Skocz do zawartości
Forum

Prezent na Dzień Dziecka


Agnes33

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka mam do Was pytanie . Mam 2 letnia chrześnicę i zastanawiam się co jej kupić na dzień dziecka . Wpadłam tak mi się wydaje na super pomysł, pomyślałam , że klocki będą swietną sprawą , Widziałam fajne zestawy lego duplo, które idealnie wpasują się w te małe rączki a co Wy o tym myślicie ?;)

Odnośnik do komentarza

ja mam podobny dylemat tylko ze swoją córką... za 20 dni będzie miała 2 urodziny a ja do końca też nie jestem pewna co jej kupić. Zestaw klocków to dobry pomysł, chociaż moja Ola sama nie jest jakoś bardzo zainteresowana budowaniem to wspólna zabawa klockami z rodzicami jest dla niej fajniejsza. Trzeba tylko pilnować, żeby dziecko nie rozrzucało tych klocków po różnych pomieszczeniach bo się pogubią a szkoda by było. Ja jestem z tych co szanowali zabawki :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hngltyenz.png

Odnośnik do komentarza

Od siebie dopiszę że lego duplo u nas sprawdziło się rewelacyjnie,
najpierw sam bawił się starszy syn (zaczęliśmy od zestawów dla półtoraroczniaków i dalej)
teraz jako prawie 4latek bawi się nadal, ale już z młodszym bratem, prawie dwulatkiem :-)
Jak dla mnie klocki nie do zniszczenia i nie do znudzenia :-) POLECAM.

Odnośnik do komentarza

Agnes33
No chyba zdecyduje się na te klocki , rzeczywiscie widziałam te nowe fotosafari i są po prostu słodziutkie takie fajne kolorowe zwierzaki wyglądają bardzo realistycznie mała na pewno się ucieszy a i wyjście na lody albo gofry nie wyklucza fajnego prezentu ;)

ja też się zajarałam tym fotosafari- fajnie że jest tam tak dużo zwierzątek szczególnie ta słonica ze słoniątkiem - uroczo!!!:36_3_1:

Małżeństwo i rodzina s

Odnośnik do komentarza

Darka78
ja mam podobny dylemat tylko ze swoją córką... za 20 dni będzie miała 2 urodziny a ja do końca też nie jestem pewna co jej kupić. Zestaw klocków to dobry pomysł, chociaż moja Ola sama nie jest jakoś bardzo zainteresowana budowaniem to wspólna zabawa klockami z rodzicami jest dla niej fajniejsza. Trzeba tylko pilnować, żeby dziecko nie rozrzucało tych klocków po różnych pomieszczeniach bo się pogubią a szkoda by było. Ja jestem z tych co szanowali zabawki :-)

Uwierz mi, nawet jeśli mała nie jest szczególnie zainteresowana budowanie to lego duplo napewno sie zainteresuje bo zestawy zawierają śliczne figurki zwierząt i ludzi :) Nawet Ty się zainteresujesz, zobaczysz :P Wiem z autopsji :D

Odnośnik do komentarza

Agnes33
Hejka mam do Was pytanie . Mam 2 letnia chrześnicę i zastanawiam się co jej kupić na dzień dziecka . Wpadłam tak mi się wydaje na super pomysł, pomyślałam , że klocki będą swietną sprawą , Widziałam fajne zestawy lego duplo, które idealnie wpasują się w te małe rączki a co Wy o tym myślicie ?;)

A ja polecam gry Memo, magnesowe rybki DJECO i takie tam :-)
np na stronie cudanakiju.pl

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

my w tym roku zabieramy naszego dzieciaczka i mojego chrzesniaka na basen ::): otworzyli nam nówkę w mieście wiec szał ciał jest ::):

a pozniej to już co tam sobie dzieciaczki wymyslą ::):

prezentów nie robimy bo dzieciaki mają mnóstwo zabawek, gier....miejsca juz brakuje.

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

Agnes33
Hejka mam do Was pytanie . Mam 2 letnia chrześnicę i zastanawiam się co jej kupić na dzień dziecka . Wpadłam tak mi się wydaje na super pomysł, pomyślałam , że klocki będą swietną sprawą , Widziałam fajne zestawy lego duplo, które idealnie wpasują się w te małe rączki a co Wy o tym myślicie ?;)

Ja uważam, ,że dla dziecka w tym wieku najlepszym prezentem będzie jakaś pamiątka. Z reguły rzeczy materialne takie jak zabawki, szybko odchodzą w zapomnienie.

Jest wiele ciekawych pomysłów na prezent dla maluszka. I nie muszą to być zabawki :)

mika_152
Macie rację dziewczyny wspólne wyjście z dziećmi to super prezent,my też tak zrobimy w tym roku,juz wystarczy tych zabawek ,wszędzie się walają aby.A tak dzieci miło spędzą czas z rodzicami.

Racja, czas spedzony z dzieckiem jest znacznie cenniejszy niż droga zabawka, która trafi w kąt, a z takiego wspólnego wyjścia dziecko i rodzice będa mieli miłe wspomnienia :)

Odnośnik do komentarza

Agnes33
Hejka mam do Was pytanie . Mam 2 letnia chrześnicę i zastanawiam się co jej kupić na dzień dziecka . Wpadłam tak mi się wydaje na super pomysł, pomyślałam , że klocki będą swietną sprawą , Widziałam fajne zestawy lego duplo, które idealnie wpasują się w te małe rączki a co Wy o tym myślicie ?;)

Jest wiele ciekawych pomysłów na prezent dla maluszków. :)

Odnośnik do komentarza

to na czym się w końcu u was skończyło? My idziemy w niedzielę do zoo, a dzisiaj był tylko drobny prezent w postaci kilku książeczek. Powinnyśmy podtrzymać wątek na inne okazje :) niedługo moja 7 letnia chrześnica ma urodziny i nie mam pojęcia co jej kupić. Bardzo rzadko się z nią widuję i nawet nie wiem na jakim etapie są takie dziewczynki. Orientujecie się?

Odnośnik do komentarza

Agnes33
Hejka mam do Was pytanie . Mam 2 letnia chrześnicę i zastanawiam się co jej kupić na dzień dziecka . Wpadłam tak mi się wydaje na super pomysł, pomyślałam , że klocki będą swietną sprawą , Widziałam fajne zestawy lego duplo, które idealnie wpasują się w te małe rączki a co Wy o tym myślicie ?;)

takie klocki w tym wieku bardzo dobrze się sprawdzają. Wiem to po swoich dzieciach. Potrafią godzinami układać te klocki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...