Skocz do zawartości
Forum

Kreatywne prezenty dla dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Na prezent polecamy zakup zestawów zabawek z ciastoliną. Na przykład "Zakręcona cukiernia - wytwórnia koktajli mlecznych". W takim zestawie znajdują się 4 opakowania ciastoliny, 2 pucharki, 2 łyżeczki, maszynka oraz nóż. Dzięki takim zabawkom, pobudzana jest kreatywność dziecka, ponieważ samo musi wymyślać kształty, jakie nadaje ciastolinie. Zdecydowanie polecamy tę zabawkę.

Odnośnik do komentarza
Gość mamuśkaaa

a ja wpadłam na pomysł, żeby swojemu dziecku zamiast rzeczy, zapewnić wyjątkową zabawę! zamówiłam na przyjęcie urodzinowe klauny z firmy Klaun Polska (www.klaunpolska.pl) Animatorzy genialnie zajęli się dziećmi, było mnóstwo zabawy, maluchy zachwycone. polecam taki prezent!

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Patrycji

Popieram Mamuśkęęę ;)))
Zrobiłam podobnie - też zamiast prezentu materialnego zamówiłam dla swojej córci animatorów do domu na urodziny - było wesoło i miło - dzieci się wybawiły ;))) gdzieś mam telefon do nich jak będzie ktoś chciał to podam ;)))

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem gry planszowe odeszły już nieco w niepamięć, przynajmniej u mnie tak było moje dzieciaki nie cieszyły się na myśl o kolejnej grze planszowej, ale udało mi się znaleźć na to alternatywę elektroniczna kostkę do gry z najpopularniejszymi grami planszowymi na tablet.

Odnośnik do komentarza
Gość falbanka

~PokojzZabawkami_pl
Kreatywnym pomysłem na prezent dla dziecka mogą być np gry planszowe,to moim zdaniem bardzo ciekawa opcja zarówno dla młodszych jak i starszych. Druga propozycja to puzzle:)

to prawda gry sąd dobrym rozwiązaniem na prezent, a co myślicie na temat gier na tablet, ja ostatnio odkryłam elektroniczna kostkę do gry DICE+ dzięki niej dzieciaki mogą grać w gry na tablecie, co myślisz o takim rozwiązaniu?

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaLei

Bardzo fajne są imprezy tematyczne! 01 sieprnia 2015 r. odbywa się JuraTube w Juraparku Krasiejów k. Opola. Ogromne dinozaury, skamieliny, kamieniołomy, kino 5D i park rozrywki to nie jedyne atrakcje. Będzie wesoło dzięki youtuberom Cyber Marian, Mówiąc inaczej, a można też zagrać ze Smav Craft, Kislu Gameplay albo Thorem.
Bilety na biletin.pl
Bilety na MeetUp Dinozaury uprawniają również do korzystania ze wszystkich atrakcji Parku Nauki i Rozrywki :)

Odnośnik do komentarza

Kreatywny prezent dla dziecka powinien być inspirujący, najlepiej aby rodzice byli w niego osobiście zaangażowani, moim zdaniem park edukacyjny, w którym wspólnie z rodzicami dziecko może poprzez zabawę czegoś się dowiedzieć to strzał w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza
Gość filemonica

u nas sprawdza się interaktywna kostka dice + na tablet, dzieciaki świetnie się bawią, poza tym to że kostka jest interaktyna jeszcze bardziej podoba się dzieciom bo grając czują ruch, słyszą odgłosy więc to się im podoba.

Odnośnik do komentarza
Gość MarlenaGość

To ja dorzucę pomysł zaczerpnięty ze strony [reklama usunięta] - personalizowane bajki ze zdjęciami dzieci. Tak jak pisze autorka postu, jest dużo różnych okazji kiedy obdarowujemy dzieci. Myślę, że najfajniejsze prezenty są na chrzest święty i na urodziny. Mnie porusza historia Anioła Stróża szukającego na Ziemi dzieciątka do opieki (chrzest) i opowieść o wyprawie po urodzinową świerczkę. I grafika jest cudna <3

Odnośnik do komentarza

Jestem zwolenniczką kreatywnych zabawek, które będą służyć na długo. Właśnie ostatnio przeglądając sklep dla dzieci nie mogłam przejść obok tej przecudnej tęczy :) świetna zabawka, mój maluch tworzy z niej co raz to nowsze kształty, a pomysłów co raz więcej :D wiem, że posłuży na długo, bo jest świetnie wykonana. Polecam dla mam kreatywnych dzieci :)

monthly_2018_04/kreatywne-prezenty-dla-dzieci_66662.jpg

monthly_2018_04/kreatywne-prezenty-dla-dzieci_66663.jpg

monthly_2018_04/kreatywne-prezenty-dla-dzieci_66664.jpg

monthly_2018_04/kreatywne-prezenty-dla-dzieci_66665.jpg

Odnośnik do komentarza

U nas sprawdziły się fajne pufy kostki z kształtki styropianowej, obicie pluszowe ze wzorem w literki. wierzcie, że od raczkowania aż do nauki w przedszkolu to były super pomoce dla malucha. I zabawa i nauka.
No i stawanie przy nich było bezpieczne bo pufy są bez ostrych krawędzi.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Mój synek, jak to na dziecko przystało w XXI wieku, lubi kreatywne zabawy, które podążają z duchem czasu. Ostatnio znaleźliśmy duże klocki Chicco, które ożywają po zeskanowaniu grafiki z jednego z nich. Małemu technologia nie jest obca, dlatego wie już jak uruchomić aplikację, żeby jego zamek "ożył", a efekty są imponujące dlatego pokazuje te klocki każdemu w naszej rodzinie :D

monthly_2018_07/kreatywne-prezenty-dla-dzieci_68342.jpg

monthly_2018_07/kreatywne-prezenty-dla-dzieci_68343.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...