Skocz do zawartości
Forum

I konkurs wiosenny Endo


Endo

Rekomendowane odpowiedzi

Idealne ubranko na wiosnę powinno być:
- wygodne (nie krępujące ruchów dziecka, takie które łatwo się ściąga i ubiera);
- wykonane z dobrych materiałów, najlepiej bawełny;
- przewiewne;
- prze - kolorowe (intensywne kolory jak najbardziej wskazane);
-
- najważniejsze.... MUSI SIĘ PODOBAĆ DZIECKU :)

Dla mnie osobiście idealne byłoby wówczas, gdyby - Nigdy, ale to nigdy się nie brudziło :)

Odnośnik do komentarza

Ubranko na wiosnę musi być radosne;)
Zimowe stroje mają często bardzo "praktyczne" kolory, zatem wiosenne ciuszki powinny odznaczać się sympatycznymi barwami, wesołymi wzorami. Niech strój będzie odzwierciedleniem naszego świetnego humoru, który wiosną nas nie opuszcza!
Wprawdzie jest to już ta "cieplejsza" pora roku, ale warto pamiętać o tym, by nie zrzucać zbyt szybko zbyt wielu warstw ubrania... T-shirt nie wystarczy, mimo iż słoneczko przygrzewa! Zatem wiosenne stroje powinny być dostosowane do zmiennych warunków pogodowych - przecież czasem faktycznie jest bardzo ciepło, ale za chwile powieje chłodniejszy wiatr. Stąd dobrą radą będzie ubranie "na cebulkę", przydadzą się rozpinane, łatwe do zdjęcie i ponownego założenia wiatrówki, kardigany, blezery. I niech ich zapinanie będzie właśnie bezproblemowe! Szarpanie się z zacinającym się zamkiem czy "milionem" guziczków psuje humor;)
Wiosna to też eksplorowanie otoczenia, a bywa ono po prostu brudne: zakurzona huśtawka, rozmiękłe, błotniste podłoże - to sprawia, że śliczne ubranka mogą łatwo się pobrudzić. Zatem dobrze byłoby, gdyby także łatwo się je prało. I niech nie farbują;)
Wszyscy z ulgą zrzucamy grube kurtki, szale, ciepłe czapki, ale czasem ich "lżejsze" wersje jeszcze się przydają, zatem w skład wiosennej garderoby też powinna wejść lekka czapeczka, chustka na szyję, kurteczka, która ochroni przed dość często o tej porze roku padającym deszczem.
Niech wiosenne stroje radują oczy, ale też będą wygodne - choć to uniwersalne zalecenie - wszystkie ubranka dzieci powinny być wygodne, w odpowiednim rozmiarze, starannie uszyte.
Ja uwielbiam kwiatowe wzory, cóż z tego... Moja córka preferuje paski... Nie będę jej uszczęśliwiać na siłę, postaram się, by stroje jej się podobały, bo mimo że jest tylko paroletnim brzdącem, to jej zdanie w kwestiach jej dotyczących jest ważne! Niech się czuje dobrze w ubrankach, które wspólnie wybierzemy, które przypadną jej do gustu.
Ale jakieś ciuszki w kwiatki spróbuję przemycić;) Czasem udaje nam się wypracować konsensus, zwłaszcza gdy tato - autorytet córeczki - pochwali to czy inne ubranko;)

Odnośnik do komentarza

witam :)

mam dwa tygodnie i mam na imię Bartoszek mam również starszego brata Piotrusia ma 3 latka i wspolnie z naszą mamusią Anią odpowiemy na te pytanie bo dotyczy nas.

