Skocz do zawartości
Forum

Oryginalne prezenty dla małego dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Ubranek nigdy na prezent nie kupuje ,każdy ma inny gust szkoda by było gdyby ubranka przeleżały niezałożone w szafie. Chyba ,że dla swoich dzieci to kupuje:) Ja ostatnio kupowałam dla chrześnicy( 2 lata) kocyk w babuszki kupiłam TU i do tego podusie . Była zachwycona :)Przy okazji zamówiłam swojej córce (2 miesiące) zestaw do wózeczka też w tym sklepie ale już trochę wydziwiałam i Panie uszyły mi zestaw do gondolki według moich wskazówek. Lubie takie dziecięce kolorowe wzory. Fajnym prezentem dla małego dziecka tak do roczku są takie albumy do wpisywania rozwoju dziecka fajna pamiątka na całe życie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o dziewczynki to chyba każdy wie, że dziewczynki lubią się bawić lalkami. Moja córka dostała lalkę typu bobas na 3 urodziny i naprawdę się do niej przywiązała. Robiła z nią wszystko spała, kąpała chodziła na spacery z wózkiem. Laka miła funkcję płakania i siusiania, była również wytrzymała bo rozleciała się dopiero po 3 latach ciągłego użytkowania jak można powiedzieć córka zmieniła zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota1987

Nasz synek dostał całą masę prezentów, prawdą jest jednak że tak małe dziecko nie ma jeszcze możliwości, by się nimi w pełni cieszyć, ale bardzo ułatwiła nam życie, a dokładnie zasypianie karuzela do łóżeczka Fisher Price z delikatną muzyką. Dostaliśmy też śpiworek http://papillon-shop.pl/spiworek-do-spania-blekitny.html w którym mały się nie odkopywał, bardzo fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że najlepszym prezentem na urodziny lub chrzciny, jest jakaś pamiątka dla dziecka. Pamiętam pierwsze urodziny córeczki najlepszy prezent to album na zdjęcia ręcznie robiony, coś wspaniałego. Jest miejsce na zdjęcia i komentarze, ja np.prowadzę słownik mojego dziecka na specjalnych targach. Pomysł zaczerpnięty z usa, ale moim zdaniem najlepsza pamiątka dla dziecka. Można taki album wykonać też samemu, ale potrzeba czasu i cierpliwości :) Na YouTube pełno filmików jak zrobić album scrapbooking.

Odnośnik do komentarza

Fajne są wszelkiego rodzaju zabawki stymulujące rozwój. Ale nie takie naćkane elektroniką, przekolorowe i przefunkcjonalne, bo faktycznie wylądują w kącie zapomniane. Polecam zabawki sensoryczne takie, jak wykorzystywane są w metodzie montesorri. Poza tym różne ciekawe masy plastyczne są dobrym pomysłem, jak czyste błoto, czy magiczny piasek. Dla jeszcze mniejszych? Wielkie bańki mydlane, maty i tabliczki sensoryczne:) Moje dziecko je uwielbia! Polecam zabawki proste! Bo to one najbardziej rozbudzają wyobraźnię. Mój siostrzeniec dostanie w tym roku od nas na gwiazdkę domek sensoryczny wykonany przez męża z różnymi dziwnymi zamknięciami. Poza tym prosty, pomalowany w jednym kolorze, nie wyposażony. Zabawka musi dać dziecku pole do kreatywności:) Postawienie w domku dla lalek stolika zabija pomysłowość dziecka, bo gdyby tego stolika nie było, dziecko musiałoby go wymyślić z czegoś innego:)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że ta kostka jest na topie, ja też ją kupiłam synowi i mam nadzieję, że mu się spodoba, ale myślę, że tak bo syn lubi takie gadżety a i lubi pograć sobie w gry w tym planszowe a tu taka inna forma, wydaje mi się ,że gra będzie ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Gość filemonica

~sinii
Widzę, że ta kostka jest na topie, ja też ją kupiłam synowi i mam nadzieję, że mu się spodoba, ale myślę, że tak bo syn lubi takie gadżety a i lubi pograć sobie w gry w tym planszowe a tu taka inna forma, wydaje mi się ,że gra będzie ciekawa.

dice + jest fajniejsze niż zwykłe planszówki bo jest interaktywną kostką co oznacza, że dziecko grając słyszy dżwięki, czuje ruchy i wibrację ier, wieć bardziej przeżywa to w co gra.

