Blondi22
nie no ja wszystko zapisuje tylko ta temperatura u mnie starsznie skacze i nie ma np w tym cyklu wyraźnego spadku temp a to juz 20dc

kobiety z tego co widzę są skomplikowane :D np.u mnie nie zawsze był spadek,czasami jednak się pojawiał przed owulacją np.z 36,6 na 36,3,potem temperatura skoczyła do 36,6 i potem nagle ponownie skoczyła do 36,9
Ja myślę że nie zawsze tak się dzieje,bo w 2 cyklach w których zaszłam w ciążę było inaczej,ten powyższy przykład to była 1 ciąża,w drugiej ciąży miałam skok bez spadku temperatury.

Wydaje mi się że ten spadek jest w jakimś okresie największej płodności,dzień przed lub w trakcie owulacji,bo skok temperatury z fizjologicznego punktu widzenia musi być po owulacji z racji że plemniki nie lubią wysokich temperatur-dlatego też facet ma klejnoty :D na zewnątrz a nie wewnątrz organizmu :D
więc natura musi dać jeszcze większą szansę plemnikom.
Takie to małe ale tyle kłopotów i zmartwień stwarza :D

Odnośnik do komentarza

Blondi22
no może dojde do tego ;) hehe też bym chciała corke i moj P tez

synek dla tatusia a córeczka dla mamusi :D
u mnie temperatura w końcu ruszyła o trochę w górę więc może to znak że owulacja była,2 dni wcześniej się staraliśmy więc kto wie...jak trafiliśmy to może córa :D dzisiaj byłoby ryzyko na chłopca,ale może pomyślimy w nocy komórka jajowa długo nie żyje więc może plemniory już ją dorwały ale rodz żeńskiego oczywiście :36_1_21: a rodz męskiego niech dzisiaj zdychają :D

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Dziewczyny działają, tempke mierzą:D

ale powiem Ci że stres zjada człowieka,ja należę do tych niecierpliwych którzy już muszą mieć to co chcą bo inaczej chodzę jak na szpilkach :D a do testu muszę czekać jeszcze tydzień.Nie wiem jak to przetrwam hehe Chciałabym przewijać te dni do następnego poranka zmierzyć temperaturę i znwu przewinąć hehe
Test robię przed samymi świętami więc albo będzie prezent albo i nie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...