Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Sliffka – Adasiowi kupiłam do I klasy piórnik (tzw. 1-piętrowy, czyli na 1 zamek) z wyposażeniem. Dokupowałam tylko ołówek i pióro. Teraz kupiłabym piórnik bez wyposażenia, bo kredki i pisaki, które w nim były są kiepskiej jakości. Pisaki szybko się wypisały, a kredki blado kolorowały i szybko się łamały. Do II klasy będzie miał ten sam piórnik, ale dokupiłam nowe kredki i pisaki, już takie lepsze ;)
A z kupowaniem książki wstrzymaj się do potwierdzenia jaki ma to być dokładnie podręcznik, bo bywają coroczne nowe wydania, więc lepiej żebyś nie kupiła za starego ;)

Ann – powodzenia w bezbolesnym ściąganiu szwów.

Niezapominajka – pewnie, że pamiętamy :)
U Adasia po rozpoczęciu roku szkolnego było spotkanie w klasach i wtedy pani rozdawała kartki z wyprawką, może u Was też tak będzie.

Odnośnik do komentarza

Hej ::):

Dziubala Ann Dzięki, piórnik już kupiony, zwyciężył motyw star wars, zawartość budzi u mnie mieszane uczucia i tak po tym co napisała Dziubala chyba już profilaktycznie zaopatrzę się w kredki ołówkowe, pisaki chyba i tak nie odgrywają większej roli. Generalnie nasza wyprawka, jak przypuszczałam okazała się miksem motywów od zwierzaczków rozgrywających mecz piłki nożnej po Vadera :Oczko: Napiszcie mi jeszcze proszę jak rozwiązałyście kwestię obuwia zmiennego i czy na wf dodatkowo inne. Dzisiaj po wielkich bojach udało nam się zdobyć jedną białą koszulkę, ciemne spodenki nadal poszukiwane :Oczko:

Niezapominajkaa Ja dostałam taką karteczkę z rozpisaną wyprawką, jeśli chcesz to wrzucę Ci na priv dla przykładu, łatwiej będzie na miejscu poruszać się wśród ogromu tego dobra :Oczko:
Ann Miłego wypoczynku i oby już bez przygód.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

U nas pada :Kiepsko:, a muszę dziś iść z chłopakami do fryzjera, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę przed wyjazdem.

Sliffka - Adaś miał na WF te same tenisówki co do chodzenia po szkole. Miał takie na 1 rzepę, z motywem piłki nożnej :Oczko:. W zeszłym roku kupiłam z czarną podeszwą, ale trzeba było mieć z jasną, więc w tym roku muszę dopilnować tej jasnej podeszwy.

Odnośnik do komentarza

Bry

Widze, ze wyprawkowo :)

My musimyy kupić tronister. Ten z zeszlego roku w rozsypce. Tzn kupilismy, ale szajs - Pa sie uparl.
To pytanko : jakie tornistry macie? polecacie?

Piórnik Pa miał na początku taki z 2 zamkami. Potem jednak weszły dwa typu worek z zamkiem. wygodniej mu było szukac i wyciagac.

A jesli o buty chodzi to nie musza byc z biala podeszwa mysle. Chodzi raczej o podeszwy typu non marking - takie ktore nie zostawiaja sladow na podlodze.
Pa do szkoly w tym roku bedzie mial kipsty na rzepy takie fajne przewiewne. Poki dobre bedzie chodzil. Na wf butow nie ma. cwicza na bosaka. A przynajmniej tak bylo w zeszlym roku. Zobaczymy co w tym roku trenerzy wymysla :/

dla Antosi ......---------------------------------------------------------------------------
http://parenting.pl/galeria/data/504/thumbs/P8084835.JPG http://suwaczki.maluchy.pl/li-15997.png
http://parenting.pl/galeria/data/919/thumbs/podpisz_SZ.jpghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-33713.png

Odnośnik do komentarza

Witam
Widac, ze szkola lada moment sie zacznie bo i wyprawkowo sie na forum zrobilo. My w sumie zaczelismy szkole polowicznie, Sebastian od wtorku a Kajtek jutro pierwszy dzien. Z wyprawka szkolna nie mielismy klopotow, bo w sumie niewiele tego bylo. Najbardziej za to mnie dobily zmienione od tego roku zasady odnosnie obuwia. U nas dzieciaki nie zmieniaja obuwia w szkole (w czym przyszli w tym chodza) ale...no wlasnie ale ubzdurali sobie ze obuwie musi byc okreslonego koloru, bez zadnych bajerow, zadnych charakterow z bajek I wogole zadnych napisow. Wybor naprawde niewielki, te co im kupilam nie nadaja sie..grrr.

