Skocz do zawartości
Forum

2tydzien- pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie do mam czy też przyszłych mam odnośnie krwawień. Otóż staramy się z mężem o dzidziusia i u mnie tydzień po owulacji wystąpiło lekkie krwawienie (nie ma mowy o okresie- za wcześnie i za lekkie). Czytałam, że w tydzień lub dwa po owulacji może wystąpić krwawienie kiedy następuje zagnieżdżenie w macicy, ale u mnie trwa już to 5dni!! Trochę się boję czy coś złego się nie dzieje. Czy któraś z was może miała podobne doświadczenie?

Pozdrawiam
Ola

Odnośnik do komentarza

amelcia8
TEST POWINIEN JUZ WYKAZAĆ CIĄŻE :) :mon:TAKŻE NAJLEPIEJ ZROBIĆ TEST I WSZYSTKO JASNE :) NO I WYBIERZ SIĘ DO GINEKOLOGA BĘDZIESZ SPOKOJNIEJSZA BO KAŻDA Z NAS JEST INNA :) I MOŻESZ MIEĆ TO CO INNA KOBIETA ALE NIE ZNACZY TO ŻE MUSISZ MOŻE TO OZNACZAĆ JAKĄŚ CHOROBE WIĘC MYŚLE ŻE GINEKOLOG TO NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE :mon:

lepiej zrób test z krwi betaHCG i bedziesz miała pewnosc na 100% .

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Dzięki za tak szybkie odpowiedzi:) No cóż u mnie to na pewno nie owulacja, bo ta była tydzień wcześniej- zwykle dokładnie wiem kiedy ją mam- nigdy nie jest bolesna- ewentualnie coś tam czuć. Mega bolesne to mam okresy i zawsze 12 lub 14 dni po owulacji a tu nagle krwawienie 6dni po- podobne do ostatnich dni okresu- i zero jakichkolwiek objawów jakie zwykle mam przy okresie typu napięty brzuch bóle itp, więc trochę pogrzebałam i znalazłam tą informację o zagnieżdżaniu.
No test niestety najwcześniej mogę zrobić za kilka dni dopiero:( na tym etapie nikt mi niczego nie sprawdzi jeszcze dlatego pytam czy ktoś miał podobnie. No, ale jestem dobrej myśli:)

Odnośnik do komentarza

Olaa
Dzięki za tak szybkie odpowiedzi:) No cóż u mnie to na pewno nie owulacja, bo ta była tydzień wcześniej- zwykle dokładnie wiem kiedy ją mam- nigdy nie jest bolesna- ewentualnie coś tam czuć. Mega bolesne to mam okresy i zawsze 12 lub 14 dni po owulacji a tu nagle krwawienie 6dni po- podobne do ostatnich dni okresu- i zero jakichkolwiek objawów jakie zwykle mam przy okresie typu napięty brzuch bóle itp, więc trochę pogrzebałam i znalazłam tą informację o zagnieżdżaniu.
No test niestety najwcześniej mogę zrobić za kilka dni dopiero:( na tym etapie nikt mi niczego nie sprawdzi jeszcze dlatego pytam czy ktoś miał podobnie. No, ale jestem dobrej myśli:)

zycze aby wsyztsko było po twojej mysli, a test z krwi napewno wykaze

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

witaj ja jak zaszlam w ciaze to nie wiedzialam poniewaz po zaplodnieniu mialam normalnie okres brzuch mnie strasznie bolal szczegolnie na dole,i nawet nie wiedzialam ze jestem w ciazy dopiero jak skonczyl mi sie okres zrobilam test bo juz nastepnego okresu nie dostalam....moze powinnas pojsc do lekarza albo zrobic badanie z krwi??wtedy pewnosc bedzie lepsza...trzymam kciuki i daj znac -pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

Odnośnik do komentarza

witam.ja zrobiłam test 2 tygodnie po owulacji wynik pozytywny.3dni po zrobieniu testu wybrałam sie do lekarza ale rano okazało sie ze krwawie (było to29.06) i tak jest do teraz (raz wiecej raz mniej).maiłam badanie krwi i tutaj tez wynik pozytywny dostałam duphaston i mam lezec.prosze o pomoc może ktoś był w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...