Skocz do zawartości
Forum

Siniaki po depilacji pasta cukrowa


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoras z was stosowala paste cukrowa do depilacji
Ja mam pierwsza probe za soba no i wlasnie nogi pieknie mi szly i postanowilam zrobic sobie tez bikini i po tym pozostaly mi straszne siniaki w pachwinach na jednej nodze nastepnedo dnia tez pojawily sie siniaki
Czy to normalne czy po prostu brak wprawy
Napisze jeszcze ze smarowalam paste pod wlos a zrywalam z wlosem no i przed polozeniem pasty pudrowalam miejsca depilowane
Jezeli bedziecie mialy jakies sugestie bede bardzo wdzieczna

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Druculla ja robilam sama paste
Moja tez sie lepila ale znalazlam filmik w internecie gdzie dziewczyna uzwywala noza do masla do nakladania i zrywania. Tym sposobem bardzo fajnie mi szlo ale te siniaki teraz ja raczej nie mam sklonnosci do nich

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Teraz siniaki juz pieknie zbladly i stwierdzilam ze chyba za dlugo to wszystko trwalo dopoki skora byla ''wypoczeta'' nic nie nie tworzylo
Jak dla mnie ta metoda depilacji jest fajna mniej bolesna niz woskowanie czy depilator ale trzeba dojsc do wprawy. Do tego po woskowaniu czy depilatorze juz bym miala multum odrosnietych wloskow a teraz mam doslownie kilka za jakis czas bede znowu uzywala pasty i zobacze czy ta teoria sie sprawdza

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

July mi po wosku robiły się tez siniaki. Zejdą. W okolicy bikini skóra jest delikatna, a jak do tego dojdzie mocniejszy włos to siniaki gotowe. Jak robiła mi kosmetyczka obyło się bez siniaków (ale obie mocno naciągałyśmy skórę - może w tym tkwi sekret, poproś męża niech ci pomoże naciągnąć), a jak sama to efekt był właśnie siniakowy :(

Odnośnik do komentarza
Gość zosia678

Temat przedawniony, ale myślę, że wciąż aktualny. Ja zrobiłam własną pastę cukrową, działa niezawodnie. Aby miała konsystencję plasteliny, należy dodać naprawdę niewiele wody, ona służy po to by cukier się nie przypalił na początku gotowania (skład pewnie znany - 2 szklanki cukru, 1/4 szklanki wody, 1/4 szklanki cytryny). Mi pojawiły się siniaki pod kolanem i wewnątrz ud, ale myślę, że znikną szybko. Depilacja jest pracochłonna, ale myślę, że te kwestia wprawy, im częściej się zabieg powtarza, tym szybciej i sprawniej idzie :) a efekt dla mnie jest naprawdę zadowalający, dodam że mam naprawdę grube i ciemne włoski i w końcu znalazłam sposób jak się ich pozbyć na długo. Polecam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...