Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
pbmarys

rozmiar XS/S :) porada? ::):

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie zaliczam się do grona które nosi ten rozmiar XS/S ba.. nawet w mojej szafie mozna znaleźć spodnie XXS ::): Ale moj styl hmmm ? .

Jestem takim "brzydkim kaczątkiem" ubieram sie na sportowo..
Nie umiem znaleźć takiego swojego własnego stylu.
U mnie w szafie królują dresy, szerokie spodnie i bluzy.

Chce cos zmienic na sobie i w koncu stać się pięknym Łabędziem ::): Mam swoje lata 25 - 2 dzieci , i waga po ostatniej ciązy utrzymuje sie na 53-54kg przy wzroscie 172cm. Wyglądam i jestem baaardzooo szczupła.
Ale też chce ukryc - wystającą łopatke z lewej strony (problemy z kręgosłupem) - moze dlatego jestem takim brzydkim kaczątkiem i mam tego swojego stylu?

Raz siostra kazała mi wrecz założyc rurki - przymusem ale co tam , założyłam i od tamtej pory w szafie zamieniłam szerokie jeansy na 3 pary rurek ::): i chetnie ubieram.. :D Innym razem znow zostałam postawiona pod sciana i musiałam załozyc tunike - co u mnie było to na NIE. ubrałam i w szafie pojawiły sie 3 tuniki ::):

Ale teraz czas przyszedł na sukienki, spodnice, eleganckie ciuszki :D. Moze znow mnie ktos postawi pod sciana??
Chce wyglądać tak Aby wszystkim szczenki spadły łącznie z moim partnerem, ale tez musze się dobrze w tym czuc. ::):

No więc dziewczyny moze Wy mi pomozecie ::): ??
Bardzo Proszę ::):

Tak przy okazji napisze - że dzis byłam w sklepie z ciuchami, chciałam kupic sobie śliczną zieloną tunike - bombkę (outlet z kolekcji był) (?!- normalnie u mnie bombka jest NOT :ehhhhhh: ) ale tak mi sie podobała i ZONK , na tunice były pasek przy dekolcie z cekin i to mnie odtraszyło. :ehhhhhh: To do mnie nie pasowało... :D
Ale ogólnie w tej bombce czułam sie jak Łabędź taka pewniejsza siebie i wogóle inna ::):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama mogłabym napisac tego posta i prawie słowo w słowo ;) Nawet nosiłam się z czymś takim, bo zamierzam zrobic rewolucję w garderobie i szukam porad, bo ogólnie jestem zakupowe cielę i co z tego, że mogę kupic co zechcę, skoro zakupów ubraniowych nienawidzę i koniec? I nawet mamy podobne "gabaryty", tyle że ja przy wzroście 172 cm ważę 58 kg, a ta różnica między nami widoczna jest w biodrach (choc dramatu, podobno, nie ma). Może więc będziemy się wspierac? ;)
Moja siostra (moje zakupowe przeciwieństwo) nauczyła mnie, że trzeba eksperymentowac. Jak ja jej zazdroszczę umiejętności wyszukiwania perełek! I to za grosze... Może więc szkoda, że nie zaryzykowałaś z tą bluzką z cekinami...
Odnośnie tej tuniki... Mnie się nie podoba :( Ostatnio wypatrzyłam na Allegro sklep _eavanti_ i chyba tam poczynię niektóre zakupy.

http://www.suwaczek.pl/cache/dcb49604bf.png
http://www.suwaczek.pl/cache/730946f441.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w ogóle proponowałabym Ci tunikę, i owszem, ale niesymetryczną (czy jak to tam nazwac). Moim zdaniem, i sama będę czegoś takiego szukac, seksownie wyglądają tuniki z odsłoniętym jednym ramieniem (to drugie, z defektem, możesz akurat zakryc :) ). Fajne jest do tego ramiączko koszulki wystające spod. Albo tuniki na jedno ramię... Ot, chocby coś takiego:

eavanti BERSHKA LETNIATUNIKA JEDNO RAMIĘ KHAKI L (2213005319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

http://www.suwaczek.pl/cache/dcb49604bf.png
http://www.suwaczek.pl/cache/730946f441.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samhain Fajne mi tu rzeczy wrzucasz :D:D

Ale tak ta zielona tunika :P defektu by nie ukryła ... Bo mam ale z drugiej strony.
Ale ta tunika + bokserka... Mhmm ciekawe połaczenie - szczegolnie ze ja lubie bokserki a nad takimi tunikami własnie tez myslałam :P myslalam ale nie mierzyłam wiec to dwie inne sprawy.

JagobiankaJa mam wzrost 172 cm (chyba ze sie zmniejszyłam :D), buty nosze na plaskim tzn balerinki, sandały :P no i adidasy. Mysle jednak o czyms szalonnnym no i moze kiedys załoze buty na obcasie/koturnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może spróbuj tak: rurki dopasowane, to tego jednolity t-shirt i marynarka. To jest mój ulubiony strój :) Wygodny, a zarazem elegancki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...