Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kwiatuszek9876

Czy dajesz swojemu dziecku do picia cole lub pepsi ?

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie daję bo nie uważam że taki power jest mu potrzebny ale nie ukrywam, że jak koleżanka go trochę poczęstuje to nie robię z tego wielkiej jazdy

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość polona

Nie podaję dzieciom do picia nic gazowanego, zresztą same za tym nie przepadają. Lubią słodkie napoje, ale staram się kupować te bez cukrów i konserwantów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kraśka

To właśnie w jupiku cukier zastąpiono stewią, akurat moje dzieci lubią te napoje, dlatego zwróciłam na to uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krasza

Nie daję do picia nic co ma gaz :) Dzieci nawet nie proszą o takie napoje. Lubią słodkie ale bez gazu. Najczęściej jupika kupuję, bez chemii i fajnie, że słodzony jest stewią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość plejska

Ja też nie podaję takich napojów gazowanych swoim dzieciom. Starszemu przeczytałam, jak cola działa na organizm to się wystraszył ;) Lubia słodkie picia, oczywiście czytam skład i kupuję te bez chemii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość idźka

To moje dzieciaczki też nie lubią gazowanych napoi, ale słodkie w kolorowych butelkach owszem :) Na wycieczki czy do szkoły to tylko takie chcą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dessela

Jak zdrowy napój, bez konserwantów (choćby Jupik) to nie widzę problemu. Napoje nie są takie straszne, tylko trzeba je wybierać z głową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zakreconaa

Ja zwracam uwage co dzieciaki pija. Podsuwam zazwyczaj kompociki albo wode i czasami soki robione w domu. Dzieci jednak jezdza na wycieczki, chodza na urodziny itd. Nie wariuje z tego powodu ze czasem napija sie coca coli albo zwykłego soku z kartonu. Do szkoły dostaja zazwyczaj wode ale czasami tez i napoj owocowy w kolorowej butelce, np jupik bo slodzony stewia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tussia

U mnie jest to samo, w domu chłopcy piją tak na prawdę wszystko oprócz samej wody, czasami proszą o np. jupika i kupuje im bez gadania ;) Na wycieczki czy czasem do szkoły również czasami chcą napój albo wodę smakową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pachnaca

Wyjatkowe, ale sa. nie dajmy sie tylko zwariowac bo dziecko musi czasami wypic czy zjesc mniej zdrowo. Nie da sie tego uniknac, a poza tym ten jupik nie ma barwnikow, konserwantów i nie ma cukru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ariena

Ja też czasem kupuję Jupik, inne napoje dla dzieci jakoś mnie nie przekonują swoim składem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość carrra

Nie daję nic gazowanego, piją słodkie napoje, soki itp, bo tylko słodkie lubią pić, nie odmawiam im, nie maja próchnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość brycza

Nie podaje do picia swoim dzieciom nic gazowanego, z takich kupnych napoi to lubią jupika i wodę smakową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CrAzY

Żadnej coli ani pepsi - w ogóle nic gazowanego! Przecież to sam cukier! Warto sprawdzać składy napojów i wybierać te najlepsze takie jak np. Jupik, który zamiast cukru ma stewię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

colę (taką rozgazowaną) zalecają lekarze na wyspach na grypę + ibuprom, i jeszcze świetna jest przy czyszczeniu muszli klozetowej - odkamienia ją

dlatego unikamy coli na rzecz wody choć pewnie do czasu

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i my nie dajemy ani coli itp. ani gazowanej całej reszty :P .. w ramach grypy żołądkowej to też słyszałam ale odgazowuje ją wtedy. I w sumie moje dziewczyny nie przepadają za bąbelkami - drażnią je :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość moccka

Nie podaję dzieciom nic gazowanego a już na pewno nie coli, wszystko inne piją. Starszy syn lubi samą wodę a le młodszy w ogóle nie chce jej pić. Lubi wodę ale smakową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...