Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :usmiech:

Poczytałam Was trochę, ale mi pouciekało co miałam napisać - ostatni tydzień był u nas dość intensywny - J na wyjeździe od zeszłego piątku, na szczęście już wrócił, ale moje akumulatorki padły chwilowo.

Ania Śliczne te Twoje chorowitki.
Alfik Wow, dwa zęby, super że Gabi dzielna. A z tym pytaniem to uśmiałam się serdecznie. My już mamy te kwestie w miarę opanowane, ale Przemek znów wskoczył w etap zadawania ciężkich pytań, więc pewnie znowu niedługo zacznie drążyć temat. Ostatnio mówi do mnie - mamo, skoro ludzie pochodzą od małp, tak jak mi pokazywałas w encyklopedii, to jak to się stało, że są ludźmi? No i weź tu tłumacz dziecku teorię ewolucji, jak sama znasz ją pobieżnie (szczegónie jak jesteś zajęta segregowaniem ubrań do prania i odganianiem pomagającego gorliwie Wojtka) :Szok:
Starletko Ojej, ale się narobiło, moja mama kiedyś też to miała, pamiętam że musiała bardzo uważać żeby tego nie przeziębić. Zdrowiej szybciutko.
Sekundko Biedny Filipek, nie zazdroszczę przeżyć....
Ann Ja do wczorajszego wieczoru żyłam przekonaniem, że Tłusty Czwartek jest za tydzień...no więc dzisiaj jedynie mogę popatrzeć na Twoje faworki i wyobrazić sobie jak smakują :oczko: Może się skuszę i zrobię w najbliższym czasie. Z którego przepisu korzystałaś?
Dziubala Goń katarzysko.
Ita Gratulacje dla Marysi i super, że maleństwo daje już znaki :usmiech:
MeganRozumiem Twoją obawę co do wagi, chociaż na pewne rzeczy nie masz wpływu i oby udało Ci się nie przybrać za wiele.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Dobry :Śmiech: Nie wiem nawet czy pisać dzień czy wieczór :Oczko: Ale najważniejsze, że znalazłam chwilę dla Was.
Nie wiem czy gratulowałam Mru superekspresowego tempa porodu, więc jeśli tak, to czynię to po raz drugi, a jak nie to wieeelki szacun :Śmiech: Taki finisz to jest coś! Rafałek cudny i wygląda na wielkiego chłopa :Oczko:
Aniu moja Gośka ma właśnie wiotką zastawkę. Jesteśmy już po 2 corocznych kontrolach (echo, EKG, osłuchowo kardiolog) i oprócz tego, że na zdjęciach ta "wada" jest widoczna to nic innego nie wskazuje, że ona jest. Czasem przy infekcji pojawią się jakieś szmery, ale nie zawsze. Tak jak mówi pani doktor jest to w 99% przypadków fizjologiczne i częściej dotyczy dziewczynek niż chłopców. Ja w każdym razie nie zauważam, żeby Gocha była w czymś przez to stopowana, więc uszy do góry i grunt to spokój.
Sekundko zdrowia dla Filipka. Oby było już tylko lepiej :Całus:
Starletko trzymam kciuki za szybką poprawę. Ale paskudztwa się do ludzi czepiają :Wściekły:
Alfik gratulacje dla Gabi :Śmiech: A kiedy jej wyszły pierwsze ząbki? Pytam, bo moja Gocha już nie może się doczekać aż jej wypadnie szary ząbek (szary, bo martwy po spotkaniu z chodnikiem :Kiepsko:)
Ann Twoje faworki wyglądają o 500 razy lepiej niż te, które widziałam dzisiaj w cukierni :Śmiech:
Ita, ale z Ciebie super babka, woooow. No jestem w szoku! Elegancka, zadbana, słowem na okładkę magazynu dla mam :brawo:
Sliffka ładuj bateryjki :Całus:
Dziubala ja na katar zawsze Unimer pediatric, i w zależności od gęstości: na lejący Otrivin lub Afrin (dłużej trzyma, ale wolniej działa), a na zatykający Sulfarinol. A do tego wewnętrznie Sudafed. Zdrówka!

Wybaczcie, ale więcej nie pamiętam... Zwalam to na te dwa pączki, które pożarłam mimo diety :Padnięty: Ale ponieważ odpuściłam obiad, to sobie wybaczam. Ale jutro i tak dzień jogurtowo - jabłkowy i godzina na orbitreku :sofunny:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

I ja się żegnam. Jutro co prawda tylko do 12.00 w pracy, bo dyrekcja dała pół dnia wolnego ekstra, ale czuję, że nie odpocznę :Oczko:
Zapomniałam się pochwalić, że mam już rolety we wszystkich pokojach :yipi: Jak znajdę w moim cygańskim domu ładowarkę do aparatu to wrzucę jakieś zdjęcia nowych starych pokoi...
Śpijcie dobrze i niech budzi Was tylko chrapanie mężów lub buczenie nawilżaczy :sofunny:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...