Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

dobry wieczór,
popołudnie spędziliśmy u sąsiadów - urodziny przyjaciółki Uli, miło minęło. Fakt Puszek rosną dzieci, jak zaczęliśmy się spotykać z sąsiadami śledziliśmy gdzie podążają dziewczynki (miały wówczas rok i trzy-cztery miesiące), potem przyszedł czas spuszczania ich z oczu gdy były w drugim pokoju, potem trzeba było uważać co robi Szym, a dziś spokojnie rozmawialiśmy sobie a dzieci w drugim pokoju bawiły się, pod nadzorem 12 latki.
I niech u Ciebie nie będzie do bani :) Przeoczyłam informację czy Teść już wie o ciąży?

Odnośnik do komentarza

witam

Ann nie wiem czy pisałam, aczkolwiek teść wie. ucieszył się, choc większą euforię okazał, kiedy parę miesięcy temu mówiłam mu, że chcemy mieć drugie dziecko. czas teraz na teściową, ale poinformujemy ja jak M pójdzie z Paolka odwiedzić ją w dniu babci. dla każdego normalnego człowieka to będzie miły prezent. zdam relację :) opis zmieniłam, choć przyznam, że miewam zmienne ...nie wiem jak to nazwać, bo nie nastroje. bywa, że czuję się źle, mam mdłości, ale na tym się kończy. do przezycia.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Na początek życzę wszystkim miłego tygodnia i wiele spokoju.

U nas dzisiaj rano znowu awantura :Histeria: Gośka zrobiła się ostatnio tak złośliwa, że mam ochotę ją czasem pogryźć :Wściekły: Dziś ostentacyjnie myła zęby w tempie 1 ząb na minutę... Jak ją zaczęłam pospieszać stwierdziła, że nie może myć szybciej, bo nie ma szczoteczki elektrycznej (zabrałam jej wczoraj koncówkę i wywaliłam, bo umyła sobie nią paznokcie :Wściekły:). Potem awanturka o ubieranie, a w przedszkolu o to, że zapomniała zabrać gumek do włosów :Szok: W dodatku wczoraj odkryłam, że wypaprała mi prawie 150ml peelingu do ciała. Już wiem, czemu przez parę dni miała taką zaczerwienioną skórę... Tak więc w sobotę opróżniamy świnię i jedziemy do Sephory, żeby córa mi go odkupiła. Poza tym nuda...

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Monika75
[B]Neta dzięki wielkie kochana. Dziękui Twojemu linkowi odnalazłam doradcę laktacyjnego:smile_move:
Jestem właśnie po godzinnej wizycie. Kobieta rzeczowa, rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Okazało się że to zatkany kanalik powodował taki ból. Od wczoraj jest już trochę lepiej i karmienie z lewej piersi nie jest dla mnei koszmarem. Jeszcze raz wielkie dzieki.
Swoją drogą to śmieszne żeby przez dziewczynę z BB odnaleźć doradcę w zupełnie innym regionie. Na lokalnych stronach internetowych nei znalazłam żadnych namiarów

Warto było być tu i tam:) przez 5 lat żeby przeczytać takiego posta! :zwyrazami_milosci:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5647.png

Odnośnik do komentarza

Neta fakt, fajna zależność. Zawsze jest jakieś wytłumaczenie :)
Katja nuda powiadasz... Zobaczymy w jakiej formie będzie dziś moja Panna, z przedszkola zabiera ją Babcia Helenki, wiezie dziewczynki na plastykę i potem prowadzi do domu. Po piątkowych wyczynach liczę że będzie poprawa którą wczoraj obiecywała Babci Marysi.

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Za nami bardzo fajny weekend :) W sobotę oprócz urodzin kolegi K zrobiliśmy sobie wypad do kina bo siostra chciał wziąć wcześniej dzieci. Kto by odmówił :Oczko:. Dzięki temu oglądnęliśmy Avatar w 3D. Piękny film, zrobił na mnie wrażenie, polecam :yes:
W niedzielę byliśmy u byłej narzeczonej Adasia :Oczko:. Było super :great:
Maciuś ma się dobrze, nie kaszle ale ma taką jakby leciutką chrypkę.

Neta – faktycznie but na zdjęciu wyszedł duży :Śmiech:, ale to przekłamanie bo to tylko 28 numer.

Serena – Maciuś na bilansie 2 latka miał 86 cm i 13,2 kg (dla porównania Adaś miał 88 cm i 13,5 kg).

Ania
– zdrówka dla Martynki, oby nic się nie rozwinęło!

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

Witam :usmiech:

Katja Twoja Gocha to dziewczęca wersja Przemka, nie zrozum mnie źle, ale bbbb się cieszę że jesteś tu z nami na forum :oczko:
Ania Ja ostatnio zgodnie z radami pediatrów nie zbijam temp, nawet jak rośnie powyzej 38, chyba ze widzę złe samopoczucie, ew silną tendecję wzrostową. I ostatnio Przemo sam sobie poradził z gorączką, nie powiem duszę miałam ciut na ramieniu, ale podobno tak jest lepiej.
Neta Daj znac jak wyszedł biszkopt, może i ja bym w końcu spróbowała samodzielnie upiec....
Puszek Pewnie ciążowe hormony dają znać o sobie, minie szybciutko i będziesz czerpac z korzysci drugiego trymestru :oczko:
Ita Fajnie, ze samopoczucie lepiej :usmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...