ubranka wiosenne według nas powinny być przede wszystkim wygodne, mięciutkie i takie delikatniusie jak nasze małe ciałka :)
hmm muszą być też eleganckie, piękne, kolorowe, uśmiechnięte takie aby panienki się za nami oglądały :)
dobrze byłoby gdyby ciuszki przepuszczały powietrze były eko nie zawierały szkodliwych substancji i nie śmierdziały chińszczyzną bo się podusimy.
aby nie uciskały naszych brzuszków nóżek i innych części ciała :)
jeśli mi się coś podoba to najlepiej aby nie zniszczalne było i słuzyło na lata mamy z braciszkiem kilka takich ubranek które najpierw nosił on a teraz już ja :)
mamusia mówi że w praniu nie mogą się niszczyć i rację pewnie ma :)
ja to urwipołek jestem a mój brat jeszcze większy wiec gdyby ubranka same na nas wskakiwały mamusia przeszczęśliwa byłaby :)
a gdyby same sie prały to juz wogóle :)

Odnośnik do komentarza

Moje dziewczyny mają prawie 6 lat i zaczynają zwracać uwagę na to co noszą. Zapytane jak powinny wyglądać idealne ubranka na wiosnę odpowiedziały: muszą być ładne i eleganckie, bo chcemy w zerówce ładnie wyglądać, muszą być kolorowe, najlepiej w kwiatki, bo wiosna jest kwiecista i kolorowa, chcemy żeby były miłe w dotyku i nie drapały nas gdy będziemy je zakładać i by łatwo można było je zdjąć gdy nagle zrobi się bardzo ciepło.
Dodam, ze powinny być uszyte z dobrych, oddychających materiałów, nie powinny tracić kolorów w praniu i być wytrzymałe.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pdfeocb9l.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlsg18nk6571ey.png

Odnośnik do komentarza

Idealne ubranka dla dziecka na sezon wiosenny powinny charakteryzować się jak wykonywane zawody i tak jak:

Adwokat-skórzane i wygodne seledynowe pantofelki nr 1 tej wiosny
Archeolog czy biochemik-wygoda na pierwszym miejscu aby ułatwić odkrywanie świata
Aktor- łatwo powinny się ściągać i nakładać żeby się szybko przebrać
Cukiernik-słodkie ozdoby,kokardki jak najbardziej preferujemy
Dyrygent- wszystkie ubranka powinny ze sobą współgrać
Filozof-modne przeciwsłoneczne okularki w kolorze różowym
Hostessa-kolorowe napy mile widziane
Hodowca zwierząt-sympatyczne nadruki które niespieraja sie
Inżynier budownictwa -mięciutkie bawełniane materiały
Instruktor nauki jazdy-lekkie i przewiewne spodnie i koszulki
Jubiler- złote i pomarańczowe kolory są w sam raz na wiosnę
Kierownik- wszystko powinno być dopasowane, nie za male ani nie za duże
Lekarz- biały płaszczyk w kwiatowe wzory warto wiosna mieć pod ręką
Muzyk-ubranka powinny być przyjazne dziecku
Masażysta- delikatne dla ciałka
Nauczyciel-dające przykład ubioru innym
Organizator imprez sportowych-luźne ubrania
Ogrodnik-kwieciste i zielone wzory hitem wiosny
Projektant-wszystko powinno być dopracowane na ostatni guzik
Pracownik socjalny-komfortowe aby łatwo włożyć przez głowę
Ratownik-czerwona apaszka pod szyjke i kamizelka
Spec d/s szkolenia-ubranka z membrana które nie dopuszczają aby dziecko było spocone
Sekretarka- krótkie przewiewne spódniczki
Strazak- na placu zabaw, córcia może swobodnie zjechać na rurze
Tancerz- wygodne, nie krepujące ruchów
Wizytator-elegancko i szykownie

Córeczka wpadła na pomysł taki aby plecak mógł zamienić się w letnia przewiewna kurteczkę,kiedy na niebie pojawiają się chmury.Wiosna warto miec na głowie letnia czepeczke bądź bert, oczywiste nie uciskający głowy.Dzieci rozebrane niczym ryba w wodzie czuje sie najlepiej i gdy w ubraniu tez tak sie czuja to znaczy ze ubranko jest idealne i mogę śmiało ruszać odkrywać świat wnosząc uśmiech i kolorowe barwy ubranek.

