Skocz do zawartości
Forum

Jaka pościel?


Rekomendowane odpowiedzi

Co do pościeli, mam też pewną przypadłość, nie znoszę, brzydzę się spać w pościeli innej niż moja. Nawet jeżeli jest to ładny hotel czy apartament, pierwsza noc jest dla mnie zawsze dyskomfortem, w pozostałe jest już trochę lepiej, bo pościel jest bardziej "mojsza", ale i tak najchetniej wszędzie zabierałabym swoją.  Podobnie z ręcznikami i w ogóle wszelkimi tkaninami.

[reklama usunięta]

paduszka-z-pandami-513-2.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Nie od dziś wiadomo, ze pościel najlepsza jest ta wykonana z bawełny i to najlepiej 100%. Dlatego kupując pościel warto wybierać tą z bawełny uszytą. Obecnie w Internecie jest dużo ofert pościeli. Nie każda jednak jest warta zakupu. Trzeba po prostu sprawdzić skład [reklama usunięta]. Taka pościel będzie służyć na lata. Najgorsza pościel to ta z satyny. Szczególnie na zimę. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Kochani rodzice, ja sama nie dawno urodziłam moją małą Hanie.. Mama mi podpowiedziała jaki sklep jest najlepszy a jak wiadomo mamy trzeba się słuchać. Kupiłam poszewkę na poduszkę  https://www.e-ekomax.pl/poszewki-dla-dzieci w tym sklepie i powiem Wam że to był strzał w dziesiątkę. Malutka widać, że jest zadowolona, a ja uspokojona, że wreszcie lepiej zasypia. Nie wiem czy to zasługa poszewki, ale najważniejsze, że mam więcej czasu dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie kombinowała z satyną, bo czym innym jest bawełna satynowa, a czym innym satyna bawełniana - często myli się te dwie nazwy. Najlepiej postawić na pościel bawełnianą i najlepiej polskiego producenta, [reklama usunięta] 🙂 Swoją drogą, jakie kolory pościeli dla dzieci najczęściej wybieracie? Ja optuję za spokojnymi wzorami i stonowaną kolorystyką, trochę w kierunku skandynawskim.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Obecnie jest wiele sklepów z pościelą dla dzieci i dorosłych. Polecaną pościelą jest pościel bawełniana. Też mamy wiele polskich producentów [reklama usunięta]. Dodatkowo można kupić dużo dodatków w jednym wzorze, co idealnie nadaje się jako wyprawka dla maluszka. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość elżunia

Ja na pewno polecam wypróbować poduszki supełkowe i ochraniacze na łóżeczko ze sklepu [reklama usunięta]. Są mięciutkie, bezpieczne dla maluszków, produkowane w Polsce, wykonywane ręcznie, a w dodatku po prostu pięknie się prezentują w łóżeczku. Sama mam np. ten ochraniacz [reklama usunięta]. To bardzo ważne, żeby dbać o to, aby dziecko na pewno się o nic nie uderzyło. Mam też poduszki od nich - nie tylko maluchom się spodobają, mamy też je docenią, sama mogę to potwierdzić 😁

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

ojjj szukałam szukałam:D bawełna, velvet, minki, domieszki,  muślin... jaka wielkość, mniejsze większe hahahah... Postanowiłam, że szukam w naturalnych tkaninach - to był mój główny wyznacznik, a następny, że ma mi się podobać. I przeglądając maluszkowe pościele natrafiłam na małego księcia... I już zostałam kupiona kocham wszystko co związane z Małym księciem [reklama usunięta] i tak w ten sposób moja mała Oliwia śpi otulona w królewicza hihi A wyy co myślicie żeby dziewczynka spała w takiej pościeli?

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Kora według mnie jest za szorstka. Większość pościeli mam z bawełny i w życiu jej nie prasowałam. Prześcieradeł też nie. Mam jedną pościel z mikrofazy (tak to się chyba nazywa), która nie wymaga prasowania. Nie przepadam za prasowaniem i rzadko to robię. Jestem wygodna i wybieram rzeczy, które nie będą potem wymagały intensywnej pielęgnacji

Pościeli i poduszek polecam poszukać tutaj

https://www.calvado.com/sypialnia/posciel/kolekcja/elegante.html

W sklepie mają wiele ciekawych wzorów, na przykład pościel elegante:

2357-2frei_cs_edited-1_cs_2_1_1_6.jpg

Odnośnik do komentarza

Decydując się na zakup pościeli, nie możemy się jedynie kierować jej ceną czy wyglądem. Z jakiego materiału została wykonana to najważniejszy parametr. Trudno nie zgodzić się z tym, że jakość pościeli przedłuży jej czas eksploatacji. Nie ma chyba nic cenniejszego w naszym życiu niż zdrowy sen więc wybierzmy sprawdzony produkt. Przeglądając takie miejsca jak sklep z pościelą - https://www.luksusowysen.pl/ znajdziemy największy wybór. Jeżeli chodzi o najlepszy materiał, to zawsze te natrualne będą numerem jeden. Warto brać pod uwagę takie rodzaje pościeli jak bawełniana, wełniana czy nawet jedwabna.

Edytowane przez magdalena79
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...