Skocz do zawartości
Forum

Kreatywne prezenty dla dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłam swojemu 7 letniemu dziecku taką fajną składaną z drewnianych elementów betoniarkę, którą na dodatek na końcu trzeba pomalować farbkami z zestawu [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Karolina

Dzieciom w wieku szkolnym najlepiej jest kupować zabawki skłaniające do nauki. Swojej córce kupiłam ostatnio mikroskop i teraz bawi się w naukowca, ogląda różne preparaty, szuka w Internecie informacji o obserwowanych obiektach.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Pomysłów nie brakuje - istnieją przecież całe serwisy w których kupuje się prezenty dla dzieci, można kupić w niskich cenach zabawki, książeczki da dzieci, malowanki z naklejkami, bajki, książki edukacyjne na nagrody.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Może zamiast kolejnych rzeczy postaw na przezycia? Wybierzcie sie na urodzinowa wycieczke, zróbcie sobie piknik, puszczajcie latawce, bańki, czy co tam wam przyjdzie do głowy. Wspólny czas moim zdaniem jest najlepszym prezentem. Taki na 100%, bez smartfonow i innych rozpraszaczy.

[reklama usunięta]

Od siebie polecam również elementarze Bookoliki. Jest to nauka czytania poprzez zabawę.

1644569638.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Moja dziesieciolatka lubi perfumy. Sa fajne zapachy dla dzieci, np. "Minnie Mouse". Miala tez gruszkowe z H&M a ostatnio "Cloud" Ariany Grande (to taka gwiazdka, za ktora teraz dzieciaki szaleja ). Minnie Mouse i Cloud maja swiezy, lekko cytrusowy zapach, "Sweet like candy" sa "karmelkowe". Sprawdzoną opcją są też klocki lego  [reklama usunięta]

Można znaleźć modele dla mniejszych ale i dla starszych dzieci 🙂

pol_il_Lego-MINECRAFT-21240-Przygoda-na-

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Odkryj magiczny świat kreatywności [reklama usunięta] na Dzień Dziecka! 🎉🎁

Szukasz wyjątkowych prezentów, które rozbudzą wyobraźnię Twojego dziecka? [reklama usunięta]

🎨 Zestawy artystyczne: Daj swojemu dziecku możliwość malowania, rysowania i tworzenia własnych arcydzieł.

🧵 Zestawy do szycia: Zachęć swoją małą krawcową do projektowania i szycia własnych ubrań i akcesoriów.

🧩 Zestawy do konstrukcji: Rozwijaj umiejętności manualne swojego dziecka za pomocą zestawów do budowania i konstruowania.

Zestawy kreatywne: Odkryjcie świat decoupage'u, quillingu i innych technik rękodzielniczych, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka.

Niech to będzie niezapomniany Dzień Dziecka pełen radości, zabawy i twórczej eksploracji!

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Jeśli nie dostał to samochodzik odpychany u nas to mój szaleje od kad dostał i wodze po innych dzieciach polecam też LEGO Duplo super sprawa można komponować cały czas do tego i też jest na topie chyba że lubi kucharzyc to jakieś sprzęty lub kuchnie rowerek biegowy 😉

Jeśli zdecydujesz się na lego duplo, dobrze jest poszukac w sklepach online, z uwagi na krozystniejsze ceny [reklama usunięta]

pol_il_Lego-DUPLO-10983-Ryneczek-bio-158

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Oto przykład z mojego życia. Na jej 8 urodziny dałem  obraz po numerach do kolorowania  papugę [reklama usunięta]. Bardzo chciała ją pokolorować. Dawaj prezenty, dzięki którym dziecko uczy się czegoś o sobie. Na przykład w konstruktorze dziecko rozpoznaje siebie jako budowniczego, a w rysunku - jako artystę. W końcu tylko w ten sposób dziecko wybierze zawód w życiu. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wiesz, jako ojciec wiem, że rysuję obrazki po numerach. Cóż, na przykład malowanie zwierząt [reklama usunięta]. Istnieje dobra adaptacja dziecka do rysowania. Dodatkowo, jako lekarz, powiem, że rysunek jest dobrze odzwierciedlony w pracy wyobraźni dziecka i poszukiwaniu siebie w tym niełatwym, ale ekscytującym życiu. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...