Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak dobrze, że już weekend, choć do leniwych nie będzie należeć. Tosia szybko zaaklimatyzowała się w szkole. Bardzo jej się podoba, jak na razie jest pilną i grzeczną uczennicą. Jeszcze nie uczą się literek, ale już sama chce uczyć się czytać i pilnie próbuje. Jestem pod wrażeniem. Oby jej ten zapał nie minął.

Justys co się działo. Twój post brzmi niepokojąco.
Karola fajnie z weekendem w Paryżu.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Dziubala u nas w pkolu niestety nie ma już zerówek, więc z musu Maciek idzie do szkoły.
Na basen moi jeszcze chodzą razem, ale pewnie od przyszłego roku O pójdzie na duży basen, a z Maćkiem nie wiadomo czy nie będzie za mały. Ja też mam taki plan że kąpiel po basenie, kolacja w szatni i spanko w aucie. :Śmiech:

Justyś co się dzieje?

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Wczoraj zaliczyłam w kościele zebranie komunijne. W skrócie: sporo nauki, kasy do wydania i chodzenia do kościoła.

serena
Ja też mam taki plan że kąpiel po basenie, kolacja w szatni i spanko w aucie. :Śmiech:

U nas po basenie to tylko kąpiel, a kolacja normalnie w domu ;)

Justyś – współczuję stresu, oby to się nigdy nie powtórzyło.

Serena
– co do basenu szkolnego, to u nas jest obowiązkowy (i nieodpłatny) w III klasie w ramach w-f.

Odnośnik do komentarza

Dziubala ja jadę pół godziny na basen i niestety nie ma sił, Maciek pada momentalnie. Wczoraj zasnął od razu więc żeby nie spał z pustym brzuchem je kolację na basenie, wczoraj np. bułeczka z Nutellą i serek Danio :)
A basenu u nas niestety nie ma, może inaczej jest w Krakowie ale u nas w gminnej szkole niestety nie ma zajęć na basenie. Chyba że rodzice sobie załatwią i basen i transport, ale odpłatnie. WIęc wolę sama ich wozić.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Dziubala ja go nawet w piżamę przebieram na śpiąco :) nie ma siły która by go zbudziła, jest oczywiście taki na wpół śpiący jak go przebieram ale nie obudzi się tak do końca.

Dziś ognisko robimy u nas na działce, znajomi przyjadą, posiedzimy, kiełbaski zrobimy. :Śmiech: Tylko muszę chłopaków pilnować bo ostatnio na ognisku Oskar oparzył Maćka patykiem w głowę. :Padnięty:

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Ann Zdrowia!!!

U mnie tez zaczelo sie zoladkowo a skonczylo gardlowo.Wlasnie wrocilam od lekarza, tydzien antybiotyk i troche odpoczynku:) Oby Szym szybko rocil do formy!!!

Jak czytam o zeszytach do lektur , ortografii itd to mi wlosy deba staja :)

W Szwecji jednak duzo nizszy poziom nauczania...
Olivia co prawda tez ma polski i swietnie sobie radzi zwlaszcza w czytaniu...wiec nie moge narzekac..

Basen u nas nie w ramach lekcji poki co

STO LAT DLA TOSI

tesknilam...uciekam na zajecia..

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/wkiI.jpghttp://lbym.lilypie.com/wkiIp1.png

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/1fpX7Si.jpghttp://lb3f.lilypie.com/1fpXp1.png

Odnośnik do komentarza

Karola fajne trzy suwaczki ::):
Ann zdrowia.

Ja już zaliczyłam jesienną infekcję. Już w drugim tygodniu września zaczęłam chrypieć. Potem katar zapchał zatoki, więc lekko nie było. Dziewczyny na szczęście na razie lekki katar i pokasływanie.
Sześciolatka z radością chodzi do szkoły, choć poranek na to nie wskazuje, bo wstać ciężko i jeść się nie chce, ale ten typ tak już ma. Radość z pójścia do szkoły wraża wieczorem i ma bardzo niezadowoloną minę jak odbieram ją przed 16.00, bo za wcześnie.
Wrzesień u nas był dość intensywny, zebrania w szkole, pasowanie na ucznia, rady u mnie. Pod tym względem w październiku będzie spokojniej, ale weekendy zajęte, bo to albo próby w występów albo przedstawienie.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...