Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny pomozcie!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.moja corcia urodzila sie 18 lipca tego rokui caly czas karmilam ja piersia ale od poczatku nie chciala ssac lewej piersi tzn na poczatku ssala ale teraz juz od 3 tyg nie chce i nie mam juz w niej pokarmu moze pare kropelek skapnie.kupilam laktator medeli elektryczny i oczywiscie popekala mi brodawka i uzbieram troche mleczka ale z krwia i to w sumie 5 ml moze gora.nie wiem co mam robic bo chce karmic julcie jak najdluzej bo mam syna 10 letniego i jego karmilam z obu piersi 3 lata a tu taki problek na poczatku!jestem zalamana pije ziolka mlekopedne ale boje sie ze juz nie bede miala pokarmu w tej piersi i nie wykarmie z jednej julki.chcialabym moc jak najdluzej karmic nawet myslalam ze kaszki na tym mleku bede robila bo mala jest alergiczka ale watpie czy dam rade.czy ktoras miala podobny problem?zdaje sie doswiadczona juz mama a nie mam gdzie uzyskac pomocy .czy ten laktator jest do kitu?dodam ze malej nawet na sile nie dam rady przystawic bo jak tylko na lewa strone ukladam to sie drze jakbym ja ze skory obdzierala.pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Edytko! Moze Pani Dorotka, Doradca Laktacyjny na forum juz cos na ten temat pisala?
Ja karmie, ale takiego problemu nie mialam i trudno mi cos Tobie poradzic... :(
Wiem, ze najlepiej jest karmic na zadanie, ale poza tym niestety nie jestem teoretycznie przygotowana :(
Moge Ci tylko zyczyc duzo powodzenia i cierpliwosci orz sil, bo czasami karmienie nie jest latwe, ale przy blizszym "poznaniu" na pewno da Ci rowniez duzo satysfakcji :-)
Powodzenia!!!
:36_1_67:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Edytko ja slyszalam same dobre rzeczy o tych laktatorach, nawet w moim szpitalu sie ich uzywa...a tobie nikt w szpitalu nie moze pomoc??nie a jakiegos doradztwa laktacyjnego??moze bys komus mogla pokazac jak przystawiasz malenka do piersi, wiesz takie spojrzenie z boku moze wiele dac... wiem tez ze sa nakladki silikonowe na piersi.. nie poleca sie ich stosowac dlugo ale jak masz tak mocno popekane brodawki moze pomoze ci nakarmic Julke z piersi... zycze ci powodzenia i daj znac jak ci idzie!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Ja wiem ze te laktatory sa dobre i do tej pory nie uzywalam go bo nie musialam a brodawka jest tylko jedna wlasnie popekana od niego,moze za duza moc od razu nastawilam czy co?sama nie wiem ale strasznie boli.a przystawiam dobrze do piersi bo mala z tej "dobrej"dobrze ciagnie isuper mleczko leci az nawet rzeka mleka.sa u nas (mieszkam w bialymstoku)poradnie laktacyjne ale jak tu sie wybrac z mala same dwie to wielka wyprawa a kolejki jak diabli duze jak zaszlam raz to wyszlam bo moja julcia tylko w ruchu jest spokojna a jak stoi wozek to ryk hehe.cwaniara.terz ma plesniawki na jezyku i nystatyne jej podaje i na jezyk dodatkowo .moze to od tego mam te brodawke tak delikatna ze sie tak zmacerowala?juz wszystko mi do glowy przychodzi.mowie z lukaszem nie mialam takich przebojow a teraz czuje sie jak mloda mama bez doswiadczenia.wlasnie dzwonil moj maz jest w belgii i pocieszal ze najwyzej z butli bedzie jadla ale wez dawaj te paskudztwo nutramigen !!!powachasz to zrywa na wymioty a co dopiero wypij ja sobie tego nie wyobrazam zeby z premedytacja dawac cos takiego dziecku.dziekuje ci bardzo za slowa otuchy moze jakos wyjde z kryzysu.slyszalam ze z jednej piersi tez sie da wykarmic dziecko,wiec na razie walcze,dzieki jeszcze raz za odpowiedz pozdrawiam cieplutko dobranoc

