Skocz do zawartości
Forum

Jaka pościel?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, może któraś z Was jeszcze nie kupiła i będzie potrzebować, apropo płci miała być dziewczynka, a będzie chłopczyk:) a kupiłam wcześniej komplet pościeli do łóżeczka , 3 częściowa, poszewka na poduszkę, na kołderkę z haftowaną aplikacją i ochraniacz z haftem. Firma Gluck.
Wymiary:
Poduszka-40x60
Kołderka-100x135
Ochraniacz-37x180
Materiał bawełna 100%
Odcień różowo-biały, hafty karmelowy i róż. Mogę wysłać zdjęcia:)

monthly_2015_03/jaka-posciel_27562.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej też szukam pościeli dla mojego malucha który jest jeszcze w brzuszku :) :D, ale staram się już kompletować pomału akcesoria bo to jednak spory wydatek. Wózek i łóżeczko już mam i myślę o zakupie zestawu pościeli plus jakiś baldachim i ochraniacz... no właśnie tak naprawdę nie wiem co mi jest jeszcze potrzebne i liczę na waszą pomoc bo wybór jest tak duży, że już mam totalny mętlik w głowie. Co myślicie o takim zestawie http://senna-sowka.pl/produkt/wyprawka-dla-niemowlaka-9-elementow-posciel-120x90-moskitiera/ jest to największy zestaw w ich ofercie, ale cena jest dość atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza

my przy zakupie łóżeczka dostaliśmy właśnie baldachim i ochraniacze jako gratisy, i faktycznie ten baldachim to tylko i wyłącznie siedlisko kurzu, jak Julcia była większa to nim machała na lewo i prawo, duży jego atutem jest to że chroni przed komarami (a swego czasu była plaga ich) ochraniacze miałam ale też krótko także wg mnie zbędny wydatek

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza
Gość Piżama

Hmm z noworodkami nigdy nie wiadomo. mogę jedynie powiedzieć jaką ja pościel używałam i w sumie dalej używam. zamówiłam ją ze sklepu agajtex.pl skusiło mnie wzornictwo ale później nie żałowałam tego zakupu. mały czuł się dobrze, nic go nie gryzło itd. bardzo przyjemna pościel - dlatego dla siebie i męża również zakupiłam. jesteśmy bardzo zadowoleni:)

Odnośnik do komentarza
Gość Kraśnicka

~Piżama
Hmm z noworodkami nigdy nie wiadomo. mogę jedynie powiedzieć jaką ja pościel używałam i w sumie dalej używam. zamówiłam ją ze sklepu agajtex.pl skusiło mnie wzornictwo ale później nie żałowałam tego zakupu. mały czuł się dobrze, nic go nie gryzło itd. bardzo przyjemna pościel - dlatego dla siebie i męża również zakupiłam. jesteśmy bardzo zadowoleni:)

hmm masz rację ja kiedyś też od nich zamówiłam i byłam zadowolona. choć mają w ofercie na maluchów, może warto spróbować?

Odnośnik do komentarza
Gość Grzelka

Basiu niestety nie kupowałam, ale nawet zajrzałam. Moja córcia boi się sów... W ogóle boi się ptaków... Mam nadzieje że jak trochę podrośnie to jej przejdzie , jak nie będę musiała coś z tym zrobić. Ja natomiast kupowałam w agajtex. jestem bardzo zachwycona a moja niunia śpi spokojnie :)
Pozdrawiam
Weronika

Odnośnik do komentarza
Gość Maria Anna

Ja dla synka kupiłam taką zwykłą pościel z ładnym wzorem. Ciekawe znalazłam na agajtex.pl Oczywiście przed użyciem wyprałam w bardzo wysokiej temperaturze (kolejne prania także w 90) i wygląda, że wszystko jest dobrze. Synek sypia dobrze.

Odnośnik do komentarza

No cóż - jako rodzic powiem: szukaj, a znajdziesz :) Tylko szukaj najwyższej jakości w Twoim budżecie. Wzorów i sprzedawców jest całe mnóstwo. Inspiracji możesz szukać na Allegro lub na Dawanda. Zazwyczaj nikogo nie stać na rzeczy słabe (tanie), bo po chwili trzeba kupić drugi raz coś lepszego. Jako sprzedawca powiem tak: Pościel dziecięca - ludilo.pl :) Najwyższa jakość za rozsądną cenę. Można zamówić dowolny rozmiar.

monthly_2015_07/jaka-posciel_32483.jpg

monthly_2015_07/jaka-posciel_32484.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość MamaAnia30

Ja swojemu maluszkowi kupiłam taką pościel http://arus.pl/9-el-posciel-z-aplikacja-120x90-grochy.html, a konkretnie tą z beżem. Ogólnie uwielbiam grochy i tu ich też nie mogło zabraknąć hehe :) W białym łóżeczku pościel prezentuje się rewelacyjnie i każdy pyta,gdzie kupilam :) Jeśli chodzi o użytkowanie to jest ok, piorę na lewej stronie w 40* i nic się złego nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Ja staram się zawsze wybierać naturalne materiały. Dobrze sprawdza się bawełna satynowa. Jest miła w dotyku.

Jeśli natomiast chodzi o kołdry to preferuję te z pierza. Dzięki temu są cieplutkie zimą. Zerknijcie sobie na tę stronę:
http://www.trenddecor.pl/jaka-koldre-kupic-na-zime/ -aktualnie znajduje się na niej bardzo dobry artykuł o tym na co zwrócić uwagę wybierając kołdrę do domu na zimę. Najdroższa kołdra to ta puchowa, z pierza jest trochę tańsza.

Najtańsza jest z syntetyka ale niestety ta nie jest taka ciepła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...