Skocz do zawartości
Forum

Wózki spacerowe


Rekomendowane odpowiedzi

ja polecam Chicco Lite Way, jest lekki, łatwo się składa, ma zdejmowane kółka dzięki czemu łatwo się zmieści do mniejszych aut, ma fajną budkę, którą można zasłonić dziecko jak słońce daje po oczach

Odnośnik do komentarza

Jeżeli szukacie dobrego wózka spacerowego, możemy polecić Wam np. Caretero Spacer. Jest on przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia wzwyż (do 15 kg). Posiada on przednie podwójne skrętne koła, które posiadają opcję zablokowania oraz tylne amortyzowane, posiadające dwa hamulce obsługiwane nogą. Wózek ma zdejmowane poszycie, które można zdjąć i uprać, co z pewnością pomaga utrzymać czystość. Wyposażony jest w uchwyt na kubek, folię przeciwdeszczową i osłonkę na nogi dziecka. Posiada także mechanizm składania, który jest bardzo prosty w użyciu. Zdecydowanie polecamy ten produkt.

Odnośnik do komentarza

On ma fajne te koła, takie masywne i z błotnikami. A mimo to jak macie okazję to spróbujce go poprowadzić - tak leciutko jeżdzi jakby był na małych lekkich kółeczkach, w zimie będzie sie chyba spisywał świetnie na śnieg,zazdroszczę kazdemu tego Graco. Moja koleżanka kupiła i miałam okazję poprowadzic chwilkę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...