Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przyznam sie, podczytywalam ale na czytaniu sie konczylo.

Z tego co pamietam to karnawal w pelni u was, tu nie ma wiec z przebraniami dla chlopakow nie mam problemu ;)

Renia fajnie, ze jestescie zadowoloni z nowego mieszkania.

Dziubala a jaki termin waznosci maja paszporty dla dzieci, 5 lat?

Co do zimy to sie nie wypowiadam bo u nas wiosennie, mozna powiedziec (sniegu brak, mrozu brak).

Teraz na tapecie przyjecie urodzinowe Sebastiana, dzis robimy zaproszenia bo juz najwyzszy czas rozdac dzieciom. W tym roku jakos tak zostawilam na ostatnia chwile i teraz wszystko w biegu.

Dzis M robi obiad, ja musze zawiezc chlopakow na karate ..... lubie srody :smile_jump:

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20050222_-8_Sebastianek+is.png

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20061203_-8_Kajtus+is.png

Odnośnik do komentarza

Hej.

Dziubala czyli nici z wyjazdu? Szkoda. Ale co się odwlecze.... najważniejsze że paszporty są i w każdej chwili można czmychnąć gdzieś zagranicę.

A propos pokoju wspólnego to u nas jest inaczej, Oskar pyta kiedy będzie miał SWÓJ pokój. :Padnięty: Ale on ma taką potrzebę dystansu i swojej przestrzeni. No ale na razie jeszcze mają dwa wspólne, jeden sypialniany a drugi jak to mawia Maciek "zabawkowy". I póki co nie zanosi się na zmiany bo taki układ zdaje egzamin. Ale i tak najczęściej zabawa przenosi się do salonu na dół, bo przecież każdą rzeczą trzeba się pochwalić mamie albo jej podarować (to Maciek). Dlatego następny dom będzie parterowy :Śmiech:

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór
Justys pierwszy raz robimy w miejscu publicznym, Hulapark :) I jak w ub. roku wspólnie z Uli koleżanką z klasy, dziewczyny zrobiły wspólną listę znajomych z przedszkola i szkoły.
Ita ale Wam fajnie, wypoczywajcie, miłych spotkań :Oczko:
Serena ubawił mnie ten następny dom parterowy :)

My jacyś podziębieni, ścina nas senność, głowy ciężkie, ale jak to w weekend kiedy nie trzeba być w pionie i na czas.

Odnośnik do komentarza

Witam

Wszystkiego najlepszego dla Wiktorii i Weroniki

Ita jak minęła podróż? Mam nadzieję, że spokojnie.
Karola zdrówka.
Dziubala pokój dziewczyn nie jest szczególnie duży, lekko ponad 11m2, ale w porównaniu z poprzednim jest kwadratowy i bez wyjścia na balkon, więc optycznie zyskuje.
Ann dobrze mi się mieszka, choć tu jeszcze dużo do zrobienia i na razie pobyć w domu nie mogę, bo wychodzimy po 7 i najwcześniej po 10 godzinach wracamy. Byle do lipca po wakacjach mam nadzieję, że będzie lepiej.

Ostatnio mam wrażenie, że na nic nie mam czasu, gonię jak głupia i tak z niczym się nie wyrabiam ::(: ble

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Hej :)

U nas zaczęły się ferie :). Na dłuższy wyjazd się nie zapowiada, ale na początek przedłużyliśmy sobie weekend u teściowej i siostry K., a jutro powitamy Warszawę ;)

Wszystkiego najlepszego dla Wiktorii i Weroniki!

Justyś – obecnie dzieci do 5rż. mają paszporty na rok, między 5-13rż. mają na 5 lat, a powyżej 13rż. mają na 10 lat.

Ann – zdjęć z balu niewiele, bo szybko się zmyłam z sali gdy kolejne fale dzieci napływały ;)
Zdrowia w domu!

Serena – no tak jakoś wyszło, że raczej nie pojedziemy, ale paszporty dobrze mieć ;)

Miłych Walentynek :)

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Wczoraj był nietypowy dzień, mieliśmy jechać do Warszawy, ale do niej nie dotarliśmy, bo fatalnie się jechało, góra 50 km/h. Po tym jak przejazd ok. 100 km zajął nam 3h, to stwierdziliśmy, że nie ma sensu dalej jechać, bo do Warszawy dotarlibyśmy chyba późnym popołudniem po 7-8h jazdy :Szok:, a gdzie powrót? Jeszcze żeby nie marnować wyjazdu wpadliśmy na pomysł, by dojechać do Kielc na pizzę :Śmiech:, ale kilkanaście km przed tym miastem stanęliśmy w korku, który ani drgnął więc zawróciliśmy do domu, gdzie zamówiliśmy na obiad pizzę i spędziliśmy fajne, rodzinne popołudnie ::):
A do Warszawy pojedziemy jak już będzie ładna wiosna :)

Renia - mieliśmy być 1 dzień ;)

Ann - nie mam ochoty na paczki :Oczko:, ale zjem 1, by tradycji stało się zadość :)

Odnośnik do komentarza

Hej.

Nareszcie ferie, nie trzeba się zwlekać skoro świt. ::):
Od wczoraj nasypało tyle śniegu że masakra, przerzuciłam chyba tone co oczywiście czuję w rękach. Dzieci za to przeszczęśliwe. :Śmiech: U nas zaspy po kolana, musiałam odśnieżyć drogę między mną a sąsiadką bo ciężko było przejechać. A to parę ładnych metrów, chłopcy "pomagali" swoimi łopatami choć szybciej by mi poszło bez ich "pomocy".
U nas ferie pod znakiem nart, Oskar już sobie nawet fajnie radzi, ja dziś debiutowałam :Zakręcony: no powiem szczerze myślałam że to łatwiejsze, z jazdą to prblemów nie mam, ale wyhamować to ciężko więc najczęściej na pupie się kończyło. :Nieśmiały: na razie bakcyla nie połknęłam ale T mi mówi żebym sie nie zniechęcała, no zobaczymy. Na stok mamy raptem 30km więc codziennie możemy sobie podjechać popołudniami jak T z pracy wraca.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Ufff..... kilka godzin ciszy. Chlopaki pojechali na stok ja w domu bo mnie choroba bierze (gardlo, nos zawalone).
My juz po imprezie urodzinowej Sebastiana, dzieciaki bawily sie na sciance wspinaczkowej swietnie jubilat tez, a to najwazniejsze.

Renia aby do wakacji

Dziubala dzieki za info, moze w tym roku wyrobie moim polskie paszporty jak bedziemy w Polsce. Szkoda, zenie wypalilo z W-wa ale jak to sie mowi "co sie odwlecze to nie uciecze".

Serena zazdroszcze szusowania, ja mialam dzis ale uziemilo mnie i musze poczekac przynajmniej jeden miesiac, bo w kalendarzu wolnych dni nie mamy...buuuu.

Ann to Uliska na oboz Zuchow sie wybiera?

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20050222_-8_Sebastianek+is.png

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20061203_-8_Kajtus+is.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
płynie zima z deszczem...
Ale przynajmniej wczoraj zdążył się mój duecik nacieszyć śniegiem

Justys co do obozu jeszcze nie wiadomo, nie znamy szczegółów, natomiast okazało się że jej wymarzony prezent urodzinowy to... mundur (kupiłam w piątek i czekam na jej minkę w sobotę)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...