Skocz do zawartości
Forum

Oryginalne prezenty dla małego dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ide teraz do znajomej która dopiero urodziła i chyba kupię jej (dzieku w sumie też :)) taką poduszkę.. świetnie pomaga podobno jak maluch płaczę, ma kolki, czy ząbkuje, Wygoda dla mamy i dziecka. Poduszka Kangu. Może ktoś juz taka ma?

Odnośnik do komentarza

Ja swojemu synkowi sprezentowałam autko Beta X6 na akumulator  [reklama usunięta]. Samochodzik jest wyposażony w pojemny akumulator, miękkie koła, pilot zdalnego sterowania i pasy bezpieczeństwa. Dziecko jest bardzo z niego zadowolone i chętnie się nim bawi.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Mama_Mania

Szczerze, jako matka dwójki dzieci- nie lubiłam dostawać prezentów typu "kurzołapacze". Typu jakieś srebrne smoczki, ramki, ozdóbki, pamiątki. Najbardziej cieszyły mnie zabawki, które rozwijały dziecko. A poza zabawkami to według mnie dobrym pomysłem może inhalator czy termometr. Fajne inhalatory, z dobrymi parametrami, można znaleźć w niskich cenach, sama mam od haxe inhalator z rączką. Może jakiś stolik, krzesełko. I tak zawsze na te prezenty idzie od 50 do 100 zł minimum, więc po co kolejna zabawka, którą dziecko będzie bawić się tydzień czy miesiąc. 

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłam chrześniakowi teatr cieni Jaś i Małgosia [reklama usunięta], bo wiem że lubi klasyczne bajki. Teatr cieni to coś nowego dla odmiany od tych wszystkich zabawek plastikowych

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Syn na roczek(i chrzest w jednym) dostał pieniądze które przeznaczyłam na fotelik RWF britax romer Swingfix M I-Size 0-18 oraz scootandride.

Moje propozycje jeszcze to :

Samochód jezdzik

Tablica manipulacyjna ( dobrze jest przejrzeć sobie je na stronie  https://zamiasttabletu.pl/tablica-manipulacyjna-na-roczek )

Kuchnia

Tipi

Basen z kulkami

Samochód na akumulator z pilotem dla rodzica

Motor na akumulator (ale tu syn akurat dopiero teraz mając 15 miesięcy jeździ na nim)

Odnośnik do komentarza

Zależy w jakim wieku dziecko. Polecam szumisia z bajkami jeżeli dziecko jest w wieku około dwa lata. Bajki napisane z pomocą psychologów no i przede wszystkim na tyle krótkie żeby dziecko mogło się na danej bajce skupić. Działa na zasadzie audiobooka. 
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem warto kupic coś co się na pewno przyda. Myślę, że kocyk zawsze będzie fajną opcją na prezent;)J [reklama usunięta]. Z hipoalergicznego materiału, bezpieczne i milutki, zapewnia ciepło ale nie pozwoli maluszkowi się przegrzać:) Do tego mają też fajne opakowania prezentowe więc podarunek jest od razu gotowy do wręczenia:) 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najlepiej kupić coś funkcjonalnego, coś co się przyd  [reklama usunięta] i mogę Ci polecić śpiworek, kocyki, pościele, ręczniki z kapturem. Mają super skład, są miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. Do tego ich kolory - są fantastyczne!!! 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnym prezentem może być kocyk z wełny merynosów z personalizowanym haftem. Bardzo praktyczny prezent, a do tego pamiątka [reklama usunięta].

A jeśli coś tańszego to personalizowane body z imieniem dziecka  [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...