Odnośnik do komentarza

Wiosenne (i nie tylko) ubranka dla dzieciaczków powinny być przede wszystkim WYGODNE. Muszą więc być miękkie, dobrze się układać, mieć odpowiedni krój, fason. Nie mogą drapać, szorować, mieć wystających metek, żadnych sznurków, ciasnych gumek, zbyt wielu naszywek, zaszywek, kieszonek, zapięć.
Po drugie ubranka powinny być PRAKTYCZNE (głównie z punktu widzenia rodzica), a więc najchętniej w ciemnych kolorach, z bardzo mocnych i wytrzymałych tkanin, nie niszczących się podczas prania ani nie poddających się taplaniu w błocie i przedzieraniu przez wiosenne krzaki ;-) Dla Rodziców ważna niesamowicie jest też relacja ceny do jakości ;-)
Dzieci z pewnością zwrócą też uwagę na dwa kolejne aspekty. Łatwość założenia/zdjęcia ubranka (bez fikuśnych zapięć, luźne rękawy, nogawki) oraz dopasowanie stylem do charakteru dziecka. Mój mały aktywny rozrabiaka za nic nie założy stonowanej koszuli zapinanej na guziki, z kolei podejrzewam, że spokojna dziewczynka niekoniecznie wybrałaby mocne spodnie-bojówki i grubą ciemną bluzę jakie z przyjemnością założyłby mój Młody Poszukiwacz Wrażeń ;-)

Odnośnik do komentarza

PORADNIK ZARADNIK KAŻDEJ MAMY
Rozdział 16
Wiosna w dziecięcej garderobie

Wiosenny czas to okres aktywnej zabawy na świeżym powietrzu. Dziecko spędza długie godziny na aktywnych harcach z rówieśnikami, nie zauważając nawet czy kropi deszcz czy słońce praży i to właśnie od nas mam zależy jak nasze dzieciaki będą przygotowane na powitanie wiosennych dni.

Najpierw proponuję wizytę w sklepie w celu odświeżenia dziecięcej garderoby. Z pewnością przydadzą się nowe spodnie, spódniczki, bluzki, bluzy czy czapki. Wiele mam zastanawia się czym kierować się podczas wiosennych zakupów.

Myślę, że najważniejsza jest jakość produktu, świetne są dobrej jakości bawełniane ubranka, które nie krępują ruchów w trakcie udanej zabawy. 100 % bawełny to to co cenię w ubraniach, zarówno dziecka jak i reszty domowników. Co jakiś czas robię porządek w szafie synka, aby wykluczyć za małe i niewygodne ubranka. W końcu podczas świetnej zabawy trzeba czuć się swobodnie.

Wytrzymałość to cecha wiodąca w moich gustach konsumenckich, dlatego też staram się kupować dobre i wytrzymałe ubranka.

Kupując ubrania dla dziecka zwracam uwagę na wszelkie naszywki czy metki, które mogą drapać dziecko.

Kolorowe aplikacje, obrazki czy wesołe napisy przykuwają uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Uroda ubranek to sprawa istotna, lecz nie najważniejsza. W dzisiejszych czasach ubranka są naprawdę przepiękne i mix dobrej jakości oraz atrakcyjności to dzisiaj sprawa oczywistą. Nasz synek troskliwie dba o swój image, posiada w swojej komodzie i ubranka ulubione i ubranka nowe niechciane oraz nie noszone. Trzeba to uszanować i po prostu chodzić z dzieckiem na ubraniowe zakupy, on zapewnie wie czego potrzebuje i co się jemu spodoba.

Wybierając w sklepie ubrania dla naszego smyka kieruję się również łatwością w zakładaniu i ściąganiu. Najbardziej preferuje ubranka z plastikowymi zamkami, które za jednym pociągnięciem zapina się czy odpina. Szybkość to sprawa priorytetowa, bo jak wiadomo szkoda czasu jak zabawa czeka.

