Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej nieobecności

jestem tak pochłonięta domem, dziećmi, sprawami zawodowymi i całą resztą, że doba staje się za krótka.
U nas na szczęście, odpukać bez chorób; dzielnie chodzimy do przedszkola. Jutro jest pasowanie na przedszkolaka :)
Na mikołajki nie robimy składki bo pieniądze na prezenty są przeznaczone z Rady Rodziców-po 35zł na dziecko.

To tak w skrócie :)

Buziaki wszystkim chorowitkom :Kiss of love:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anya
Witam po dłuższej nieobecności

jestem tak pochłonięta domem, dziećmi, sprawami zawodowymi i całą resztą, że doba staje się za krótka.
U nas na szczęście, odpukać bez chorób; dzielnie chodzimy do przedszkola. Jutro jest pasowanie na przedszkolaka :)
Na mikołajki nie robimy składki bo pieniądze na prezenty są przeznaczone z Rady Rodziców-po 35zł na dziecko.

To tak w skrócie :)

Buziaki wszystkim chorowitkom :Kiss of love:

Anya super, że zdrowiutko u Was :)

Bawcie się dobrze podczas pasowania :)

Odnośnik do komentarza

Witam

po pasowaniu jestem mega dumna z Weronki ;) pięknie śpiewała, recytowała i tańczyła. Wszystkie dzieciaczki miały kolorowe birety i znaczki z pszczółką (w nawiązaniu do nazwy ich grupy) a po pasowaniu dostały dyplomy i rożki obfitości. Natomiast rodzice dostali przepiękne kwiatki zrobione przez dzieci.
Bardzo, ale to bardzo miło wszyscy wspominają wczorajszą uroczystość.

Daff, Blondi cierpliwości i spokoju ducha ;)
Ulla zdrówka dla synka

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anya
Witam

po pasowaniu jestem mega dumna z Weronki ;) pięknie śpiewała, recytowała i tańczyła. Wszystkie dzieciaczki miały kolorowe birety i znaczki z pszczółką (w nawiązaniu do nazwy ich grupy) a po pasowaniu dostały dyplomy i rożki obfitości. Natomiast rodzice dostali przepiękne kwiatki zrobione przez dzieci.
Bardzo, ale to bardzo miło wszyscy wspominają wczorajszą uroczystość.

Daff, Blondi cierpliwości i spokoju ducha ;)
Ulla zdrówka dla synka

ogromne :brawo::brawo::brawo: dla Weroniczki,zdolna dziewczynka

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
frania duzo Zdrówka dla Zosi...pewnie ma trudności z jedzeniem,biedulka?
jak to znosi?

na szczęście już po, ale znosiła tragicznie :( płakała, nie jadła i nie piła :36_2_21:

Daffodil
Dzisiaj witam się wykończona psychicznie i emocjonalnie.
Tak nam dziecię ostatnio daje popalić w domu, że głowa mała.
Jak się nie poprawi szybko, to z wariatkowa będę do Was klikać :hahaha:

aż tak źle?

ja mam znarowioną 6-latkę w domu i tak jest odkąd Zosia się urodziła :yyy:

Mama dwóch Niuń http://colamyloveblog.blox.pl/resource/dziewczynka.gifŻona Mężahttp://emotikona.pl/gify/pic/blizniaki.gif
Pani Psa http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gif

Odnośnik do komentarza

witam dziewczyny, fajnie że Wasze dzieciaczki w większości zdrowe / ULLA zdrówka dla synka/.
My już też zdrowi i mam nadzieję że w poniedziałek pójdziemy do przedszkola. Byłam ostatnio na zebraniu i teraz na 6 grudnia dzieci są przygotowywane do Mikołajkowych występów, grupa synka będzie misiami polarnymi! Mam nadzieję że synek weźmie w niej udział bo przez te choróbska, wszystko fajne go do tej pory omijało.
A w przyszłym tygodniu cała grupa idzie do biblioteki, każde dziecko ma przynieść ulubionego misia i razem z nimi powędrują wypożyczać książki.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Hej!

Minio był w przedszkolu 5 dni i znów ma jakąś infekcję - katar i kaszel. Syropy poszły wruch i inhalacje z soli fozjologicznej.

Franiu dobrze, że już Was to cholerstwo opuściło.

Anya świetnie, że uroczystość tak zachwycająca, że każdy o niej mówi i wspomina.

