Skocz do zawartości
Forum

Jaka pościel?


Rekomendowane odpowiedzi

Kupowanie pościeli dla noworodka jest moim zdaniem bez sensu. Jedynie prześcieradło lub ochraniacz na materacyk jest potrzebne. Ja kładę na to jeszcze pieluszkę flanelową i wymieniam ją co kilka dni na czystą. W szpitalu i przez pierwsze tygodnie w domu mój synek spał w rożku. Teraz ma już ponad 5 tygodni i wyrósł z rożka, który pozostało mi tylko pozbawić usztywnienia i przerobić na kołderkę. Może przyda się np. do wózka. Teraz mój maluszek śpi w cieplutkim śpiworku. Nóżki ma nieskrępowane i może nimi wierzgać do woli bez ryzyka rozkopania się. Mam pewność, że nie zmarznie. Kiedy drzemie w dzień pod kocykiem, to co chwilę muszę go okrywać na nowo. Boję się, że w nocy by się wychłodził za bardzo. Poduszka dla maleństwa w ogóle nie wchodzi w grę. Ja kładę mu pod główkę pieluszkę flanelową lub tetrową, bo czasem ulewa i łatwiej mi zachować higienę, bo codziennie mogę ją wymienić na świeżą, co z pościelą byłoby trudne. Baldachim uważam za zbieracz kurzu. Co do ochraniaczy to jeszcze nie mam zdania, bo mój mały nie wędruje jeszcze po łóżku. Póki co nie widzę potrzeby ograniczania cyrkulacji powietrze wokół niego. Poza tym wolę mieć go ma oku, kiedy śpi. Kiedy podrośnie, zobaczymy, ale raczej jestem na nie.

Odnośnik do komentarza

Najczęściej korzystam z oferty, którą znajdziesz tutaj www.CuddlyZOO.pl . Właśnie w tym sklepie internetowym nabyłam całe wyposażenie do łóżeczka mojego bobasa. Mają fajne i otulacze dla niemowląt , śpiworki i wiele przydatnych akcesoriów. Szybko realizują zamówienie, mają towar wysokiej jakości i można skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji. Sprawdziłam osobiście i polecam!

Odnośnik do komentarza

Bardzo dużą ilością pozytywnych opinii cieszą się kołdry z pierzem gęsi tybetańskich. Są one wygodne, lekkie i mają właściwości termiczne. Wszystkie te atuty sprawiają, ze jest to wręcz idealna kołdra dla wszystkich zmarzluchów. Dodatkowo kołdry te nie uczulają, dzięki czemu większa liczba ludzi może się nimi cieszyć

Odnośnik do komentarza

u nas sie bardzo dobrze sprawdza spiworek taki dzieciecy. Dziecko się nie odkopuje bo z kołderki to sę co chwila odkopywało mi w nocy. A materacyk radze Wam kupić dobry bo to wazniejsze niż sama pościel , mój ma utwardzone krawedzie dla lepszego bezpieczęństwa, zapobiega wadom postawy, jest dobrze wentylowany przez takie kanaliki w materacyku i wkłąd można wyjąć i przemrozić żeby zabić wirusy i alergeny , żeby dziecko miało bardziej sterylnie
Materacyk Sensitive firmy Fiki Miki.

Odnośnik do komentarza

Akurat jeśli chodzi o pościel to zdecydowanie dobrej jakości bawełna i od razu mówię ta w marketach za 19 zł to nie jest to. Najlepszy materiał przeważnie ma właśnie pościel dla dzieci [reklama usunięta] od jakiegoś czasu kupujemy asortyment dla dzieciaków własnie dlatego, że jakość sprawdzona. Ostatnio zamówiliśmy pościel bambusową - to już jest praktycznie top jeśli chodzi o jakość jest droższa, ale warto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...