Mojego synka zaopatruję na wiosnę w kilka cieńszych i grubszych spodni, kilka cienkich bluzeczek i nieco bluz. Oczywiście pamiętam o cienkiej wiosennej kurteczce i fajnej czapce.

Kierując się powyższymi cechami na pewno żadna mama nie stanie przez półką sklepową z wielkim znakiem zapytania w głowie tylko świadomie wybierze śliczne ubranka, które gwarantują zadowolenie szczęśliwego małego użytkownika.

Odnośnik do komentarza

Wiosną dziecięce ubranka powinny być milsze w dotyku, a więc wykonane z tkanin delikatnych dla skóry, które nie będą jej podrażniać. Powinny być również przewiewne, czyli nie zawierać zbyt wielu sztucznych włókien, najlepiej gdyby były wykonane z bawełny. Dobrze by było, żeby ubranka miały też zapięcia czy guziczki, aby w razie ciepłej lub chłodnej pogody można było łatwo je zdjąć lub nałożyć.
Nie powinny być też zbyt obcisłe i przylegające do ciała, bo wiosna to czas zabawy w związku z czym dzieci poowinny się czuć w takich ubrankach lekko i swobodnie.
No i oczywiście wiosenne dziecięce ciuszki powinny być kolorowe, bo w takim ubranku każdy maluch poczuje się radośnie:)

Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie odpowiedzieć pytaniem na pytanie - a czym jest wiosna? Wiosna to świeżość, to radość, to swoboda. I takie powinny być ubranka tych, którzy te cechy reprezentują niezmiennie - naszych słodkich pociech. Niech są to ciuszki, które pozwalają biegać, skakać, wspinać się, nie krępując dziecięcych ruchów zbędnymi dodatkami. Niech są to ubranka, które piorą się łatwo, pozwalając jednocześnie na grzebanie w piaskownicy bez przyprawiania mam o palpitacje serca, że to już się NIGDY nie spierze! Niech są to rzeczy jasne, świeże niczym te nasze kwiatuszki szczebioczące, witamy kwiatowe wzory, witamy zieleń trawy, błękit nieba i żółte słoneczko - żegnaj granacie ciemnej chmury i czerni zbyt wczesnej nocy! Ubrania na wiosnę to jednocześnie rzeczy ładne, cieszące oko dumnej mamy, nawet, jeśli wspomniana wyżej piaskownica dość szybko tę dumę wybrudzi :). Takie właśnie powinny być wiosenne ubranka - pełne radości, by idealnie pasowały do naszych brzdąców :)

Odnośnik do komentarza

Ubranka na wiosnę?
Cóż - po pierwsze powinny mieć tę samą zaletę, co te zimowe :) czyli nie powinno być na nich widać psiej sierści, z którą walczę, a która zawsze ze mną wygrywa. Co widać niestety - zwłaszcza, jak się raczkuje. Kolana bobasa są prawie tak samo osierścione, jak łapy psa. Kolory - intensywne. Bobas w pastelach gaśnie. Chabrowe niebieskości, makowe czerwienie, mleczowe żółcie. Liczy się kolor. No i temperatura prania. Wiosną na powierzchnię ziemi wychodzą nie tylko dżdżownice. Kolana zielone od trawy, nogawki i rękawki utytłane ziemią. No i gdzieś na dekolcie rozduszona pierwsza majowa jeszcze truskawka. Królestwo temu, kto mi powie, jak to sprać w trzydziestu stopniach!
A... Doświadczenie praktyczne dodaje, że powinny być to ciuszki szybko-się-ściągające. Mamooooooooooooo!!!! Siusiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! Tak, tak... Tu czas ewidentnie nie jest naszym sprzymierzeńcem. Bo tu słońce świeci, przyjaciele kuszą, kałuże i piaskownice przyciągają. Czas reakcji (i ściągania ciuszka) powinien mieścić się w olimpijskich normach biegu na setkę!
Oczywiście mogłabym też rozwodzić się o wiosennych ozdobach, tematycznych aplikacjach, o cekinkach lub ich braku. Tylko nie wiem po co. Już od dawna wiadomo, że nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba i "de gustibus..." - co wiadomo od czasów jeszcze dawniejszych :) Więc powiem tyle - ubranko wiosenne powinno być ładne. I bezpieczne. Odkąd bobas pożarł prawie wstążeczkę z własnej bluzki zdecydowanie bardziej uważnie patrzę na to, co kupuję :)