U nas też jakaś składka była w pażdzierniku na mikołajki i dzień nauczyciela.

Ulla zdrówka!

Odnośnik do komentarza

Blondi widzę, że wszystkie Kubusie to niezłe ziółka :)

Ulla dużo zdrówka dla Mikołaja.

Jak było w kinie? My też pierwsze wyjście mamy za sobą. Nie było rewelacyjnie, ale o tym już Ci pisałam :)

Anya brawa ogromne dla Weroniki, że tak ładnie sobie podczas występów poradziła :brawo:

Frania co do zachowania Kuby, to są okresy, że jest naprawdę tragicznie... O focha nietrudno, a potem dzika szajba i awantura. Odpukać, od piątku jest cudownie grzeczny. U niego te awantury jakoś falami przychodzą, nie wiem czemu, jak i o co chodzi :)

Sylrom oby synek zdrowy był i żadny imprezy żłobkowe go nie ominęły.

ITruth dla Dominika też dużo zdrówka.

Odnośnik do komentarza

I na koniec się witam :)

U nas w kwestii przedszkola bez większych zmian, Kuba chodzi chętnie, rozrabia w normie, bo skarg nie ma ostatnio :)
Z takich nowości, to występy Andrzejkowe się szykują. Maluchy będą przebrane za krasnale i z tej okazji Kuba dostał do nauki piosenkę o skrzatach :) Z Małgosią będą śpiewać po jednej zwrotce na zmianę, więc wyzwanie przed nami :) Przez weekend już sporą część opanował, teraz codziennie powtarzamy rano i wieczorem i myślę, że na 30. listopada będzie przygotowany :)

Odnośnik do komentarza

Hej, synek dziś poszedł do przedszkola po długiej nieobecności, no ciężko mu się wstawało (mnie też haha), minkę miał nietęgą, mam nadzieję, że będzie ok.????
Synek też przedszkolu miał zdjęcia, niestety tylko indywidualne, bo ponad połowy grupy nie było więc grupowe przełożone jest na później, ale te indywidualne były super. Fajna pamiątka!
Teraz dzieci miały robione kalendarze ze swoją podobizną, ale były nieładne więc nie brałam i tak zamawiam kalendarze sama na nowy rok (na dzień babci mam prezent) i są o wiele ładniejsze i tańsze o dziwo.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

sylrom
Hej, synek dziś poszedł do przedszkola po długiej nieobecności, no ciężko mu się wstawała i minkę miał nietęgą, mam nadzieję, że będzie ok.????
Synek też przedszkolu miał zdjęcia, niestety tylko indywidualne, bo ponad połowy grupy nie było więc grupowe przełożone jest na później, ale te indywidualne były super. Fajna pamiątka!
Teraz dzieci miały robione kalendarze ze swoją podobizną, ale były nieładne więc nie brałam i tak zamawiam kalendarze sama na nowy rok (na dzień babci mam prezent) i są o wiele ładniejsze i tańsze o dziwo.

U nas w żłobku sporo takich akcji było. Kalendarze na Nowy Rok, potem jakieś kartki na Wielkanoc itp itd. Kartki mi się nie podobały, więc nie brałam, kalendarz był super, bo pan fotograf stroje przynosił i się dzieci przebierały. Ale niestety Kuba się pana fotografa wystraszył i nie dał sobie zdjęcia zrobić :) Ale wtedy jeszcze malutki był, więc miał prawo he he :)

Takie same prezenty jak Ty zamawiamy na Dzień Babci i Dziadka :)

Odnośnik do komentarza

U nas wszystko w porządku. Kuba nadal grzeczny, wstaje wyspany, w dobrym humorze.
Ja nie wiem jak to jest, ale on jest albo anielsko grzeczny albo diabeł wcielony, stanów pośrednich nie ma :whistle:
Dzisiaj jakiś teatrzyk do nich do przedszkola przyjeżdża, więc tym chętniej pomaszerował.
A rano o 6 mi mówi, że jedzenie dla psów mu potrzebne :lup: Fakt, wisiała jakaś kartka, że robią zbiórkę dla schroniska, ale ja tam nic o jedzeniu nie wyczytałam, tylko o nieużywanych smyczach, koszykach, kocykach itp. I jako że takich rzeczy nie mamy, to szybko o temacie zapomniałam :whistle: No i dziecko niepocieszone, że jedzenia dla psów nie mamy w domu... Następnym razem tak na wszelki wypadek będę trzymać :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...