Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kolejne wesele udane. Dziewczynki do towarzystwa miały tylko jedną kuzynkę, więc męczyły Tatę, Wujka i Dziadka. A ja gdy K był zajęty mogłam porozmawiać i pobawić się z dawno nie widzianymi kuzynkami. Marysia i Tosia miały ważny debiut. Gdy zasnęły zostały same w pokoju. Oczywiście co 20-30 minut zaglądaliśmy czy wszystko w porządku. Najbardziej dumna z tego wyczynu była Marysia, bo nie łatwo było ja przekonać, że my będziemy blisko i będziemy zaglądać.

Megan spokojnego czasu życzę i by było Ciebie tu więcej (czego i sobie życzę)
Ita udane świętowanie?
Justys super z wypadem pod namiot i to w minusowych temperaturach. Faktycznie, nieziemskie widoki.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co wy na to.
Wieczorem Sebastian robi porzadki w swoich ubraniach nagle przynosi mi spodenki do plywania, takie obcisle (ktore kupila moja mama w Polsce dla niego) i pyta powaznie
- "Mamo, co to jest?"
ja: "spodenki do plywania"
on z przerazona mina "Ja w majtkach nie bede plywal !!!"
Pytam sie wiec M, pokazujac mu te spodenki co to jest?
M po chwili zastanowienia: "Twoje spodenki do cwiczen?... "
Ja: "to przeciez spodenki do plywania"
M: a jaki masz do tego top .... .:hahaha::hahaha::hahaha:

W czym plywaja Wasi mezowie/synowie? tak z ciekawosci?

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20050222_-8_Sebastianek+is.png

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20061203_-8_Kajtus+is.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Ann - zdrówka dzieciom!

Starletka - najlepsze życzenia!

Justyś - ale się uśmiałam :D:D:D, zwłaszcza z tekstu "gdzie masz do tego top" :sofunny:
U mnie K. i synkowie pływają w bokserkach (krótkie spodenki), takich obcisłych :Śmiech:. A Adaś i Maciuś mają jeszcze też takie kąpielówki jak majtki (takie wycięte) :Śmiech:
Dla zobrazowania to kąpielówki bokserkowe to mają coś tego typu VERSO Męskie kąpielówki bokserki Alpha-Male,EU XL (1868699537) - Aukcje internetowe Allegro
A kąpielówki majtkowe to coś jak to SPIDERMAN ekstra kąpielówki 4 l. ORYGINALNE (1857668525) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...