Odnośnik do komentarza

Otóż ubranka dla dzieci na wiosnę
powinny być wytrzymałe aby wdrapać się na sosnę
W barwach kolorowych
i bajecznie odlotowych
mięciutkie jak lekki puch
by bawić się w "ciuch ciuch"
w przystępnej i dopasowanej cenie
by pod oczami nie robiły się cienie
gdy rodzic po zabawie
w wielkiej obawie
patrzy czy kurtki nie rozdarło
ani spodni nie obdarło
powinny być jak najlepszej jakości
gdy dziecko upadnie nie było widać mu "kości"
odzież wierzchnia powinna być przeciwdeszczowa
i naturalnie kolorowo barwiona
do tego powietrze powinna przepuszczać
i trudno jedzeniem się zatłuszczać
cenimy sobie wygodę
wtedy mamy zgodę
maluch jest zadowolony
wtedy możemy puszczać balony
zabawy mamy w lik
wiec ubierz się synku w mik
Wszystko łatwo się nakłada
i na polkach ładnie układa
radość w domu panuje
gdy syn w nowych ciuchach króluje
samodzielnie się ubiera
brak guzików mu nie doskwiera
uśmiech ma od ucha do ucha
ale w domu mamy zucha!!:)

Odnośnik do komentarza

Idealne ubranka dla dziecka na sezon wiosenny powinny być wykonane z materiału przyjaznego dla skóry dziecka, najlepiej z bawełny. Powinny być w miarę przewiewne, aby zapobiegać poceniu się oraz wygodne, aby nasz maluszek mógł bez skrępowania wykonywać postawione przed sobą cele i zamierzenia. Dobrze jak są kolorowe i mają zabawne aplikacje bo wtedy dziecko chętniej będzie się ubierać.

Odnośnik do komentarza

Idealne ubranka na sezon wiosenny powinny być tak jak wiosna kolorowe, miłe, budzące radość, przyjemnośc i chęć do życia! Ubranka powinny być kolorowe jak pierwsza wiosenna tęcza. Powinny być z materiału przepuszczajacego powietrze-bawełna- aby ciepły wiosenny wiatr przyjemnie otulał ciala maluszków. Idąc dalej... idealne ubranka powinny być zapinane na zatrzaski, malutkim guzikom i zamkom błyskawicznym mówimy zdecydowane NIE! a tym umiejscowionym na pleckach podwójen NIE! Bluzeczki, spódniczki, sukienki, spodnie zaprojektowane tak by nie krępowały ruchów malucha oraz aby ubieranie sprawialo przyjemność a nie było przykrym obowiązkiem.