Odnośnik do komentarza

Oj tam doswiadczonej zaraz po 10 latach czuje sie jakby to bylo pierwsze dziecko,hehe.ale tak serio to jutro tam ide a ze moja mama pracuje w szpitalu obok dla "doroslych"to sie tam znaja ze soba wszyscy i ja zagonie niech mnie tam zaprowadzi i wnusie i przyjma bez kolejki i uzerania sie.ja nie lubie tak bo wiem ze kazdy musi w naszeym kochanym kraju wystac swoje i kazdy z jakims problemem tam sie znalazl,ale w tej sytuacji jest to dla mnie priorytetowa sprawa i jutro nie popuszcze.pierwszy raz zarejestrowalam sie na takiej fajnej stronie i jeszcze sie ucze wszystkiego gubie sie troche ale dojde w koncu do wprawy.fajnie jest porozmawiac z dziewczynami o takich problemach i w ogole o babskich sprawach .dziekuje ci za wsparcie i "kciuki",zycze rowniez dobrejnocy.do uslyszenia

Odnośnik do komentarza

Na poczatek zrob sobie goracy oklad na piers, przyluz liscie kapusty one zciagna nadmiar pokarmu z krwia. Laktator jest ok, choc ja zciagam pokarm recznie. Moj synek mial okres ze jadl tylko z jednej piersi wiec "na sile" wymeczylam go bawilam sie z nim, kulalam go po kanapie z brzuszka na plecy, tanczylam, spiewalam zblizal sie czas karmienia i przystawialam go do tej nielubianej piersi. Odmowil i wyl to ja go jeszcze raz i jeszcze az byl taki zmeczony ze na glodniaka zasnal. Obudzil sie i zjadl z tej nielubianej piersi nawet nie patrzal. Bolalo mnie serce plakalam razem z nim ale sie udalo. Zycze wytrwalosci.

mamaOla&synekGracjanek
http://s2.pierwszezabki.pl/010/0104779a0.png?7709

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/7340.png

Odnośnik do komentarza

mamaOla&synekGracjanek
Na poczatek zrob sobie goracy oklad na piers, przyluz liscie kapusty one zciagna nadmiar pokarmu z krwia. Laktator jest ok, choc ja zciagam pokarm recznie. Moj synek mial okres ze jadl tylko z jednej piersi wiec "na sile" wymeczylam go bawilam sie z nim, kulalam go po kanapie z brzuszka na plecy, tanczylam, spiewalam zblizal sie czas karmienia i przystawialam go do tej nielubianej piersi. Odmowil i wyl to ja go jeszcze raz i jeszcze az byl taki zmeczony ze na glodniaka zasnal. Obudzil sie i zjadl z tej nielubianej piersi nawet nie patrzal. Bolalo mnie serce plakalam razem z nim ale sie udalo. Zycze wytrwalosci.

dziekuje za odpowiedz ale juz tak zostalo ze Jula nie je z tej piersi ale ja sciagam z niej laktatorem i z drugiej teraz tez bo robie na swoim mleczku kaszki ktore mala uwielbia wiec nic sie nie marnuje ona juz za duza po prostu jest zeby nauczyc sie ssac ztej piersi bo ona ma duza brodawke i po prostu sie dlawi nia i wymiotuje nie wyrobila jej sobie na poczatku i koniec.ale dziekuje za zainteresowanie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

nie wie czy oczekujesz odpowiedzi tak kochana postaraj sie karmic bo to dla dobra dziecka, ale ja mysle ze jesli ty sie tak meczysz to moze nie warto? denerwujesz sie i masz przez to malo pokarmu ja tez odciafalam i podawalam przez butle bo nie chciala ssac z piersi i tak robilam przez 2 miesiace ale uwierz mi mialam zero zycia, bo co 3 godz odciagalam pokarm potem przelewalam karmilam mala z butelki pol godz i tak w kolko 24 godz na dobe, poddalam sie i teraz jestesmy wszyscy zadowoleni

http://www.suwaczki.com/tickers/piu3w1d3i0x0ppiy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...