Skocz do zawartości
Forum

miesiaczka po porodzie


madzia

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane moje kolezanki mam ogromna prosbe do Was, podzielmy sie doswiadczeniami jak to u was bylo z miesiaczka po porodzie,a moze ktoras z was ma pewne obawy podobne do moich. Ja przestalam karmic jak moj synek skonczyl 5 miesiecy, minelo juz niecale 2 tygodnie odkad skonczylam definitywnie karmic i czekam i czekam na @.
No i troszke sie niepokoje, dlatego jezeli ktoras z was ma podobne obawy do moich, lub wieksze doswiadczenie do podzielmy sie z nimi wspolnie. Razem razniej;)
:36_2_9:

Odnośnik do komentarza

no to witam w klubie... w sobote minie jak mały ma 2 miesiace, karmilam dosłownie chwile, jeszcze w połogu. Po połogu juz jestem 2,5 tygodnia a okresu nie ma, miałam jeden dzien krwawienia w ostatni dzień połogu ale lekarz mówił, że to raczej nie był @ :( też czekam z niecierpliwością bo może się okazać, że młody bedzie miał brata lub siostre na co nie jestem przygotowana psych.

Odnośnik do komentarza

Ja po pierwszej ciazy dostalam @ po oklo 4,5 miesiaca, ale w czasie karmienia bralam cerazett, a i krwawilam nieco krocej. Z drugim synkiem nie bralam zadnych tabletek, ale zabezpieczalismy sie z mezem: na poczatku jak karmilam wylacznie piersia przerywany a od 2 miesiaca po porodzie zawsze z prezerwatywa. Rowniez krwawilam bardzo dlugo nawet po pologu. Teraz nie mam zadnych objawow ciazowych ale i tak sie troszeczke boje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...