Odnośnik do komentarza
Gość alalalej

Dla swojej chrześnicy rozglądam się za prezentem, myslałam nad chustą do noszenia dzieci, bo siostra strasznie narzeka na wózek, który bez windy musi wynosić na 4 piętro. Gdzie mogłabym dostać chusty dobrej jakości?:>

Odnośnik do komentarza

Ja na temat chusty sie nie wypowiem bo nie mialam ale u nas bardzo fajnie sie sprawdzila mata edukacyjna. Mielismy z Fisher Price Rainforest ale nie musi byc koniecznie z elektronicznymi elementami,bo kuzynka miala kolorowa z zawieszonymi zwierzatkami i synek tez bardzo lubil sie na niej kulac i wyciqgac raczki do zwierzatek. Albo polecam tez bujaczek,u nas na poczatku sluzyl malemu do lezenia w czasie kiedy mialam cos do zrobienia,a w koncu jak zaczynal jesc to tez w pozycji siedzacej moglam go w nim karmic

Odnośnik do komentarza

Dla najmłodszych dzieci mega polecam projektory albo karuzelki z projektorami :) Dla mnie liczyło się, żeby melodia była spokojna i wyciszająca oraz żeby efekty świetlne były ładne, delikatne i nie "obciążające" maluszka. W końcu córeczka miała zasypiać ;)
Wahałam się pomiędzy Chicco Tęczowa Kostka a Projektorem Gwiazdek też od Chicco. Tęczowa Kostka ma zmienne projekcje, a Projektor Gwiazdek stałe. Zdecydowałam się na drugą opcję i jesteśmy mega zadowoleni! Co wieczór włączamy projektor, muzyczkę i mała zasypia mega szybko :) Dlatego ja zawsze wszystkim mówię, że taki prezent jest super, bo będzie się korzystać przez lata i się nie znudzi :)

monthly_2016_02/oryginalne-prezenty-dla-malego-dziecka_44342.jpg

monthly_2016_02/oryginalne-prezenty-dla-malego-dziecka_44343.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja stawiam na praktyczne prezenty. Jestem chrzestną, a jak tylko dopytuję rodziców maluszka, co kupić to mówią, że malec ma wszystko i że niedługo będą musieli zmienić mieszkanie, żeby pomieścić wszystkie zabawki. Dlatego przeważnie kupuję jakieś fajne ubranka. Ostatnio np. zamówiłam body [reklama usunięta]. Rodzice zadowoleni, maluszek chyba też, chociaż jeszcze nie mówi, to ciężko powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zdania,ze prezenty dla dzieci powinny być przede wszystkim bezpieczne. Powinniśmy zadbać o to aby to co damy dziecku posiadało odpowiednie atesty i było wykonane z dobrych materiałów.Odradzam zamawianei zabawek z Chin...Mogą być bardzo niebezpieczne i zawierać trujące substancje.
Świetne są moim zdaniem takie poduszki tulisie: [reklama usunięta]

Zamówiłam ostatnio dla dwóch moich siostrzeńców takie poduchy. Bardzo im się podobały.

Odnośnik do komentarza

To fakt, zarówno zabawki jak i ubranka z Chin mogą być niebezpieczne dla malucha. Najlepiej zainwestować w rzeczy sprawdzone, z atestem lub certyfikatem. Tym bardziej, jeśli dziecko jest alergikiem - niesprawdzone materiały mogą uczulać. Ja stawiam na bawełnę organiczną i mam spokojną głowę, bo wiem, że jest bezpieczna dla maluchów.

Odnośnik do komentarza
Gość Julianka85

Szukam prezentu dla chrześnicy na roczek i nie mam pojęcia co kupić. Wydaje mi się, że zabawek ma tyle, że głowa tego nie ogarnia, ubranka to taka już ostateczność. Nie chcę też wydawać super mnóstwo kasy.

Odnośnik do komentarza
Gość Aliksasz

Moje drogie, a co sądzicie np. o wyjeździe do rabkolandu jako o prezencie dla dziecka? Lat 8, chodzi o prezent urodzinowy. A ja jestem jego chrzestną ;) Nie ukrywam, chcę mu sprezentować po prostu coś innego niż kolejny drogi gadżet

Odnośnik do komentarza

Wg mnie jak najbardziej. Fajne takie prezenty - karnet do kina, na basen, wycieczka itp.
Moje (pół roku)na razie są zafascynowane są kontrastowymi książeczkami - bardzo szybko pojawiły się w ich życiu (najpierw w postaci obrazka nad łóżeczkiem). Takie pierwsze w dodatku łatwo samemu zrobić :)

~Aliksasz
Moje drogie, a co sądzicie np. o wyjeździe do rabkolandu jako o prezencie dla dziecka? Lat 8, chodzi o prezent urodzinowy. A ja jestem jego chrzestną ;) Nie ukrywam, chcę mu sprezentować po prostu coś innego niż kolejny drogi gadżet
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...