Odnośnik do komentarza

- Zosiu, a dlaczego ja nie mam ubranka?
- Misiu, bo wiesz.... rzadko który Miś chce nosić sukienki.
Tu Miś odzywa się nieco oburzony:
- Ale Zosiu, bo chłopaki nie noszą sukienek.
- No ja wiem, że nie noszą, ale myślałam, że skoro ja jestem dziewczynką to ty może też?
Miś jakby chwilkę się zastanawiał...
- A teraz jak już wiesz, że nie lubię sukienek, to może dałoby się coś zrobić, żebym nie siedział tak w samym futerku?
Zosia chwyciła Misia na ręce i podniosła do góry. W jej głosie było mnóstwo radości, a że sama była wulkanem energii to prawie krzyczała mówiąc:
- Misiu to ja poproszę mamusię, żeby na wiosnę i tobie kupiła ubranko. Już wiem! Takie śliczne różowe bluzeczki z księżniczkami - jedna dla mnie, druga dla Ciebie. I jeszcze w ENDO widziałam taką cudowną sukienkę w kratkę, ale jak kupimy mniejszą to będzie dla Ciebie jak bluzeczka. No i dzięki temu ja będę miała wymarzoną sukienkę, a Ty bluzeczkę...
- Zosiu, ale ja nie lubię bluzeczek z księżniczkami... Z koronami też nie, bo to dla dziewczyn... - i tutaj Miś się rozmarzył. - Ja to bym chciał bluzkę z rekinem, abo z dinozaurem... No i żeby to było wygodne i swobodne, bo jak w nocy spadam za twoje łóżko, to łatwo mógłbym się zahaczyć, a nie chciałbym podrzeć ubranka...
Zosia chwilkę się zastanowiła.
- No dobrze Misiu, piratów, rekiny to da się załatwić..
- Zosiu, ale... bo wiesz, ja widziałem niektóre twoje ubranka i... ja by chciał, żeby moje zawsze wyglądały jak nowe, a jak się wybrudzi to żeby można było je wyprać i żeby nawet ślad po brudzie nie został...
- Misiu to już prawie jak czary, ale mam pomysł! Mamusia coś mówiła, że mama Antosi kupuje jej ubranka w ENDO i że podobno są właśnie takie jakby czarodziejskie... I mamusia mówiła, że teraz też mi tam ubranka kupi... To ja zaraz jej powiem, żeby i o tobie nie zapomniała...
- Kocham cię Zosiu...
- A ja ciebie Misiu. I przepraszam, że tak tylko w futerku musiałeś siedzieć. Pewnie zmarzłeś nie raz..
- Nie było Zosiu tak źle... Najgorsze tylko to pranie w pralce i te okropne mydliny w nosku...

Odnośnik do komentarza

Wiosna wiosna wiosna ej że Ty chciałoby się rzec patrząc na kwitnące drzewa,zieloną trawę i wreszcie długo wyczekiwane słoneczko i dodatnie temperatury, a skoro wszystko budzi się do życia robimy porządki po zimie to i w szafach przydałoby się trochę pozamiatać. Po zimie wiele ubranek dzieciaczków jest już za małe więc czas i na zakupy.
-tak tak mamusie to lubią bo przecież każda z nas chce by ukochany synek czy córunia wyglądali bosko ;) Przy wyborze ubranek jednak trzeba pamiętać że Nasze dzieci to nie manekiny w sklepie czy lalki więc zachowajmy zdrowy rozsądek i nie kupujmy rzeczy które są tylko śliczne, często bywają one niestety nie praktyczne ponieważ są wykonane ze sztucznych materiałów koronek koralików i innych często zbędnych detali w dodatku krępują ruchy dziecka i o zgrozo nie przepuszczają powietrza. Przy wyborze ubrane należy pamiętać o tym że nasze pociechy poznają świat, wszędzie wchodzą, biegają, rozrabiają i ubranka nie powinny im tego utrudniać dlatego wybierajmy ubrania najlepiej z bawełny jeszcze lepiej z organicznej, które będą wygodne ale i kolorowe, z ciekawymi ozdobami, napisami czy nadrukami. Ubranka te powinny być też lekkie i wykonane z wysokiej jakości materiałów by nie uwierały nigdzie naszego maluszka a i mamine oko się nacieszyło widokiem małej księżniczki i małego księcia ;):pogoda:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Poza oczywistymi oczywistościami takimi jak: dobre gatunkowo materiały,z których wykonane jest ubranko,bezpieczne barwniki,wygodny krój,wiosenne motywy itp patrząc na mojego 11-miesięcznego synka uświadomiłam sobie,że idealne ubranko to takie,którego nie ma!!!
Mój bobas najszczęśliwszy jest wtedy kiedy nie ma nic na sobie czyli idealne ubranko powinno być niezauważalne,niewyczuwalne,idealnie stapiające się z delikatną skórą najmłodszych...
Wdł trochę starszych smyków idealne ubranko to takie,które będzie jednocześnie pasowało dla lalki jak i właścicielki lalki lub będzie kurtką,latawcem i plecakiem w jednym ;-)
Z punktu widzenia matki idealne ubranko to takie,które nie przyjmuje plam,rośnie razem z dzieckiem,cieszy oko jest oryginalne i trwałe...
Jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...wdł mnie idealne ubranko to takie,w którym dzieci są zawsze dziećmi ;-)

