Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Sebastianku wszystkiego najlepszego

Sekundka serdeczności

:36_33_14: mam nadzieję, że ten słoni przyniesie mi szczęście dziś na rozmowie (prawie do mnie nie dotarło że jestem bezrobotna)- trzymajcie proszę kciuki...

Tasiku zdrowia, zdrowia i jeszcze raz siły
Chyba przydałoby się to i mojemu Adaśkowi, którego cos dopada i prawdopodobnie jutro pójdę z Alicją na bilans a z Adamem do lekarza :o_no:

http://www.szipszop.pl/tickers/20793.gif

http://www.szipszop.pl/tickers/20807.gif

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Renia
Witam

Nuchna trzymam kciuki za rozmowę.
Tasik współczuję zatkania. A próbowałaś inhalacji albo Sinupretu w kroplach? Mi nie raz pomógł przy zatkanym nosie.

Sinupret jest dobry

Tasik zdrowiej bo ileż można

Nuchna kciuki są

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Witam,

My wczoraj mieliśmy mieć konsultację laryngologiczną i nie dojechaliśmy :Histeria: w drodze auto odmówiło posłuszeństwa..... :Rozgniewany: Niestety nie miałam szans, żeby dojechać autobusem bo byliśmy ostatnimi na liście pacjentów...

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo :)

Arturku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Ann – jakoś u Ciebie mnie nie dziwi niedoczas, to w końcu częsty gość u Ciebie :Kiepsko::Oczko:. Oby faktycznie po niedzieli zagościła Nuda :yes:
A zebrania ok, u Adasia szybciej poszło niż u Maćka, hehe, pierwszy raz :Śmiech:. Po zebraniu u Adasia i po spotkaniu z mamami, które posłały dzieci do I klasy tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że dobrze zrobiliśmy posyłając teraz Adasia do I klasy :)

Starletka – qrcze, ale pech! Długo będziecie musieli czekać na następną konsultację?

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Ale fajnie, że weekend tuż tuż :)
Wczoraj w przedszkolu dzieci miały bal, Adaś był Batmanem :D, a Maciuś poszedł bez stroju (bo nie cierpi przebieranek) :D

ULINKO, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!

Starletka - niesamowite jak ciągle macie kłody pod nogi przed tym zabiegiem migadałkowym. Może to jakiś znak :Oczko:. Trzymam kciuki by Natalka zdrowa dotrwała do 9 marca!

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...