Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

hej.

ja jak zwykle mam sporo do nadrobienia.
Przede wszystkim WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH NASZYCH 7-LATKÓW!!!!

Dziękuję za życzenia imieninowe.

Groszko fajny duecik, a Miłosz wzrostem podobnie jak Oskar, O też przekroczył już 130cm :Śmiech:

Renia super wieści że zostajecie.

Tasik biedny Pa z tym obojczykiem. Oby szybko się zrosło i Pa wrócił do sprawności.

U nas tak sobie, ciężkie małżeńskie czasy ::(: niby teraz powoli do przodu, ale było już naprawdę krucho. No nic zobaczymy co będzie dalej.
jeśli chodzi o Oskara to tak jak przewidywałam mało go szkoła interesuje, nie wiem jak go zachęcać. Na półrocznej ocenie było kilka uwag do niego, między innymi żeby go motywować do zgłaszania się (ale tu myślę że to jego nieśmiałość więc nie mam pomysłu jak go mam motywować skoro on się wstydzi) , że niestarannie pracuje w książkach, że przerywa zadania itp. Ale niestety u niego o motywację ciężko bo jego NIC nie interesuje. Nie ma w nim chęci żeby się czegoś nauczyć, czy to czytanie czy pisanie. Nie pomagają tłumaczenia że trzeba umieć czytać, że to fajne, że daje mnóstwo możliwości - jemu nie zależy na czytaniu i koniec. No masakra, czasem mam ochotę go normalnie sprać po dupie i posadzić przy książkach, ale wiem że to nie metoda i nic to nie da jak sam nie będzie chciał. :Szok: ech, dobrze że Maciek nadrabia za niego, widać dokładnie jak podzieliliśmy się dziećmi i fizycznie i charakterami. Oskar cały tatuś a Maćko cała mama. :Śmiech: Z Oskarem wiem że będą problemy, trzeba będzie go pilnować, motywować. No cóż, geniuszem nie będzie. :Śmiech: Mam nadzieję że z Maćkiem będzie mniej problemów.

Uciekam zabierać się za obiad jakiś bo dziś basen i muszę wcześniej się wyrobić.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Hej,
Groszko Gabrysia też 130 przekroczyła (chyba ma 132) a i noga u niej nie mała. Buty 35-36 trzeba kupić

U mnie nie najlepiej. Ujawnił się zespół cieśni nadgarstka i daje w kość. Ból mnie w nocy budzi mam tak zdrętwiałą rękę. Mam jak najwięcej czasu spędzać z rękami i nogami w górze:) a nawet rozwazyć rozwiązanie w 37-38 tygodniu żeby tych uciśniętych mięśni na stałe nie uszkodzić...

Moje Słoneczka
http://suwaczki.maluchy.pl/li-5682.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59231.png

Odnośnik do komentarza

Witam

Dziś Adaś ma Dzień Wiosny w szkole. Dzieci miały być przebrane przed wejściem do klasy, chciałam wtedy zrobić zdjęcie, ale pierwsza była religia i dzieci nie mogły się przebrać, szkoda.

Wszystkiego najlepszego dla Martynki, Piotrusia i Gabrysi!

Ann - super Wiosenka ::):

Alfik - współczuję :(. A ten zespół cieśni nadgarstka jakoś się leczy?

Odnośnik do komentarza

Najlepsze zyczenia dla Wszystkich ktorzy obchodzili swoje swieto ostatnio :)

U nas od kilku dni piekna wiosna...ponownie. Dzis rano chlopcy wpadli na pomysl zeby po szkole zrobic sobie piknik :)

Alfik oby dolegliwosci jak najszybciej minely.

A ja myslalam ze moje chlopaki maja duze stopy: Sebastian rozmiar 32 a Kajtek 31 (chociaz na jego 5 lat to duzo).

Dziubala jakies plany macie na weekend?

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20050222_-8_Sebastianek+is.png

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20061203_-8_Kajtus+is.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

W piątek miałam fuksa z butami dla Adasia, akurat była ostatnia para numeru Adasiowego i w tym kolorze co chciałam (szary), która została przeceniona i kupiliśmy Bartki taniej o parędziesiąt złotych :)

Najlepsze życzenia dla Przemusia, Piotrusia i Olivki!


Justyś
– mieliśmy towarzyskie plany na weekend. W piątek był brat z Kacperkiem, w sobotę wpadli nasi znajomi i Maciuś wreszcie odzyskał smoka, którego pożyczył jeszcze przed Świętami, a w niedzielę mieliśmy u siebie naszych zaprzyjaźnionych sąsiadów, bo wisiałam im zapiekankę brokułową ;). Tak więc super weekend nam minął :)

Odnośnik do komentarza

Karola wracam tu i patrzę jeszcze raz na Twój post, czytając piąteczka, myślałam że w sposób zakamuflowany obwieszczasz Wielkanocne Jajo...

Piąteczka moja córa wybiera się na obóz zuchowy. Kolonie jeśli wiesz jaka kadra, organizatorzy (opinie, albo ktoś sprawdził) czemu nie. Wg mnie łatwiej byłoby by ktoś znajomy jechał na start. A najważniejsze to myślę to czy dziecko wykazuje gotowość i chce jechać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...