Skocz do zawartości
Forum

Prezent na Dzień Dziecka


Agnes33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość filemonica

przy noworodkach latwiej o prezent przy starszych trzeba się trochę antrudzić żeby znaleźć coś wyjątkowego, coś co się im spodoba. Osobiście uważam, że warto pomyśleć o zabawkach interaktywnych to się naprawdę podoba dzieciom już od około 6 roku życia.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina_Małgorzata

A my po prostu spędzamy ten dzień z dziećmi, nawet jeśli jest to dzień pracujący. Na razie maluchy nie chodzą do szkoły, więc nie przepada im nauka :) Zabieramy je na wycieczkę, lody, staramy się być z nimi tak intensywnie jak możemy, a na co dzień nie zawsze nam to wychodzi.

Odnośnik do komentarza

My zawsze staramy się dzieciom zorganizować ten dzień w jakis ciekawy sposób. Jestem zdania,że jest to o wiele lepszy sposób na uszczęśliwienie dziecka niż kupowanie mu nawet jak najdroższego prezentu... Tak więc jak będzie ładna pogoda to pójdziemy do parku liniowego. Jeśli nie to do kina

Poza tym pewnie dostaną coś slodkiego [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Polecam zabawki muzyczne [reklama usunięta]. Nie jest to jedynie zabawa ale intensywna nauka 🙂

Oprócz intensywnego rozwijania koordynacji, uczą również uzyskiwania dźwięków o różnym natężeniu w zależności od użytej w to siły. Ciekawą dla dziecka w tym wieku zabawką może być również mikrofon, który nagrywa dźwięki. Sprawdzi się nie tylko do nagrywania piosenek, ale przede wszystkim będzie idealną pomocą w składaniu pierwszych słów oraz nauki składania sylab.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja mojemu dziecku kupiłam stadion z puzzli 3D, bo jest wielkim fanem piłki nożnej [reklama usunięta]. I dostałam książkę "Być najlepszym. Jak zostać gwiazdą". Już nie mogę się doczekać aż mu to dam. W tym sklepie też natrafiłam na lampki, z kotkiem. Ich zakup pomaga schronisku dla zwierząt. A mianowicie od zakupu przekazywane jest 10 zł na koty ze schroniska w Korabiewicach. Może też kupię jedną.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że super opcją może być kupienie jakiejś ładnej pościeli z fajnym motywem dziecięcym. Albo z postacią z bajki jakiejś, albo np. taką pościel która świeci w ciemności. 😉 Zawsze taka pościel jest dodatkową atrakcją  dla dziecka i fajnie wygląda w nocy w pokoju. 🙂 Ja córeczce kupiłam taką pościel z jednorożcem [reklama usunięta]. Są też inne opcje i wzory do wyboru do koloru. 🙂 Pościel fluorescencyjna  [reklama usunięta].   Córce bardzo się spodobała i dzięki niej lubi chodzić spać a tak to zawsze miałam problem żeby ją zagonić do snu. Fajny produkt i miły materiał w dotyku. Stacjonarnie można znaleźć ich produkty w Krakowie i ja czasami do nich zaglądam żeby zobaczyć co nowego się pojawiło. 🙂

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...