Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ann fajnie, że masz taki relaksacyjny czas ::):
Dziubala oby zdążyli z paszportem. Moje dziewczynki miały wyrabiane w 2007 i służą im do tej pory ::): Marysia na zdjeciu jeszcze podobna, ale Tosia to 7-miesięczny okrąglutki bobas ::): W tym roku już trzeba będzie im nowe wyrobić, bo tracą ważność. A dla dzieci powyżej 5r.ż. na ile wyrabiają?

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Niby jest zimowo a tak szaroburo, śnieg topnieje i chyba dziś nie pójdziemy na sanki.

Ann - u mnie od zeszłego roku chłopaki zaczęli wspólne wyjazdy. Maciuś zrobił się taki... świadomy i byłoby mu przykro, gdyby Adaś pojechał do babci bez niego. Ciekawe jak długo to potrwa ;)

Renia - dla dzieci od 5 do 13 rż. paszport jest wydawany na 5 lat, dopiero powyżej 13 rż. wydają na 10 lat.

Odnośnik do komentarza

Dziubala Gabi miała 3 latka jak wyrabialiśmy paszport i służy jeszcze.
Płeć ujawniła się wczoraj. A więc będzie synuś... wyzwanie dla mnie. Cały czas mówiłam, że obsługę dziewczynki już znam. teraz trzeba się będzie uczyć od nowa;)
Dzidziuś ma od główki do pupci już 18,5 cm i waży 700g.
Gabrysia podglądała go wczoraj uważnie a on jej machał:)

A więc stało się Gabrysia idzie do klasy 0. Jeszcze muszę napisać oficjalne pismo do dyrekcji ale zgodę p. dyrektor już mamy.

Moje Słoneczka
http://suwaczki.maluchy.pl/li-5682.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59231.png

Odnośnik do komentarza

Hej.

Znów mnie nie było, ale zakręty, zakręty i jeszcze raz zakręty.

Dziękuję za marcówkowe kciuki za mamę. Już po zabiegu, troszkę było komplikacji (niespodziewana gorączka w dniu wypisu i przedłużony pobyt) ale daliśmy radę. Teraz czekamy na wyniki badania histopatologicznego. Ale lekarz na 90% określił guza jako cystę.
Prócz tego Maciek rozwalił kolejny raz głowę - do szycia. Chirurg nas nastraszył że wg niego ma wgniecione kości czaszki (uderzył o taki stary żeberkowy kaloryfer), chciał nam robić tomograf i kłaść na oddział. Na szczęście skonsultował się z chirurgiem dziecięcym który kazał nam na drugi dzień przyjść na oddział, zbadał Macka, oglądnął zdjęcia i uspokoił nas że będzie ok. Ale 2 dni były niepokoju. Lekarz się śmiał że widac że Maciek ancymon bo ma bogatą kartotekę w szpitalu. A on już 3 razy głowę rozwalił, raz się udało bez szycia, raz miał klejone a teraz szyte. Masakra z nim. Jeszcze raz i wezwą do nas opiekę społeczną że jesteśmy niewydolni wychowawczo. :Padnięty:

Alfik super z synusiem. :Śmiech: Gratuluję.

Dziubala wyobraź sobie że mój Oskar ma paszport wydany na 10 lat :Śmiech: a miał 13 miesięcy jak mu wyrabialiśmy. Maciek miał jakieś 8 miesięcy i ma na 5 lat. Ale ostatnio jak lecieliśmy do Egiptu to pytałam babki ze służby celnej jak to jest, czy jak jest ważny to mi puszczą dziecko mimo że ma np. 5 lat a na zdjęciu niemowlę. Powiedziała że zależy od funkcjonariusza, jeden puści a drugi nie bo zdjęcie w paszporcie ma być aktualne. :Szok: Więc poczekamy jeszcze rok i kończy się wtedy paszport i mój i Maćka więc i Oskarowi wyrobimy nowy bo nie chciałabym ryzykować że wykupię wycieczkę i mnie nie wypuszczą z kraju na przykład.

Ita zdrówka dla Zosi.

Uciekam do sprzątania bo robiłam małe przemeblowanie i jest lekki bałagan :Szok:

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Serena oby już było tylko spokojnie:)
Renia zazdroszczę 4 kątów, my się do własnych może za 3-4 lata bedziemy wprowadzać...
Ann imiona wybierała Gabi chłopczyk Piotruś (prawdopodobnie) a jeśli jednak dziewczynka to Joasia
Jeśli chodzi o spokojne myśli związane z Gabi to tak:). Udało nam się bo akurat 1 chłopczyk odszedł. Gdybym poczekała jeszcze ze 2 dni z decyzją to nie byłoby miejsc w 0, bo zaraz po nas inni rodzice chcieli kogoś tam zapisać.
Gabi stwierdziła, że w 0 jest suuuper i ona chce tam już zawsze chodzić. Od września też:). U niej problem nie polegał na tym, że sobie nie radziła z nauką ale na tym, ze nie mogła się tak długo skupić. Np. pisali sprawdzian a ona w trakcie zaczynała sobie rysować (bo to ulubione zajęcie). Za chwilę znowu brała się za pisanie. Jak obejrzałam jej sprawdziany to nie źle było jak na takie "skupienie" full lub prawie full punktów. Nawet z pamięci napisała dobrze (jedynie mama i tata w środku zdania z dużej;) ale szacunek;) ). Ale tu się będzie bawić a większość dzieci zna ze świetlicy więc nie było to wejście w obcą zgraną grupę.
Dzisiaj mamy dzień babci i dziadka:)

Moje Słoneczka
http://suwaczki.maluchy.pl/li-5682.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59231.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...