Skocz do zawartości
Forum

rozmiar XS/S :) porada? ::):


Rekomendowane odpowiedzi

Własnie zaliczam się do grona które nosi ten rozmiar XS/S ba.. nawet w mojej szafie mozna znaleźć spodnie XXS ::): Ale moj styl hmmm ? .

Jestem takim "brzydkim kaczątkiem" ubieram sie na sportowo..
Nie umiem znaleźć takiego swojego własnego stylu.
U mnie w szafie królują dresy, szerokie spodnie i bluzy.

Chce cos zmienic na sobie i w koncu stać się pięknym Łabędziem ::): Mam swoje lata 25 - 2 dzieci , i waga po ostatniej ciązy utrzymuje sie na 53-54kg przy wzroscie 172cm. Wyglądam i jestem baaardzooo szczupła.
Ale też chce ukryc - wystającą łopatke z lewej strony (problemy z kręgosłupem) - moze dlatego jestem takim brzydkim kaczątkiem i mam tego swojego stylu?

Raz siostra kazała mi wrecz założyc rurki - przymusem ale co tam , założyłam i od tamtej pory w szafie zamieniłam szerokie jeansy na 3 pary rurek ::): i chetnie ubieram.. :D Innym razem znow zostałam postawiona pod sciana i musiałam załozyc tunike - co u mnie było to na NIE. ubrałam i w szafie pojawiły sie 3 tuniki ::):

Ale teraz czas przyszedł na sukienki, spodnice, eleganckie ciuszki :D. Moze znow mnie ktos postawi pod sciana??
Chce wyglądać tak Aby wszystkim szczenki spadły łącznie z moim partnerem, ale tez musze się dobrze w tym czuc. ::):

No więc dziewczyny moze Wy mi pomozecie ::): ??
Bardzo Proszę ::):

Tak przy okazji napisze - że dzis byłam w sklepie z ciuchami, chciałam kupic sobie śliczną zieloną tunike - bombkę (outlet z kolekcji był) (?!- normalnie u mnie bombka jest NOT :ehhhhhh: ) ale tak mi sie podobała i ZONK , na tunice były pasek przy dekolcie z cekin i to mnie odtraszyło. :ehhhhhh: To do mnie nie pasowało... :D
Ale ogólnie w tej bombce czułam sie jak Łabędź taka pewniejsza siebie i wogóle inna ::):

Odnośnik do komentarza

Sama mogłabym napisac tego posta i prawie słowo w słowo ;) Nawet nosiłam się z czymś takim, bo zamierzam zrobic rewolucję w garderobie i szukam porad, bo ogólnie jestem zakupowe cielę i co z tego, że mogę kupic co zechcę, skoro zakupów ubraniowych nienawidzę i koniec? I nawet mamy podobne "gabaryty", tyle że ja przy wzroście 172 cm ważę 58 kg, a ta różnica między nami widoczna jest w biodrach (choc dramatu, podobno, nie ma). Może więc będziemy się wspierac? ;)
Moja siostra (moje zakupowe przeciwieństwo) nauczyła mnie, że trzeba eksperymentowac. Jak ja jej zazdroszczę umiejętności wyszukiwania perełek! I to za grosze... Może więc szkoda, że nie zaryzykowałaś z tą bluzką z cekinami...
Odnośnie tej tuniki... Mnie się nie podoba :( Ostatnio wypatrzyłam na Allegro sklep _eavanti_ i chyba tam poczynię niektóre zakupy.

http://www.suwaczek.pl/cache/dcb49604bf.png
http://www.suwaczek.pl/cache/730946f441.png

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle proponowałabym Ci tunikę, i owszem, ale niesymetryczną (czy jak to tam nazwac). Moim zdaniem, i sama będę czegoś takiego szukac, seksownie wyglądają tuniki z odsłoniętym jednym ramieniem (to drugie, z defektem, możesz akurat zakryc :) ). Fajne jest do tego ramiączko koszulki wystające spod. Albo tuniki na jedno ramię... Ot, chocby coś takiego:

eavanti BERSHKA LETNIATUNIKA JEDNO RAMIĘ KHAKI L (2213005319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

http://www.suwaczek.pl/cache/dcb49604bf.png
http://www.suwaczek.pl/cache/730946f441.png

Odnośnik do komentarza

Samhain Fajne mi tu rzeczy wrzucasz :D:D

Ale tak ta zielona tunika :P defektu by nie ukryła ... Bo mam ale z drugiej strony.
Ale ta tunika + bokserka... Mhmm ciekawe połaczenie - szczegolnie ze ja lubie bokserki a nad takimi tunikami własnie tez myslałam :P myslalam ale nie mierzyłam wiec to dwie inne sprawy.

JagobiankaJa mam wzrost 172 cm (chyba ze sie zmniejszyłam :D), buty nosze na plaskim tzn balerinki, sandały :P no i adidasy. Mysle jednak o czyms szalonnnym no i moze kiedys załoze buty na obcasie/koturnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...