Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Od soboty z dziećmi więc czas szybko mi leci. Dziś deszczowy dzień, to siedzimy w domu, choć za 2h muszę być z Adasiem u laryngologa ("wypalanie" śluzówki w drugiej dziurce nosa).
Urodziny Maciusia udane, tort pyszny, Maciuś szczęśliwy i zadowolony, że dostał wszystkie wymarzone prezenty. Adaś i my korzystamy zwłaszcza z 1 prezentu - z piłkarzyków. Polecam :yes:


Najlepsze życzenia dla Świętujących!

ita

dziubala
czyzby sie znosilo na cud ciąze?
Gdyby to było takie proste... :Oczko:

Ann – byliśmy w kinie na Prometeuszu. Mnie się nie podobał, film nie dopracowany, nie polecam.

Serena
– fajne miejsce gdy wokół tyle dzieci w podobnym wieku.

Odnośnik do komentarza

Ale się rozlało.... kurka. Na szczęście rano była pogoda w miarę ok bo wybrałam się do zoo z dziećmi, wczoraj zadzwoniła mama Oskara kolegi z klasy i wybrałyśmy się razem. Nie padało, coś tam pokropiło ale tam tyle drzew że jak pod parasolem. potem u nas posiedzieliśmy i teraz pojechali. I dzionek zleciał.

Sliffka wszystkiego najlepszego!

Dziubala u nas są i piłkarzyki i ping pong (mamy taki normalny duży stół) i raczej kiepskie zainteresowanie. U nas jednak hitem są rowery, cały dzień mogą jeździć.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Wczoraj byłam z chłopakami w kinie na Epoce Lodowcowej, ale się uśmiałam, super film :sofunny:. Polecam do oglądnięcia :yes:

Tasiku, najlepszego!

Serena - u nas rowery były na topie w zeszłym roku ;), no ale jeszcze może się w tym roku rozkręcą rowerowo ;)
Piłkarzyki te duże (stojący stół) z naszego doświadczenia są fajne na wyjazdach, a te mniejsze są fajne do warunków domowych :)

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo :)

Wam też czas przy dzieciach tak szybko biegnie? Miałam nadzieję, że w wakacje trochę spowolni, a tu już ostatni dzień lipca :Szok:
Codziennie staramy się coś innego robić żeby urozmaicić chłopakom wakacje, byle do soboty, bo Adaś jedzie na drugi obóz, a Maciuś być może znów pojedzie do babci, jeszcze się zobaczy.

Spóźnione serdeczności wszystkim Aniom!
Freya, Tusia, dla Was też buziaki
i zaglądnijcie czasem :)

Odnośnik do komentarza

Witam

Sekundko wszystkiego najlepszego

Wróciliśmy po kolejnej tygodniowej nie obecności i jakoś ogarnąć się nie mogę. Dziś raj dla matki, czyli dzieci nie ma w domu. Wczoraj zawiozłam jej do Cioci K i zostały planowo do soboty. Po pierwszej nocy są zachwycone, a Ciocia daje radę. Już nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tyle czasu sama, dobrze mi :Śmiech: Oczywiście jest wiele rzeczy, które powinna z tej okazji zrobić, ale nie daję się zwariować, zrobię co się da.

Serena fajnie, że macie takie dobre sąsiedztwo.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam

Trochę odpoczęłam, nacieszyłam się czasem z samą sobą i z Mężem, nadrobiliśmy troszeczkę zaległości kinowych. Chciałam dziś zabrać po południu dziewczyny do kina, ale jak zobaczyłam jaka jest temperatura na zewnątrz, to zrezygnowałam, bo szanse by trafić na autobus ze sprawną klimatyzacją są małe.

Dziubala dziewczyny i Ciocia stwierdziły, że mogą to powtórzyć na koniec sierpnia, więc może jeszcze uda się niebawem ::):

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Karola ja chyba kupię przez net. Myślę że będzie ok, widziałam plecaki tej firmy w marketach ale nie akurat te które upatrzył sobie O. Więc pozostaje mi net.
taki chce O
plecak szkolny PIRACI Z KARAIBÓW Jack Sparrow DJS (2490166661) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niestety nie chce słyszeć o żadnym innym jak o tym z piratami z karaibów. :Szok: Dziewczyny mające już doświadczenie w wyborze plecaków podpowiedzcie czy w miarę ok jest ten plecak (pomijając motyw na plecaku :Śmiech:). Wydaje mi się ok, jest lekki, nie sprawdzałam jeszcze wymiarów ale też wydaje się być ok (tym bardziej że nasze dzieci książki zostawiają w szkole więc w sumie za dużo tam nie będą nosić). Niestety nie mam jak go zobaczyć na żywo (chyba że któraś krakowianka widziała w sklepach) a O się żadne inne nie podobają :Szok:

