Skocz do zawartości
Forum

Zabawki drewniane


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś kupiłam dziecku znajomej drewniane klocki. Robiły furorę :D Uważam, że drewniane zabawki są o wiele ciekawszą i bardziej rozwijającą opcją dla dzieci niż ten wszelki "plastikowy chłam". Sorry za określenie, ale jak jestem w sklepach z zabawkami, to czasem łapię się za głowę, co się sprzedaje i co (o zgrozo!) rodzice kupują swoim pociechom. O zaletach drewnianych zabawek nawet na naszym portalu: http://parenting.pl/portal/drewniane-zabawki ;)

Odnośnik do komentarza

Jasiu ma drewnianą ciuchcię z trzema wagonikami na których można w różny sposób układać klocki, bardzo fajna, solidna zabawka i pewnie nie ostatnia drewniana, bo bardzo chętnie się nią bawi. Przy kolejnej okazji rozejrzę się za klockami z drewna, czytałam, że lepiej rozwijają zdolności motoryczne u dziecka, bo trzeba się bardziej postarać, żeby budowla się nie rozpadła :)

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna mama Zuzi

 A co powiecie na drewniane zabawki, a do tego polskiej produkcji. Nie jest tak łatwo je znaleźć... Ale się uparłam i proponuję tylko te  Warto wspierać nasz rynek, może już niedługo przestaniemy być zalewani zabawkami z Chin.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...