Skocz do zawartości
Forum

Witaminy dla naszych maluszków


InFavit

Rekomendowane odpowiedzi

martalobos
Oj ewelka :)

Na forum mjakmama widziałam taki sam post. Nie moge skopiować linku, ale ewidentnie jest to plagiat

Nieładnie kopiowac ;)

Droga Martalobos ! Po pierwsze post widniejący na forum mjakmama nie jest taki sam, tylko podobny( np. forma listu) Tematy konkursów są bowiem zupełnie inne.
Po drugie nie ma tu mowy o żadnym plagiacie, bo to ja jestem autorką obu wypowiedzi. No chyba że sama siebie o ten plagiat oskarżę:)
Następnym razem zastanów się odrobinę zanim znowu kogoś oczernisz. Bezpodstawne oskarżenie o plagiat jest bowiem niezgodne z prawem i podlega karze na podstawie artykułu 234 kodeksu karnego.

Odnośnik do komentarza

Drogie Panie, w tym konkursie liczy się to czy wiemy jakich witamin potrzebują nasze dzieci i jak im ich dostarczać. Nie rozpraszajmy się jakimiś prawnymi kwestiami ;) Oczywiście wypowiedź która byłaby skopiowana słowo w słowo mogłaby być uznana za plagiat, ale jeśli nie jest identyczna, a tym bardziej jest autorstwa tej samej osoby to nie widzimy tu problemu, chociaż oczywiście jak zawsze doceniamy Waszą czujność :)

Pozdrawiamy i życzymy spokojnego wieczoru.

Odnośnik do komentarza

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Wasze odpowiedzi były bardzo interesujące :-)

Postanowiliśmy nagrodzić następujące osoby:

Lublinianka24
kotek23
angelusia
krzysiaa
Monika_Nagorna
magda1_1998

Zwycięzców prosimy o wysyłanie na adres mailowy konkursy@parenting.pl danych do wysyłki nagród w tytule maila wpisując nazwę konkursu oraz swój nick. Nie zapomnijcie napisać również, które witaminy chciałybyście otrzymać - K+D3 lub D3.

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Drogie Panie, w tym konkursie liczy się to czy wiemy jakich witamin potrzebują nasze dzieci i jak im ich dostarczać. Nie rozpraszajmy się jakimiś prawnymi kwestiami ;) Oczywiście wypowiedź która byłaby skopiowana słowo w słowo mogłaby być uznana za plagiat, ale jeśli nie jest identyczna, a tym bardziej jest autorstwa tej samej osoby to nie widzimy tu problemu, chociaż oczywiście jak zawsze doceniamy Waszą czujność :)

Pozdrawiamy i życzymy spokojnego wieczoru.

Droga Redakcjo, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to wątek konkursowy i to nie miejsce na poruszanie innych tematów, ale nie mogę pozwolić by inny użytkownik wysuwał ku mojej osobie bezpodstawne oskarżenia i naruszał tym samym moje dobre imię. Oczerniać jest łatwo, dużo gorzej jest potem przeprosić...Dobranoc:)

Odnośnik do komentarza

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Wasze odpowiedzi były bardzo interesujące :-)

Postanowiliśmy nagrodzić następujące osoby:

Lublinianka24
kotek23
angelusia
krzysiaa
Monika_Nagorna
magda1_1998

Zwycięzców prosimy o wysyłanie danych do wysyłki nagród na adres mailowy konkursy@parenting.pl w tytule maila wpisując nazwę konkursu oraz swój nick. Nie zapomnijcie napisać również, które witaminy chciałybyście otrzymać - K+D3 lub D3.

Odnośnik do komentarza

Witamy serdecznie,
Bardzo przepraszamy za opóźnienie w wysyłce nagród. W tej chwili czekamy bowiem jeszcze na dostawę witaminek. Powinny do wszystkich dotrzeć na początku przyszłego tygodnia. Prosimy o cierpliwość :-)

Jednocześnie chcieliśmy poinformować, że ciągle nie otrzymaliśmy namiarów na wysyłkę nagród od jednej osoby. Niestety nie jesteśmy w stanie powiedzieć od której, ponieważ pozostałe osoby nie podały swoich nicków :-) Więc apelujemy - niech wszyscy zwycięzcy sprawdzą, czy na pewno wysłali maila z namiarami!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...