Skocz do zawartości
Forum

Ból, gniew, bezradność...


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny, 9 marca urodziłam przedwcześnie w 22 tyg żywego synka który zmarł i oczywiście jak większość nas wszystkich nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. W szpitalu zostałam potraktowana okropnie. Rodziłam pod kołdrą na sali pełnej odwiedzających obcych osób, gdy urodziłam to przewieźli mnie do zabiegowego, odcięli pępowinę i bez ceregieli zabrali dziecko nie mówiąc nic uśpili mnie i oczyścili. Po wszystkim nikt ze mną nie porozmawiał, wypis dostałam kilka godzin potem i do domu bez żadnej rozmowy, opieki itp. Traumatyczne przeżycie, najbardziej boli że widziałam synka miałam czas aby go dotknąć.... Ból, gniew jaki czuję jest trudny do opisania, nie mam pojęcia co ze sobą zrobić, jak się pozbierać aby jak najszybciej starać się jeszcze raz o bobaska.:ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

Nikita czytałam już Twoją historię na innym wątku. A raczej tragedię... Bardzo mi przykro, dlatego że tak okropnie i przedmiotowo zostałaś potraktowana, dlatego że straciłaś ukochanego synka...
Trudno jest cokolwiek w tej sytuacji napisac. Czas goi rany. Może tak było lepiej dla maluszka że jest teraz wśród Aniołków.
Czy wiesz już może co było przyczyną przedwczesnego porodu?
Tulam Cię mocno...

P.S. nigdy nie przestawaj miec nadziei...
Dopóki wierzymy, Bóg nam da czego pragniemy. Sama jestem tego przykladem. Mimo sceptycznych rokowań lekarzy.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf6yr4el5k7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf6yhdp217r.png

Odnośnik do komentarza

Temat traktowania kobiet, które poroniły w szpitalach jest poważny. Sama mogłabym Wam opowiedzieć swoją historie, ale jest tak niewiarygodna, ze sama czasem przestaję wierzyć w to, ze tak było.
Mam ten okres za sobą, teraz cieszę się tym co mam. I staram się nie myśleć negatywnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...