A tak poza tym ..... juz rozpakowalam wszystkie pudla, wiec dom wyglada jak powinien byc a nie tak jakby tornado przeszlo. Teraz na topie zaplanowanie ogrodka przed I poza domem (termin goni) a sprawa nie latwa bo dzialka na uskoku terenu. I cos na okna musze kupic, bo narazie jestesmy najlepszym punktem dla podgladaczy :D
A wczoraj na dodatek myslalam ze stracilam wszystkie zdjecia z wakacji bo mi dysk zaczal piszczec, ale M cos pokombinowal I stwierdzil ze udalo mu sie wszystko skopiowac...uffff...bym sie zdenerwowala lekko.

Karola wspolczuje, aby minalo jak najszybciej.

Niezapominajka milo Cie znow widziec.

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20050222_-8_Sebastianek+is.png

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20061203_-8_Kajtus+is.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Wróciliśmy znad Balatonu, super było ::):

Niezapominajka – nie muszą być białe podeszwy, wystarczy, że będą jasne ;)

Tasik – u nas jest plecak więc nie polecę tornistra.
Za co to sorry?

Ita – super, że wyprawka już skończona, ja coś nie mogę się zebrać by pojechać z Adasiem kupić ostatnich kilka drobiazgów, które chciałam żeby sam sobie wybrał, no ale trzeba się szybko zmobilizować, bo czas już mało.

Karola
– życzę jak najmniej rzygania ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

i nowy rok szkolny rozpoczął się. Jak wrażenia pierwszo- i drugoklasistów?
Marysia w szkole czuje się jak ryba w wodzie. Tosia na początku bardzo przejęta i onieśmielona, ale szybko weszła w rolę ucznia. Na razie cieszy się na myśl o jutrzejszym dniu w szkole i pyta czy będzie mogła zostawać długo na świetlicy :Niespodzianka: Mam nadzieję, że ten entuzjazm jej nie minie.
U mnie zapowiada się dużo pracy, do której już dziś muszę się zabrać.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Hej.

No u nas w sumie dobrze, choć mogłoby być lepiej. Niestety dołożyli nam uczniów w klasie i jest już 27 osób - uważam że za dużo. Ile jest u was dzieci w klasach? Ja uważam że optymalnie to jest 22-24 osoby, a nie blisko 30. Wiem że w naszych czasach często było i ponad 30, ale jednak teraz inaczej na to patrzę. :Śmiech:
Pani robi dobre wrażenie, z opinii rodziców wychodzi że lepiej nie mogliśmy trafić. No zobaczymy. Od jutra już normalne zajęcia, 2 razy w tyg wf, religia i angielski, raz w tyg informatyka. Zajęcia od 8 do 12, czasem do 12:35.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Hej :)

No i zaczęła się szkoła. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam, że Adaś już w II klasie :)

Ann najlepsze życzenia dla 5-letniego Szymusia!

Karola
– wstawię zdjęcia, ale jeszcze ich nawet nie zrzuciłam z aparatu ;)
Super chłopaki, prawie jak bliźniaki :). A Szymek poszedł do I klasy?

Renia
– po Adasiu spłynęło, że musi iść do szkoły, choć jakieś 3 dni temu słyszałam jak powiedział do Maćka, że nienawidzi szkoły ;). Najbardziej cieszy się ze spotkania z kolegami i upewniał się czy zapiszę go na świetlicę ;)

Serena – u Adasia jest 23 dzieci. W obecnych trzech I klasach jest chyba równo po 22 dzieci.
Oskar na suwaczku ciągle ma 3 urodziny ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala to Maciek ma 3 lata na suwaczkach, Oskar ma 5. Jejku, nie mam do tego głowy, chyba usunę a na spokojnie zrobię nowe kiedyś. :Szok:
U nas podobno liczba dzieci ulegnie zmianie, bo zaczepiłam dziś panią z innej pierwszej klasy (a znam ją bo prowadziła świetlicę w zerówce) i u nich jest 22 osoby, ale ona ma klasę która nie ma podziału na grupy na angielskim i informatyce i u nich może być maks 24. I podobno od nas jeden chłopiec do nich przechodzi, więc u nas będzie 26, w 1 c 23a w 1b 24. I powinni ponoć od nas jeszcze jedną osobę przenieść do 1 b bo ma być po 25 żeby można było grupy robić... nie wiem o co w tym chodzi że jak 24 osoby to cała klasa ma angielski i informatykę, a jak 25 to są grupy. Jakaś masakra, nic z tego nie rozumiem. No ale trzeba przywyknąć.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...