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

O losie, a cóż to za polszczyzną ja wczoraj się popisałam :Zakręcony: na swoją obronę mam to że byłam wymęczona po zwiedzaniu kopalni soli w Bochni. :Padnięty:

Kurde siedzę z O i staram się mu 'wcisnąć" inny plecak ale nie ma szans. :Padnięty: Mam trochę obiekcji z powodu tej czachy (choć to niby "piraci z karaibów") ale zdecydowanie motyw czachy to ulubiony Oskara (hmm, może do psychologa powinnam iść z nim :Śmiech::Zakręcony:). Ma koszulki takie i skarpetki itp ale wszystko takie raczej dziecięce motywy, kolorowe itp A może przesadzam? Ale jego nie kręci żaden Zygzak czy temu podobne.... pokazywałam mu i dinozaury i lego i wyścigówki i żaden mu się nie podoba.... niby mogę mu kupić inny ale wiem że będzie dym, a zresztą wolałabym by sam sobie wybrał. No nic mam jeszcze trochę czasu, zobaczymy co z tego wyniknie a póki co czekam na wasze komentarze. ::):

Sliffka miłego wypoczynku.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

witam
w sobote wieczorem wrocilismy z urlopu, bylo cudnie:Podziw:

jesli chodzi o plecaki to ja jestem wierna topgalowi, Marysia przez trzy lata nie zrobila mu zadnej krzywdy i gdyby nie fakt ze nagle stal sie "za rozowy":Spoko: to nosilaby go dalej
polecam bo sa swietnie wyprofilowane i nie do zdarcia, jakosc wprost rewelacyjna! wiem, ze cena koszmarna ale warto bo on naprawde wytrzyma wiele. my kupujemy modele za okolo 150-170 zl
Plecaki szkolne dla chłopców a dla dziewcząt | topgal-plecaki.pl

http://by.lilypie.com/Tzvwp2/.png

http://lbyf.lilypie.com/Yhlwp2.png
nasz Aniołek

16.09.09http://lb2f.lilypie.com/rWIfp1.png
Odnośnik do komentarza

Hej :)

W sobotę byliśmy odwiedzić Adasia na obozie, ale super było ::):, Maciuś znowu pytał kiedy będzie mógł pojechać na taki obóz, to jego stałe pytanie przy takich okazjach :Śmiech:

Karola – ja kupiłam plecak w Auchanie, akurat byliśmy tam na zakupach i oglądaliśmy kolekcję plecaków i znalazł się tam dosłownie plecak idealny (do tego z motywem piłki nożnej) ::):. Kosztował tylko chyba ok. 70 zł, ale dałabym za niego nawet dużo więcej.
Jak chcesz żeby Janek miał go przez 3 lata, to polecam plecak a nie tornister. Z tego co widzę, to jak dziecko ma tornister, to często od II klasy i tak ma kupowany plecak ;). Ja od początku brałam pod uwagę tylko plecak, bo jest lżejszy, nie taki pękaty, wygodniej się z niego korzysta, można go wziąć na wycieczkę. Bardzo jestem zadowolona z tego plecaka Adasia, będzie go miał też do II klasy, bo dalej wygląda jak nowy :). Ma taki ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Szukając zwracałam uwagę na to by był lekki, niewielki (są duże i bardzo duże plecaki), miał usztywniane plecy, 2 duże kieszenie (komory) i jedną mniejszą (wtedy 1 na książki, druga na dodatkowe przybory i strój, ta mała na śniadanie), żeby te boczne kieszonki były niezamykane na zamek, bo wtedy można do nich bez problemu włożyć np. butelkę z piciem, żeby miał paski (albo światełka) odblaskowe, żeby można go było prać w pralce ;), żeby miał wygodny uchwyt gdy się go niesie w ręce. Nie pamiętam czy coś więcej, ale te najważniejsze dla mnie, to wymieniłam :)

Serena – spoko, może być :). Ma wszystko to na co przynajmniej ja zwracałam uwagę. Pisałam o tym wyżej Karoli.