http://www.suwaczek.pl/cache/1023b8789c.png

Odnośnik do komentarza

W ygodne ubranko to podstawa wiosennego stroju
I dealnie gdy kolorami wpływa na poprawę nastroju!
O ddycha, powietrze przepuszcza, dziecku spocić się nie pozwoli
S wobodę ruchów zapewnia, można się w nim wiercić do woli.
N apy, rzepy czy suwaki ich ubieranie ułatwiają
A lbowiem nie wszystkie dzieci się w bezruchu do ubrania ustawiają ;)

Odnośnik do komentarza

Aktywnie spędzam dzień
Bezpieczny materiał
Cudowne kolory
Dziuroodporne, delikatne w dotyku
Eksploatowane przez odkrywce-wytrzymałość maksymalna
Figlarne zabawy
Guziczków brak, zamek błysk-to jest to:)
Humor poprawią
Inspiracje na co dzień i od święta
Jakość z najwyższej półki
Komfort
Lekkie, lubiane przez duzych i małych
Ładne wzorki
Można skakac, biegac, pilke rzucać
Nie rozciągają się i nie kluszczą
Oryginalne wzory,odlotowe, oddychajace
Plamoodporne
Robione dla dzieci z miłości
Styl pokazujący osobowość dziecka
Trwałość ubrań
Ubranka nie krępujące
Wygodne w noszeniu
Zwiedzanie piaskownic i parkowej alejki- i szkrab jest przekonany ze jest wielki !

Odnośnik do komentarza

Drodzy Rodzice, Wasze odpowiedzi bardzo nam się podobały :) Po trudnych obradach wytypowaliśmy jednak zwycięzców i podajemy małe uzasadnienia, co konkretnie nas urzekło ;)

Duże misie trafiają do użytkowników o nicku:
1.Nikifor – za profesjonalizm wypowiedzi Taty :)
2.Avalka – mama małej modnisi, za ciekawe wskazówki
3.Drucilla – za poczucie humoru (i opis ubranka marzeń każdej Mamy :))
4.Krolowa_angielska – bo wie, co dobre ;)
5.ewanna – za szczerość ;)

Małe misie trafiają do użytkowników o nicku:
1.Agaluk1 – pierwsza odpowiedź, nagroda za tekst „(…)bo dzieciństwo to czas kiedy po prostu trzeba szaleć z ubrankami.”
2.Olinka – za pięknego posta z przekazem :)
3.Kugelchen – za zaangażowanie synka
4.Paulina0077 – za góralskie mądrości!
5.Mastach – za piękny poemat

Wszystkich bardzo prosimy o przesyłanie adresów do wysyłki nagród na maila konkursy@parenting.pl. W mailu należy podać również swojego forumowego nicka, dla identyfikacji ;) A w tytule maila nazwę konkursu.

Wszystkim Rodzicom, nie tylko zwycięzcom, bardzo serdecznie gratulujemy wiedzy, co jest ważne, przy wyborze najlepszych ubranek dla swoich pociech! :D

Endo. Ubranka dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...