Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
askasam

Prywatna podstawówka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Milówka

Ja też jestem zwolenniczką prywatnej edukacji. Teraz jak jest nauczanie zdalne to widać różnice między szkołami i angażowaniem się nauczycieli. Ja mam dzieci w Niepublicznej Szkole Podstawowej [reklama usunięta] w Warszawie i sobie chwalę. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia, a to samo mówi za siebie. Poziom nauczania tam jest wysoki. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ullka1988

Ja zdecydowałam się na niepubliczną szkołę podstawową [reklama usunięta] w Sosnowcu. Dysponują nowoczesną placówką oraz wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną. Dodatkowo posiadają niewielkie klasy składające się z kilkunastu uczniów. Prowadzą także liczne warsztaty pozalekcyjne o zróżnicowanej tematyce. Mój syn jest bardzo zadowolony i chętnie chodzi do szkoły.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gośka

Teraz jak jest nauczanie zdalne to niestety widać ogromne róznice między szkołami. Syn chodzi do Szkoły Podstawowa [reklama usunięta] w Warszawie, to prywatna szkoła więc naprawdę nie możemy teraz narzekać. Z tego co słyszę od matek niestety w państwowych tak dobrze nie jest. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Goia_90

Moim zdaniem prywatna podstawówka to naprawdę super rozwiązanie - dzieci mają zazwyczaj dostęp do ogromnej ilości dodatkowych zajęć, co nie zawsze jest oferowane przez placówkę publiczną. U nas super się to sprawdza, dzieciaki chodzą [reklama usunięta] i są bardzo zadowolone - mają świetnych nauczycieli, ciekawie i rozwojowo prowadzone lekcje.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...