Skocz do zawartości
Forum

Prezent na Dzień Dziecka


Agnes33

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam troszkę inny pomysł na "dzień dziecka". Z racji, że moje dzieci lubią przygody wybierzemy się całą rodziną na rejs promem po morzu Bałtyckim. A na nim wiele atrakcji wymyślonych specjalnie dla naszych dzieci :D
Sama już nie mogę się doczekać, w sumie każdy z nas ma coś z dziecka :D
http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/rejsy_specjalne/dzien-dziecka
Proszę, może też ktoś skorzysta z mojego pomysłu.

Odnośnik do komentarza

Również możemy polecić wcześniej wspomniane zabawki Fisher Price. Ciekawą propozycją, która może spodobać się zarówno dziewczynce, jak i chłopcu jest zestaw ""Little People Wesoła farma", w którym znajduje się wesoła farma, figurka farmera Eddiego,figurki zwierząt (kura, konik, krowa, owieczka),trzy elementy ogrodzenia (płotek) i inne akcesoria. Jest to bardzo ładnie wykonana zabawka, która rozwinie kreatywność każdego dziecka. Zdecydowanie rekomendujemy zakup.

Odnośnik do komentarza
Gość szalonamama

Ja z moimi znajomymi, którzy także mają małe dzieci zamówiliśmy dla nich klauny, które zapewniły im super zabawę i niezapomniany dzień! znaleźliśmy ich przez internet na stronie www.klaunpolska.pl . zobaczcie sobie ich funpage na facebooku, mają tam super zdjęcia! zabawa była przednia, polecam taką formę prezentów :))))))))

Odnośnik do komentarza

Dla malucha można kupować jeszcze rzeczy praktyczne – ubranka, zabawki, chociaż jak znam życie to zabawki szybko „wychodzą z mody” i są rzucane w kąt, chyba, że trafi się idealnie, a w ubranka i tak ubiera mama, więc to bardzo praktyczny prezent moim zdaniem :) polecam maxmia.eu, bo mają świetną jakość i sama ostatnio kupiłam tam sukieneczkę na preznet dla córki koleżanki :) dodatkowo zachęca to, że wysyłka jest za grosz, zwrot jest całkowicie darmowy :)

Odnośnik do komentarza

moje dziecko dostało na dzień dziecka elektroniczną kostkę do gry DICE + prezent do dzisiaj cieszy się ogromnym powodzeniem tak jak w dniu urodzin, a szczerze mówiąc to nawet my rodzice strasznie się wkręciliśmy w tą kostkę, dzięki niej spędzamy ze sobą więcej czasu każdego dnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o zabawki dla dzieci, u mnie hitem była ogromna, interaktywna kostka do zabawy:
http://www.zabawkismyka.pl/INTERAKTYWNA-OGROMNA-KOSTKA-CENTRUM-ZABAWY-SMILY-PLAY,p,1853

Szczególnie przypadł do gustu bębenek i pianko, super zabawka, polecam wszystkim. Nie tylko moja Amelka lubiła się nią bawić, bo każde dziecko które do nas przychodziło interesowało się tą zabawką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...