Skocz do zawartości
Forum

Pomysły na nudę przedszkolaka


Rekomendowane odpowiedzi

Mój 6 letni syn powiedział mi jakiś czas temu, że marzy tylko o jednej rzeczy, a mianowicie, że chce latać :) Skomentowałem to tylko śmiechem, ale nie było mi do śmiechu jak zaczął chodzić po meblach w domu i z nich skakać na łóżko... i żadne kary nie pomagały. Nie tak dawno zawisł na drzwiczkach najwyższej szafki w pokoju i pod jego ciężarem poleciała na niego ! Na całe szczęście, pokój jest wąski i zatrzymała się na przeciwległej ścianie a syn spadł tylko na podłogę. Macie jakieś pomysły co z takim malcem można zrobić? Są wakacje i mu się nudzi i widzę, że się tylko czai żeby znowu coć podobnego zmalować.

Odnośnik do komentarza

Wpadłam przez przypadek na ten wątek, więc podzielę się moimi doświadczeniami. Też od dziecka jestem pasjonatką sportów powietrznych i innych ekstremalnych :) Udało mi się na początku lipca oddać pierwszy skok w tandemie, ale zanim zdecydowałam się na niego, dwukrotnie latałam w tunelu aerodynamicznym. Myślę, że Twój maluszek byłby zachwycony tunelem, jak uda mi się wyszperać filmik to go wrzucę na forum :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...