Odnośnik do komentarza

Dziubala dzięki za pomoc. Pamiętałam własnie że Ty miałaś konkretne wymagania więc miałam nadzieję że się odezwiesz. ::): Może więc kupię ten właśnie bo choć motyw dalej mnie nie przekonuje to plecak wydaje się ok, i nawet jak O będzie miał 8 czy 9 lat to plecak dalej będzie "aktualny", z Zygzaka mógłby wyrosnąć :Szok: Mam nadzieję że Pani w szkole nie zszokuje widok takiego plecaka. Chyba się nakręcam niepotrzebnie :Szok:

Kurde ale mamy lato. Chcemy jeszcze gdzieś pojechać z chłopakami ale pogoda nie zachęca do wyjazdów.... na szczęście w Bieszczadach mieliśmy super pogodę, tak grzało że nie straszna nam była kąpiel w Sanie :Śmiech: Jakby ktoś chciał namiary na fajne kwatery to służę. Co prawda to nie w samej Solinie, żaden Polańczyk czy coś ale warunki świetne, do Sanu jakieś 100m (dla dzieci ogromna radość), do zapory w Solinie jakieś 5km więc trzeba autem ale dla nas było ok, codziennie gdzieś jechaliśmy więc jako baza wypadowa super. Zaliczyliśmy Smerek, fajowa wyprawa, jechaliśmy kolejką bieszczadzką, odwiedziliśmy cudowne źródełko, jeden dzień nad Soliną na kąpielisku, rowerki i te sprawy i ostatni dzień cały nad Sanem. Ogólnie baaardzo intensywne wakacje, codziennie jakaś wycieczka. Wracając odwiedziliśmy skansen w Sanoku (największy w Polsce) - polecam, super wycieczka. Ale mimo że te wakacje udane to mamy jakiś niedosyt i chcemy jeszcze, a może to własnie dlatego że były takie udane ten niedosyt się pojawił bo chciałoby się jeszcze? No nieważne, musimy coś wymyślić. Oby tylko pogoda była lepsza....

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

w temacie szkolnym polecam plecaki, nie podam konkretnej firmy bo myśmy kupili w Pradze, ale zalety takie jak te które podkreślała Dziubala. Plecy usztywnione, nie kwadratowy i duży, min. dwie oddzielne kieszenie, rączka do podnoszenia.
Nasz posłuży jeszcze Uli, nie musimy go wymieniać.

Pozdrawiam z chłodnej, deszczowej wsi

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Adaś już wrócił z obozu :). Przed nami jeszcze jeden wyjazd rodzinny i koniec wakacji, buu.

Ann - w Krakowie też deszczowo i zimno. Trzymaj się jakoś i niech dzieci będą grzeczne ;)

Serena - na pewno nie kupiłabym plecaka z Zygzakiem (ani Spidermanem ani z Ben10), to dla dzieciaków, a przecież nasze chłopaki już są duże i lada moment będą się wstydzić takich motywów ;). Prędzej już z tymi piratami, ale może jednak Oskar da się namówić na jakiś inny. Wybierzcie się do jakiegoś sklepu (najlepiej do hipermarketu, bo tam plecaków od groma) i niech Oskar zobaczy jak różne są motywy na plecakach, może mu coś innego się spodoba :)

Odnośnik do komentarza

Hej:)

Dzięki wielkie za podpowiedzi w sprawie plecaka, jutro jedziemy reklamować lodówkę turystyczną, która zepsuła się drugiego dnia wakacji to od razu rozpoczniemy rajd w celu nabycia wyprawki. Przemek nie ma szczególnych preferencji, przypuszczam że czachy też by go ucieszyły podobnie jak starwars, piłki i inne takie. Teraz póki co szukam książek - mam problem z angielskim, bo widzę że jest jakaś nowa edycja i chyba póki co się wstrzymam z kupnem do początku roku szkolnego, chyba że uda mi się do tego czasu uzyskać informację ze szkoły.
Piórnik chyba jakiś też zwykły, nie mam koncepcji, wiem w co ma być wyposażony, macie jakieś uwagi czy nie brać jak leci?
Przemo póki co nie przejawia kompletnie entuzjazmu z racji pójścia do szkoły, jakoś tak mam wrażenie, że odbiera ją w kategorii dopusty bożego, coś za wcześnie jak dla mnie:eee:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Sliffka Ula miała piórnik taki w którym w środku każda kredka lub pisak w odzielnej gumeczce (wiesz o co chodzi), i potem zmieniła sobie na taki na zamek, a właściwie na dwa zamki z dwoma przegródkami (taki troche jak kosmetyczka podłużna) - mówiła że szybciej wszystko wyjmuje sobie, łatwiej złożyć po lekcjach. To jej doświadczenia ;)

Pozdrawiam Was z podkrakowskiej wsi. Dziś śmigamy zdjąć Szymowi szwy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...