Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kwiatuszek81

Wracanie do formy :):)

Rekomendowane odpowiedzi

mili17199
ja nie wierze w zadne cudowne tabletki po ktorych moge uszkodzic swoja watrobe

A jasne że tak.Ja wspomagam się tylko l-karnityną bo wtedy mam szybszą przemianę materii

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dbam o zdrowie i regularnie się badam. Nic mi nie dolega. Mogę tabletki Therm Line polecić z czystym sercem. Nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych. Moje kumpele też je biorą i nie narzekają na żadne dolegliwości. Zawsze zanim coś polecę wypróbuję na sobie. a te tabletki wypróbowałam i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja może nie łykam tabletek, ale trochę sobie pomagam - ostatnio kupiłam w aptece figurę no-appetite. to taki napój, co później pęcznieje w żołądku i mniej sie chce jeść. serio. ja piję wieczorem bo mam problemy z podjadaniem (chyba jak większość z nas :?), a jak sobie zrobię takiego słodkeigo "drinka" to po jakiś 15 min ochota mi przechodzi. jest słodzony stewią, nie cukrem, więc nie ma obaw, że tuczący ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anette

Witam
Też myślałam o tabletkach, ale jak się karmi piersią to trochę się boi człowiek... Tym bardziej, że wcześniactwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja uważem, ze czas karmienia piersią nie jest czasem na odchudzanie i jakieś preparaty, trzeba pamiętać, ze wszytskie środki jak leki odkładają się w wątrobie, to, że teraz ona nie boli i czujemy się dobrze, to nie znaczy, że nic się nie dzieje, obciążona wątroba może dać o sobie znać dopiero za jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wrażliwa84

Witam wszystkie obecne mamy i te przyszłe również.
Jestem mamą 2.5 miesięcznego bobasa, poród cc , problemy z kręgosłupem...karmię piersią plus mm. Dużo przytyłam ale ja nie o tym...
Chcę uczulić wszystkie obecne i przyszłe mamy aby umiały walczyć o swoje i umiały się bronić przed głupimi komentarzami. Ja niestety dziś tego nie zrobilam.
Oto co mnie spotkało na spacerze:
Specjalnie szłam szybkim tempem żeby spalić trochę kalorii. Dzień zaczął się naprawdę dobrze. W drodze powrotnej kupiłam sobie lody naturalne bez chemii. W końcu raz na jakiś czas należy mi się coś słodkiego...
Przyczepił się do mnie jakiś obcy facet! Cytuję jego słowa:" Smakuje Pani proszek, który je ? Pewnie żre Pani samą sól i cukier i pije słodkie napoje i dlatego jest Pani taka gruba!!! Do szkoły trzeba chodzić i uczyć się co się je..."
Pomijam fakt, że od dawna jem zdrowo ze względu na chorą trzustkę i astmę, pomijam fakt że mam wykształcenie wyższe...
Żałuję tylko jednego, że nie odpowiedziałam temu obcemu facetowi takiej oto riposty : " A Panu to nie staje czy co?" ...bo ewidentnie miał jakiś problem.
Ale... byłam sama z dzieckiem wokoło nikogo a on nie wygladal na normalnego. Coś odburknęłam i oddaliłam się szybkim krokiem.

Nie dawajcie się mamuśki!!!

Pa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OMG trafiłas na jakiegoś szurniętego prostaka. W sumie dobrze, że nie wdawalas sie z nim w dyskusję, bo nigdy nie wiadomo co takiemu do głowy strzeli.

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agataaaa

ćwiczenia 4 razy dziennie i dieta i powoli wracam do formy. Jem 5 posiłków, przygotowanych przez diet4u. Kolejny miesiąc ćwiczeń i diety i kolejne kilogramy lecą w dół :) Jedzenie jest bardzo dobre, z produktów dobrej jakości, posiłki są zróżnicowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mirre

Nie rezygnujcie z aktywności fizycznej również teraz zimą. Warto jest ćwiczyć ponieważ jeśi nie będziecie się ruszaly to wszystkie kilogramy , które udało sie Wam zrzucić latem wrócą.... Większość dziewczyn tyje wlaśnie teraz zimą.

Poczytajcie sobie o odpowiedniej bieliźnie termoaktywnej:
http://sklepgwinner.pl/blog/jak-dobrac-bielizne-termoaktywna/

Jesli kupicie sobie odpowiedni komplet to możecie biegać nawet jak jest mróz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daria

Ja powiem tyle- jeżeli szukasz najlepszego sposobu to tylko metoda lignaform. Bezpłatna edukacja o jedzeniu i bardzo szybkie efekty! Mają lekarzy, podczas diety możesz się konsultować. I chudniesz bez efektu jojo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...